
Denna hårklämma i pirattema är perfekt för att komplettera din sjörövarkostym. Den är dekorerad med färgglada pärlor och smycken, vilket ger en snygg detalj till din outfit. Hårklämman är enkel att fästa och passar både långt och kort hår.














ERNST runda glasvas ⌀22 cm har en lekfull design i färgat glas – perfekt för vackra blomsterarrangemang. Vasen finns i fyra olika storlekar och i tre färger: vit, beige och grön. På så vis kan du mixa och matcha fritt, för att skapa ett enhetligt men unikt uttryck i hemmet.
Inredare, programledare, kock, skribent och designer – listan kan göras lång. Med sin karisma, sina barfota fötter och sina fantastiska citat har Ernst Kirchsteiger tagit permanent plats i svenska folkets hjärtan. ERNST-serien har ett rent och enkelt formspråk, med produkter framtagna utifrån Kirchsteigers egna tankar och behov i hemmet.


Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.