Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 549
KATEGORIER
Strumpbyxor Neonrosa - X-Large

Dessa neonrosa strumpbyxor är ett statement-plagg som livar upp vilken outfit som helst. Med sin starka färg drar de blickarna till sig och kan användas både till vardag och fest. Matcha dem med andra färger eller skapa en helrosa look.

59 kr

Strumpbyxor
Tights
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Svart/Neongrön Randiga Strumpbyxor - X-Large
69 kr
Partykungen
Låt dina spiror förvandlas till ett par randiga i dessa fräsiga strumpbyxor i läcker neongrön och svart färg. Ett säkert kort att bära när du känner att du vill sticka ut lite extra på jobbet eller på maskeraden!

Svart/Neongrön Randiga Strumpbyxor är ett par randiga strumpbyxor i neongrön och svart färg. Perfekta att matcha med en häxklänning eller nån annan cool maskeraddräkt.

  • Material: 65 % Nylon, 35 % Polyester
  • Tjocklek: 70 Den
  • Finns i storlek: One size och X-Large
Strumpbyxor Svart/Vita - One size
59 kr
Partykungen
Beslutsångest över om du ska ha svarta eller vita strumpbyxor? Ta det lugnt, köp bara dessa häftiga svartvita strumpbyxor och problemet är löst!

Strumpbyxor Svart/Vita kommer med ett svart och ett vitt ben, och blir ett riktigt läckert komplement till din outfit inför maskeraden eller halloweenfesten.

  • Material: Nylon
  • Storlek: One size och X-Large
Strumpbyxor Svart/Vita - X-Large
59 kr
Partykungen
Beslutsångest över om du ska ha svarta eller vita strumpbyxor? Ta det lugnt, köp bara dessa häftiga svartvita strumpbyxor och problemet är löst!

Strumpbyxor Svart/Vita kommer med ett svart och ett vitt ben, och blir ett riktigt läckert komplement till din outfit inför maskeraden eller halloweenfesten.

  • Material: Nylon
  • Storlek: One size och X-Large
Rosa Nätstrumpbyxor Dam
69 kr
Partyhallen.se
En färgstark accessoar som kan liva upp vilken outfit som helst är dessa rosa nätstrumpbyxor. Perfekta för dem som vill lägga till en djärv och lite lekfull känsla i sin garderob. Rosa Nätstrumpbyxor Dam omfattar ett par rosa nätstrumpbyxor. Info om Rosa Nätstrumpbyxor Dam: - Nätstrumpbyxor - Färg: Rosa - Material: Polyester - Storlek: One size (ca 42)
Strumpbyxor Svarta - X-Large
59 kr
Partykungen
Svart passar till typ allt!

Fixa hem dessa snygga svarta strumpbyxor och matcha till vilka festkläder du vill. Strumpbyxorna är tillverkade av nylon vilket gör de stretchiga.

Finns i storlek: Standard och X-Large.
Leggings Neongul - One size
59 kr
Partykungen
Nu har du all möjlighet att lysa som solen på nästa tillställning, fest, eller bara till vardags. Muntra upp de annars dystra höstdagarna med ett par Leggings Neongul för att sprida lite sol, glädje och färg. Förutom att göra dig till ett riktigt blickfång så är dessa leggings också riktigt roliga och spännande att kombinera med för att skapa en festlig outfit.

Leggings Neongul är ett par riktigt lysande leggings i 70 denier. Om du känner för att sticka ut ordentligt så är det bara att kombinera dina kläder med denna accessoar och du är redo för fest.

Kommer i en one-size
Strumpbyxor Fisknät Röda - X-large
59 kr
Partykungen
Gå all in på alla hjärtans dag och överraska din älskling genom att klä dig i helrött. Med dessa strumpbyxor kan du ta din outfit till nya nivåer som kommer göra dig helt oemotståndlig! De blir även en perfekt accessoar till din maskeraddräkt. 

Strumpbyxor Fisknät Röda är ett par röda strumpbyxor med små hål i. De går utmärkt att bära både till vardags eller på temafest. Passar perfekt till maskeraden om du vill ha en snygg detalj till din utklädnad. 

