Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 549
KATEGORIER
Godisklubba i Plast

Denna godisklubba i plast är en rolig detalj till din utklädnad eller som en skojig dekoration. Klubban är gjord av plast och ser ut som en riktig godisklubba i rött och vitt.

39 kr

Maskeradaccessoarer
Skämtartiklar
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Brandmansyxa
79 kr
Partykungen
Många maskeradutstyrslar gynnas av en yxa i äkta plast. Ta skogshuggaren till exempel, som inte vore nånting utan sin yxa. Eller Jack från The Shining, som i filmens kultförklarade "Here's Johhny"-scen använder en yxa när badrumsdörren står i vägen. Brandmän är också flitiga yxbärare, och många otäckingar i skräckfilm likaså. Den här yxan kanske inte är så vass, men den gör sig perfekt när du ska på maskerad och vill krydda outfiten!

Brandmansyxa innehåller en yxa i plast som används som maskeradaccessoar. 

  • Material: Plast
  • Säljs styckvis
  • 60 cm
Polisbatong för Barn
39 kr
Partykungen
STOPP I LAGENS NAMN! Ja man vill inte bli slagen med en batong i första taget, då kan man vara tvungen att hälsa på sjuksystern. När ditt barn väl lagt hand på denna polisbatong, då är det ditt barn som är härskaren i hemmet framöver!

Polisbatong för Barn är en rolig maskeradaccessoar som kompletterar polisoutfiten. Batongen är svart, har ett handtag och är hela 29 cm lång. Denna batong passar utmärkt på alla typer av maskerad- och halloweenfester.

Observera att endast batongen medföljer.

Material: Plast.
Mått: 29 cm.
Polkagris Käpp
49 kr
Partykungen
Tomten må vara gammal, men han är inte särskillt vinglig för det. Han är nog världens stadigaste 300-åring! Annat är det med nissarna. Det jobbar så hårt hela året, medan Tomtefar ligger och slöar i kökssoffan, så de sliter ut sig och blir sneda och krokiga. Därför behöver de käppar så att de kan gå ordentligt.

Polkagris Käpp är det enda rätta valet för dig som sned nisse, så att du kan utföra ditt jobb. Hur ska barnen annars få sina klappar? Käppen är tillverkad helt i plast och går alltså inte att äta.

Mått: 82 cm.
Hammare i Plast
99 kr
Partykungen
Om du ska klä ut dig till gammalt bergatroll måste du kånka runt på en riktigt fet hammare om du vill bli tagen på allvar. Svinga mot övriga gäster för att skrämmas ordentligt. VRÖÖÖL!

Hammare i Plast mäter 60 cm och är tillverkad i plast. Ett ruskigt tillhygge som kommer bli perfekt som accessoar på halloweenfesten. Hamra på!

  • Mått: 60 cm
  • Material: Plast
Plast Hacka 60 cm
89 kr
Partyhallen.se
Förbered dig för en oförglömlig maskerad med denna svart hacka där en ny favorit dyker upp, redo för oväntade äventyr i bakgården. Dess mörka yta tar plats och skapar en spännande atmosfär för alla inblandade. Plast Hacka 60 cm omfattar en plast hacka i svart. Info om Plast Hacka 60 cm: - Hacka - Material: Plast - Mått: 60 cm
Basebollträ i Plast
109 kr
Partyhallen.se
Detta basebollträ i plast är perfekt för den som vill fullända sin Harley Quinn utklädnad till sin nästa maskerad. Med detta tillbehör kommer din karaktärs estetik upplyftas till nästa nivå och låta dig sticka ut ur mängden. Basebollträ Plast består av ett basebollträ i blandade färger och med olika texter på ytan. Basebollträet är tillverkat av plast och mäter 72 (L) x ca 6 (B) cm. Info om Basebollträ Plast: - Basebollträ i blandade färger med olika texter - Mått: 72 (L) x ca 6 (B) cm - Material: Plast
Häxkvast Brun i Plast
199 kr
Partykungen
Det enda rimliga transportmedlet för en häxa som är på väg till Blåkulla eller halloweenfesten är så klart det klassiska häxkvasten. Hoppa upp, far iväg och släpp lös ett kraxande skratt! 

Häxkvast Brun i Plast är en tre-delad kvast med brun stomme av plast och själva "borsten" av ljusa pappersstrimlor. Ett måste till din häxdräkt inför Halloween eller Påsk! 

  • Material: 60% plast, 30% papper, 10% järn
  • Mått: 125 cm
  • 3-delad
Grottmansklubba
49 kr
Partykungen
Här har du den ultimata accessoaren när det är dags för äventyr i stenålderns anda! Lätt att bära, svänga och visa upp - utan risk för några riktiga stenskador. 
 
Grottmansklubba är en pipandes grottmansklubba som tar fram de djuriska instinkterna. Ett klassiskt tillbehör som fungerar på alla sorters maskerader eller varför inte bara hemma i köket? Man vet aldrig när man kan tänkas behöva en rejäl stenålderspåk!

