Köpa.se Logo
x
569 056
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Knoppers Peanut Bar Storpack - 24-pack

Knoppers Peanut Bar i storpack är perfekt för den som älskar en kombination av choklad, jordnötter och krisp. Varje bar innehåller en fyllning av mjölkcréme och saltade jordnötter täckt med mjölkchoklad.

279 kr

Godis
Choklad
Snacks
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Näsa Pinocchio
39 kr
Partykungen
Extra lång Pinocchionäsa att fästa över din egen. Fästes med det medföljande bandet runt huvudet.
Krokig Häxnäsa i Plast
29 kr
Partykungen
Det sitter i detaljerna, och ingen häxa utan en krokig näsa mitt i ansiktet. Öva på ditt mest gälla skratt och hoppa upp på kvasten - det är dags att häxa loss! 

Krokig Häxnäsa i Plast kommer i storleken one size och är tillverkad i plast. Näsan är försedd med ett elastiskt band som enkelt förs bakom huvudet. Ett måste för dig som vill vara häxa nästa maskeradfest!

  • Storlek: One size
  • Material: Plast
  • Med elastiskt band 
Pinocchio Näsa
19 kr
Partyhallen.se
Älskling, du ser inte alls tjock ut i dom där jeansen! Ne men... vad är det som händer med min näääsaaa! Är du en riktig storljugare så kan denna Pinocchio näsan vara det perfekta tillbehöret till din outfit vid kommande maskeradfest! Pinocchio Näsa kommer tillverkad av plast och mäter cirka 17 cm lång. Det medföljer tillhörande gummiband för en komfortabel passform. One size (passar de flesta).
Lösnaglar Glitter Silver - 12-pack
39 kr
Partykungen
Silvriga detaljer gör mycket för helhetsintrycket. All leka med både smink och naglar är dessutom riktigt roligt och ger en oändliga möjligheter för olika resultat. Med Lösnaglar Glitter Silver slipper du dock måla dina naglar, du placerar helt enkelt bara dessa ovanpå dina riktiga. Dessa ger dig både längre naglar och en underbart jämn färg av sprakande silver.

Dessa lösnaglar kommer i en glittrig och silvrig färg som kommer göra dina händer till ett gnistrande blickfång oavsett om det är maskerad, halloween, en vanlig fest eller bara en helt vanlig vardag.

Kommer i ett 12-pack.
Latex Bruten Näsa Sminkset
39 kr
Partyhallen.se
Ta din Halloween-klädsel till nästa nivå med vårt Latex Bruten Näsa Sminkset. Förvandla din vanliga Halloween-look till en verkligt läskig upplevelse och överraska alla med din livfulla dekoration. Dessa innovativa halloween sminkset är perfekta för att skapa en unik och skrämmande karaktär för ögonblicket. Tveka inte att experimentera, visa din kreativitet och chockera dina vänner vid nästa halloweenfest. Latex Bruten Näsa Sminkset omfattar ett smink kit med en latexprotes formad som bruten näsa och klister för att fästa. Instruktioner medföljer på förpackningen. Info om Latex Bruten Näsa Sminkset: - Sminkset med latexprotes och klister. - Instruktioner medföljer. - Tvättas bort med tvål och vatten. - Innehåller: 1 st latexprotes, 1 st kosmetiskt klister (3 ml).
Spindelringar Skämtartikel - 10-pack
29 kr
Partykungen
Det är ofta detaljerna som gör din maskeraddräkt till den mest omtalade på hela festen. En snygg kostym är enkelt att få tag på, men att matcha den med rätt accessoarer och tillbehör för att lyfta din karaktär är inte lika enkelt. De här ringarna med spindlar på är ett perfekt alternativ för dig som söker efter den där klockrena detaljen till din halloweenkostym. Den är svart, spretig och hemskt läskig för den som skyr spindlar.

Spindelringar är tunna ringar i svart plast som är tillverkade att passa de flesta fingrar. Även spindeln på ringen är i plast. Levereras i 10-pack.

One size (barn- och vuxenstorlek).
Käpp Dollartecken Guld
79 kr
Partykungen
För att få den äkta pimplooken på maskeraden behövs massor av dollartecken som attiraljer för bästa bling-bling aura. Det är sen gammalt? Så klicka hem denna coola pimpkäpp med guldigt dollartecken för att visa världen att du minsann är rik som ett troll!

Käpp Dollartecken Guld är en svart käpp med ett guldfärgat dollartecken upptill. Käppen kommer i tre delar och monteras ihop på en sekund. Ett klockrent tillbehör till din pimpkostym eller pälskappa!

  • Material: Plast
  • Mått: 76 cm.
  • 3-delad
Piercingsmycken
39 kr
Partykungen
Busa lite med mamma eller pappa med dessa läckra fejkpiercingar. Mamma kommer nästan garanterat att sätta kaffet i halsen när hennes lilla änglabarn plötsligt har piercingar i både näsan, ögonbrynet och läppen!

