Köpa.se Logo
x
556 860
PRODUKTER
x
1 539
KATEGORIER
Nattmössa - One size

En klassisk vit nattmössa med en hängande design och en söt tofs. Denna mössa är i one size och passar vuxna. Perfekt för maskerad eller en rolig detalj i hemmet.

49 kr

Maskeradkläder
Hattar
Roliga presenter
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Spetsigt Huvud Mössa - One size
99 kr
Partykungen
Om du skulle träffa på en liten figur med en hög och spetsig mössa, vem skulle du tro att du precis mött? Kanske en alv eller en tomtenisse? Ja, den här snygga mössan med öron formade på sidorna blir en kul detalj att sätta på huvudet när du är bjuden på en maskerad.

Spetsigt Huvud Mössa är en brun, hög och spetsig mössa med öron fastsydda på mössan. Den är tillverkad i polyester och finns i en storlek som passar vuxna.

Säljs styckvis och finns i storlek One size (vuxen).
Spöklik Häxhatt - One size
99 kr
Partykungen
En häxa utan hatt är ingen riktig häxa. För att flyga fram på kvast med vårtig kroknäsa krävs det redigt huvuddon, som den här spetsiga modellen med spöklika drag. Perfekt på halloweenfester och andra otäcka evenemang!

Spöklik Häxhatt kommer i storleken one size för vuxna och är utomordentligt bra för dig som vill plocka fram din inre häxa!

  • Storlek: One size (för vuxna)
  • Material: Polyester
Nunneslöja - One size
79 kr
Partykungen
Svart nunneslöja med en bred vit kant.

Kragen ingår ej. 

One size (vuxenstorlek).
Vita knästrumpor med Vit Rosett - One size
49 kr
Partykungen
Vita lårhöga knästrumpor med vit rosett. One size.
Pokerkeps - One size
49 kr
Partykungen
Grön pokerkeps med vita detaljer. One size (vuxenstorlek).
Höghatt Satin Vit - One size
299 kr
Partykungen
Gör en storartad entré med denna höga hatt vilandes på huvudet! Den här hatten inger en stilfullhet och elegans som gör att du garanterat kommer dra till dig alla blickar på festen. 

Höghatt Satin Vit är designad i ett klassisk hög modell och passar lika bra att använda till kostym för en extra uppklädd känsla eller som maskeradtillbehör när du ska klä ut dig till trollkarl eller clown.

  • Material: Satin
  • Mått: ca 12 cm hög
  • One size (vuxenstorlek)
Tomtemössa Blå - One size
99 kr
Partykungen
Måste en tomtluva egentligen vara röd och vit? Inte om du frågar oss! Vågar du sticka ut i mängden med den här blåa och vita tomteluvan? Klart att du gör! Sätt den snygga tomteluvan på huvudet och bjud in dina vänner på ett mysigt glöggmingel eller gå till på jobbets julfest med en blå tomteluva på huvudet. Ibland känner man sig faktiskt lite mer blå än röd, eller hur?

Tomtemössa Blå är en blå och vit tomteluva. Den är tillverkad i polyester och finns i en storlek som passar vuxna.

Säljs styckvis och finns i storlek One size (vuxen).
Skoöverdrag Svart - One size
129 kr
Partykungen
Vill du se riktigt cool ut på dansgolvet men saknar ett par svarta stövlar. Då har du lösningen här. De här svarta skoöverdragen har en snygg blank yta och du trär enkelt på dem över de skor du har på dig och vips är du redo för en kul kväll! Skoöverdragen är ett perfekt maskeradtillbehör till en fest med discotema!

Skoöverdrag Svart är ett par svarta skoöverdrag tillverkade i polyester. Du trär enkelt över skoöverdragen på dina befintliga skor. Överdragen räcker strax under dina knän.

Säljs styckvis (ett paket innehåller två överdrag) och finns i one size (vuxenstorlek).
Rabbi Hatt - One size
99 kr
Partykungen
Svart rabbi filthatt med krulligt hår fastsatt på insidorna av hatten. One size (vuxenstorlek).
Tomteluva Extra lång - One size
99 kr
Partykungen
Låt julfesten börja! Tomteluva i plysch som är hela 120 cm lång. One size (vuxenstorlek).
Flygvärdinnemössa - One size
99 kr
Partykungen
Lev ut din dröm som sexig flygvärdinna med den här snygga flygvärdinnemössan! Mössan är blå med gulddetaljer och ett märke. One size
Stråhatt Dam - One size
99 kr
Partykungen
Rund stråhatt med rutigt band. Obs! Färgen på bandet runt hatten kan variera. One size (vuxenstorlek).
Mössa Waldo - One size
99 kr
Partykungen
Ska du på maskerad och funderar på att klä ut dig till Waldo eller kanske en flugsvamp? Då är den här mössan den självklara accessoaren som blir pricken över i.

Mössa Waldo är tillverkad i tyg och kommer med kant och tofs i rött, medan själva huvudstycket är vitt. Perfekt som accessoar på maskerader och temafester för att göra din outfit komplett. Den har en tight passform och sitter relativt högt upp på huvudet. Storleken passar de flesta vuxna.

  • Storlek: One size (vuxen)
  • Material: Polyester
  • Antal: 1 st
  • Endast avsedd som maskeradtillbehör
Hatt Merry Christmas - One size
99 kr
Partykungen
Vill du ha en hatt på huvudet under julen som inte är en tomteluva så har du precis hittat ett riktigt tjusigt alternativ. Det är en hatt i rött och grönt och på hatten finns ett band med en god jul-hälsning. Lika snygg att ha på sig på jobbets julfest som på julmiddagen med släkten!

Hatt Merry Christmas är en grön- och rödrutig hatt med vita snöflingor på. Hatten har ett band som det står "Merry Christmas" på. Den finns i en storlek som passar vuxna.

  • Material: Polyester
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
Halvmask Vit - One size
49 kr
Partykungen

Dags för maskerad men slut på idéer på outfit? Då har vi en prisvärd och enkel lösning som fungerar lika bra med eller utan andra attiraljer.

Halvmask Vit är tillverkat i ett hårt textiltyg som formar sig efter ditt ansikte. Monteras enkelt runt huvudet med medföljande elastiska band

One size (vuxenstorlek).

Regnbågshatt - One size
99 kr
Partykungen
Sätt lite färg på tillvaron med vår snygga regnbågshatt på skallen. Passar galant att ha till vardags såväl som till fest. Hatten kommer med svartvitt snöre och är även regnbågsfärgad inuti. One size
(vuxenstorlek).

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.