  • Material: Plast
  • Mått: 53 x 7 cm
Yxa i Plast
59 kr
Partykungen
Visste du att det inte bara är olämpligt att gå runt med en riktig yxa på maskeradfesten, men troligtvis även rent utav olagligt? Använd den här smidiga yxan i plast istället, så blir du en tapper krigare på nolltid! 

Yxa i Plast är en häftig leksaksyxa med krokigt skaft som passar utmärkt när du exempelvis skall klä ut dig till viking eller en krigare från medeltiden. Perfekt till såväl maskeradfesten som halloween! 

  • Material: Plast
  • Mått: 45 cm
Uppblåsbar Godisklubba
49 kr
Partykungen
Den här färgglada plastklubban kommer att bli sommarens roligaste badleksak. Perfekt att ta med till stranden eller dekorera med på poolpartyt. Det är nog bäst att du bjuder på lite ätbart godis också på kalaset för man blir väldigt godissugen när man ser den här uppblåsbara godisklubban.

Uppblåsbar Godisklubba är en uppblåsbar klubba. Klubban har ett randigt skaft i två olika rosa nyanser och en färgglad klubba med en jordgubbe. Klubban är tillverkad i PVC-plast och den är 76 cm stor. Klubban är inte uppblåst vid leverans.

Säljs styckvis.
Låtsaskniv
29 kr
Partykungen
Om du ska smyga runt som en lömsk brottsling på maskeraden kan du lika gärna vara beväpnad. Här har du en smidig liten låtsaskniv!

Låtsaskniven passar perfekt som accessoar till din maskeraddräkt. Kniven kommer med ett svart handtag och ett trubbigt silverblad. Du kan alltså inte skära dig på bladet. 

  • Material: Plast
  • Mått: 19 cm
Godisklubba i Leksakspistol
35 kr
Partyhallen.se
Du kommer att älska vår nya produkt: Godisklubba i Leksakspistol. Denna kulinariska leksak skjuter ut din favoritgodis i klubba-form och ger en rolig och läckande upplevelse. Innehållande en godisklubba i varje förpackning, är denna leksakspistol perfekt för alla godisälskare och barn som vill ha kul medan de njuter av en smarrig klubba. Njut av en god upplevelse med vår Godisklubba i Leksakspistol. Pow-Pow Klubba omfattar en leksakspistol med en klubba som kommer ut när man använder den. Finns i gul eller turkos- Info om Pow-Pow Klubba: - Leksakspistol med en klubba. - Vikt: 10 g. - Finns i två färger. - Säljs styckvis och osorterade, d.v.s. färgen slumpas. Lämna kommentar i kassan vid önskemål.
Handbojor i Plast
49 kr
Partykungen
Det är svårt att tänka sig en polis utan ett par handbojor, eller hur? Är du bjuden på kalas och ska klä ut dig till en polis måste du därför satsa på ett par coola handbojor. Är det sedan någon på festen som inte riktigt sköter sig så låser du helt enkelt fast dem. Det är ju det som är polisens jobb och en polis är aldrig ledig. Tur att det finns nycklar så att du kan låsa upp handbojorna när festen är slut.

Handbojor i Plast är ett par grå handklovar som passar perfekt till mindre handleder. En given accessoar när ni ska leka tjuv och polis där hemma eller när du ska iväg på maskerad! 

  • Material: Plast
  • Mått: 29 cm
  • Inkl. 2x nycklar 
Silverkäpp i Plast
49 kr
Partykungen
Vare sig du skall klä ut dig till Willy Wonka, en vampyr eller en välklädd gangster är den här promenadkäppen ett måste. En kul accessoar som ger en riktigt elegant touch! 

Silverkäpp i Plast är en svart och silverfärgad accessoar i form av en käpp. Käppen är tredelad och mäter totalt 80 centimeter lång. 

  • Material: Plast 
  • Längd: 80 cm 
  • 3-delad
Uppblåsbar Klubba Smiley
49 kr
Partykungen
Du kanske tror att man bara kan använda smileys i sin telefon, men det är ju helt fel så klart. Kolla in den här roliga uppblåsbara klubban full med färgglada smileys! Den kan du dekorera med på ett poolparty, ett födelsedagskalas eller använda som en rolig leksak på stranden.

Uppblåsbar Klubba Smiley är en uppblåsbar klubba. Motivet på klubban är gröna, röda, blåa och gula smileys med glada ansikten i svart. Klubban är tillverkad i PVC-plast och den är 66 cm stor. Klubban är inte uppblåst vid leverans.

Säljs styckvis.
Handgranat i Plast
29 kr
Partykungen
Ka-BOM! Se till att utrusta dig med en handgranat eller två mot dina fiender inför krigsfesten. Bästa försvaret mot oförutsedda attacker av skjutglada krigstrupper!

Handgranat i Plast är en svart fejkgranat av plastmaterial, redo att bli ett helgrymt tillbehör till din krigs- eller militäroutfit inför maskeraden.

  • Material: Plast
  • Mått: 10 cm.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.