Piercingsmycken säljes med 6st ringar i varje paket och fästes enkelt på valfri ansiktsdel. Passar lika bra till bus som till punkmaskeraden.
Latex Piercad Hud Sminkset
49 kr
Partyhallen.se
Förvandla din look till en skrämmande sensation med vårt Latex Piercad Hud Sminkset. Det ultimata halloween sminksetet för att skapa en fruktansvärt realistisk piercad effekt. Läskigt smink som skapar en oförglömlig upplevelse vid varje fest eller halloween fest. Skapa otroliga illusioner och ha roligt med att skrämma dina vänner med detta innovativa och spännande sminkset. Latex Piercad Hud Sminkset omfattar ett smink kit med tre latexproteser med säkerhetsnålar och klister för att fästa. Instruktioner medföljer på förpackningen. Info om Latex Piercad Hud Sminkset: - Sminkset med latexprotes och klister. - Instruktioner medföljer. - Tvättas bort med tvål och vatten. - Innehåller: 3 st latexproteser, 2 st kosmetiskt klister (1,5 ml).
Lång Lösnäsa
29 kr
Partykungen
Om maskeradutstyrseln kräver långnäsa kan du antingen ljuga några gånger för önskad effekt, eller så håller du dig till sanningen som den ärliga människa du är och införskaffar den här näsan i plast istället! Men med stor näsa kommer stort ansvar, så se till att vara på din vakt och att inte lägga näsan i blöt.

Lång Lösnäsa inkluderar en näsa som fästs med elastiskt band rund huvudet. En viktig accessoar när du ska klä ut dig till Pinocchio!

  • Material: Plast
  • Inkl. gummiband
  • Mått: 15,5 cm
Clownnäsa Pipande
29 kr
Partykungen
Vad vore en clown utan sin röda näsa? Ingenting, och om du vill levla upp ditt clown game ska du givetvis bära den här varianten med inbyggd pipfunktion! Honk honk! 

Clownnäsa Pipande är en lustig liten accessoar som utgör en stor del av clownens repertoar. Kläm på näsan för att ge ifrån dig pipande ljud!

  • Storlek: One size
  • Material: Plast
  • Inbyggd pipfunktion
  • Med elastiskt band
Clownnäsor Röda - 3-pack
49 kr
Partykungen
Den klassiska clownnäsan!

Runda, röda clownnäsor i plast som fästes med elastiskt band bakom huvudet. Tillbehöret som är ett måste till pajasdräkten eller varför inte dela ut dem till gästerna på festen?

Clownnäsor Röda säljes i 3-pack.
Punk Halsband
59 kr
Partykungen
Tuppkammen är fixad till perfektion och skin-stassen är på från topp till tå. Nu fattas bara ett riktigt coolt halsband med nitar för att looken ska vara komplett. Och här har du det! Med den här runt nacken förvandlas du till en äkta punkare på nolltid! 

Punk Halsband består av ett svart halsband med silverfärgade, stora nitar. Den perfekta accessoaren när du ska klä ut dig till en hårdrockare eller punkare! 

  • Material: Plast
  • Storlek: One size
  • Inkl. Halsband 
  • Peruk och mikrofon medföljer ej
Face Jewels Silver Prickar
49 kr
Partykungen
Urläckra smycken att fästa i ditt redan vackra ansikte! Här har du ansiktsjuveler att använda för att skapa en riktigt magisk och exklusiv look. Hur du väljer att lägga dem får du bestämma helt själv! 

Face Jewels Silver Prickar innehåller "juveler" tillverkade i plast som har en självhäftande baksida. Använd genom att försiktigt lyfta av juvelen/juvelerna från arket så att limmet på baksidan följer med. Placera sedan juvelen/juvelerna på kroppen på samma sätt som bilder visar – eller på annat sätt. Applicera smink eller glitter runt om juvelen/juvelerna för en komplett look! 

  • Material: Plast 
  • Självhäftande baksida
  • Kommer i olika storlekar

NOTERA: Om irritation upplevs, ta försiktigt bort juvelerna från huden och skölj med svalt vatten!
Lösnaglar Röda - 12-pack
39 kr
Partykungen
Bjuden på maskeradfest men har inte tid för en manikyr? Oroa dig inte, använd lösnaglar! Enkla att applicera och precis lika enkla att plocka bort när festen är över. 

Lösnaglar Röda inkluderar tolv stycken självhäftande stiletto-lösnaglar som du enkelt fäster på dina egna. Perfekt till maskeraden! 

  • Material: Plast
  • Antal: 12-pack
  • Självhäftande
Silver Glittriga Örhängen
45 kr
Partyhallen.se
Med dessa läckra örhängen dinglandes från dina örsnibbar kommer du helt klart bli 80-tals festens snyggast tjej! Glittriga låtsas örhängen som är dem perfekta smyckena till en cool 80-tals eller disco maskerad utklädnad. Silver Glittriga Örhängen innehåller ett par runda örhängen i glittrigt silver. Örhängena kommer med clips vilket innebär att du inte behöver ha hål i öronen för att använda dem. Örhängenas ringar mäter ca 6 cm i diameter. Säljs i 2-pack.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.