  • Material: 90% polyester och 10% elastan
  • Storlek: One size eller X-Large
Neonrosa Knästrumpor - One size
99 kr
Partykungen
Piffa upp din look med ett par heta knästrumpor som passar perfekt för en fest med 80-talstema! Knästrumporna är neonrosa och kräver inga strumpeband. Den neonrosa färgen är UV-reaktiv och lyser starkt under UV-ljus (t.ex. på krogen). One size
Tights Rosa
69 kr
Partyhallen.se
Få till en utstickande maskerad-look med dessa rosa strumpbyxor! Med dessa rosa tights kommer du sticka ut från mängden samtidigt som du håller dig varm, perfekta strumpbyxor för dig som vill vara både snygg och bekväm. Häftiga och riktigt iögonfallande strumpbyxor som passar utmärkt till 60-, 70- och 80 tals maskerad. Tights Rosa omfattar ett par semitransparenta strumpbxyor i stark rosa färg. Strumpbyxorna är tillverkade av nylon och passar vuxna. Info om Tights Rosa: - Semitransparenta strumpbyxor. - Material: Nylon. - Passar vuxna.
Strumpbyxor Fisknät Vita - X-large
59 kr
Partykungen
Låt din maskeradoutfit bli extra allt med dessa läckra strumpbyxor på benen. En snygg accessoar när du ska klä ut dig till ängel eller sjuksköterska! 

Strumpbyxor Fisknät Vita är ett par vita strumpbyxor med små hål i. De går utmärkt att bära både till vardags eller på temafest. Passar perfekt till maskeraden om du vill ha en snygg detalj till din utklädnad. 

  • Material: 90% polyester och 10% elastan
  • Storlek: One size eller X-Large
Tjocka Transparenta Strumpbyxor - Rosa Medium
99 kr
Partykungen
Tjocka semi-transparenta nylon strumpbyxor i bra kvalitet.

Finns i tre storlekar och i 7 olika färger:
  • Svart
  • Grön
  • Orange
  • Rosa
  • Röd
  • Blå
  • Gul
Strumpbyxor Neongrön - X-Large
59 kr
Partykungen
Komplettera din outfit med ett par fräsiga neongröna strumpbyxor. Perfekt till kyliga kvällar eller om du helt enkelt vill vara en fräsch färgklick på festen!

Strumpbyxor Neongrön kommer i 40 denier och är av stretchigt material.

Finns i storlek: One size och X-Large.
Leggings Neonrosa - One size
59 kr
Partykungen
Sätt färg på tillvaron med ett par knalligt neonrosa leggings. De passar för en mängd olika utklädnader, exempelvis om du ska klä ut dig till en discobrud på 80-talet, eller för en ravefest där neonfärgerna är ett givet inslag. Endast fantasin sätter gränser!

Leggings Neonrosa slutar strax ovanför anklarna och har en täckande genomskinlighet. De har en stark rosa neonfärg och passar utmärkt som komplement till en mängd olika utklädnader.

Dessa leggings kommer i storleken one size och passar därför de flesta vuxna. De är tillverkade i 70 denier.
Strumpbyxor Neongrön - One size
59 kr
Partykungen
Komplettera din outfit med ett par fräsiga neongröna strumpbyxor. Perfekt till kyliga kvällar eller om du helt enkelt vill vara en fräsch färgklick på festen!

Strumpbyxor Neongrön kommer i 40 denier och är av stretchigt material.

Finns i storlek: One size och X-Large.
Strumpbyxor Orange/Svart Randiga - One size
79 kr
Partykungen
Ju randigare desto roligare – och de här orange/svarta strumpbyxorna är ett måste för dig som vill sticka ut på festen! Perfekta till häxan på Halloween, cirkusdirektören eller pumpatjejen!

Strumpbyxor Orange/Svart Randiga är ett par strumpbyxor med svarta och orangea ränder. Den perfekta accessoaren till din festoutfit! 

  • Material: Nylon
  • Storlek: One size (vuxen)
Strumpbyxor Skimrande Beige - One size
79 kr
Partykungen
Skimrande strumpbyxor som gör de extra tjusiga. Perfekta om du vill skyla dina bleka vinterben när du bär klänning eller skimra lite extra på nyårsfesten. Dessa strumpbyxor är i beige nyans och passar utmärkt både till vardags och när det vankas maskerad eller fest.

Strumpbyxor Skimrande Beige är ett par elastiska och skimrande strumpbyxor i beige nyans. Strumpbyxorna är i 70 den och är av nylon.

One size (vuxenstorlek).

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.