
Törsta Hjälpen-setet innehåller en röd plunta och matchande shotglas, alla tillverkade i rostfritt stål. Perfekt för att ta med på fest eller utflykt och alltid vara redo att skåla. Pluntan rymmer 18 cl och shotglasen 3 cl.













Skäm bort dig själv eller någon du tycker om med detta eleganta gåvopaket med en plunta och fyra “eldglas”. Perfekt för en picknick, en vandring eller en fest. Pluntan är gjord av högkvalitativt rostfritt stål som håller drycken fräsch och kall. Den har en smart skruvkork som sitter fast i flaskan så att du inte tappar bort den. Korken är tät och enkel att öppna och stänga. Glasen är också av rostfritt stål och rymmer 59 ml var. De förvaras i en smidig tub med skruvlock som skyddar dem från smuts och damm. Både pluntan och glasen är fria från BPA och andra skadliga ämnen. Pluntan rymmer 236 ml av din favoritdryck.



Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.