
Förvandla dig till en snygg djävul med detta röda tillbehörsset. Setet innehåller ett diadem med horn och ett par vingar som enkelt fästs på ryggen. Perfekt för maskerader och halloweenfester, komplettera med en röd outfit och en djävulsgaffel för en komplett look.



Förvandla dig till festens elakaste (och roligaste) djävul med vårt Djävul Tillbehörskit!
Detta set är helt rätt för att locka fram din busiga sida. Med ett rött diadem prytt med spetsiga djävulshorn kommer du att väcka både skräck och skratt. Tillsammans med den medföljande flugan och en eldig treudd har du allt du behöver för att sprida lite skönt kaos.
Djävulskitet är perfekt för Halloween, maskerad eller när du bara känner för att sätta lite eld på tillvaron (bildligt talat, förstås!). Så släpp fram din inre djävul och se till att ingen missar vem som styr festen.













Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.