Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 549
KATEGORIER
Gigantisk Napp

Denna gigantiska napp är perfekt för den som älskar att skoja och inte tar sig själv på för stort allvar. Nappen är tillverkad av plast och är en rolig accessoar till maskeraden eller festen.

39 kr

Maskeradaccessoarer
Skämtartiklar
Roliga presenter
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Uppblåsbar Rullator
139 kr
Partyhallen.se
Hur kommer man undan att köpa en riktig rullator för att se ut som en sjuk gamling? Med denna perfekta lätta ersättare kan du till och med blåsa upp denna version på plats. Tänk så händigt! Storlek: 58cm X 88cm X 45cm.
Bebis Nappflaska för Vuxna
39 kr
Partykungen
Äntligen kan du återuppleva den bästa tiden i livet - att ligga i soffan och lapa i dig ljummen välling direkt från nappflaskan! Passar perfekt till den vuxna bebisen som vill bli vaggad till sömns varje natt.

Bebis Nappflaska för vuxna är det givna tillbehöret när du ska klä ut dig till dig själv - en jättebebis! Det är även en rolig present till kompisen som vägrar växa upp. Vuxenbebisar for the win! 

  • Material: Plast
  • Mått: 31 cm
  • Inkl. Nappflaska
  • Hatt och tröja medföljer ej 
Uppblåsbar Gåstol
149 kr
Partykungen
Trött och gammal men inte råd med en riktig rullator? Köp då vår uppblåsbara variant! 

Uppblåsbar Gåstol är en gåstol i plast. Ger garanterat ett skratt som förlänger livet några extra år för den som redan blivit gammal. Perfekt som 50-årspresent, farsdagspresent eller som accessoar på maskeradfesten.

  • Material: PVC
  • Mått: 88cm (H) x 58cm (B) x 45cm (D)
Gigantisk Mustasch
29 kr
Partykungen
Hur ska vi kunna veta att du klätt ut dig till framgångsrik kock om du inte har jordens fetaste mustasch under näsan? Alla vet att ju större mustasch desto större är passionen för riktigt bra matlagning.

Gigantisk Mustasch är lika stor som den är cool - och den är verkligen stor! Många maskeradutstyrslar är det som mår bra av lite extra bra av ansiktsbehåring, glöm inte det! 

  • Mått: 21 cm 
  • Material: Polyester 
  • Fästs med elastiskt band runt huvudet 
Gummitunga Skämtartikel
39 kr
Partykungen
Vare sig du planerar att visa upp en klassisk "tungan i musfällan", eller om du inför en betalande publik vill visa hur du sträcker ut tungan hela vägen till vänster öra så har du hittat rätt. Ingen kommer tro sina ögon när du använder den här klassiska gummitungan! 

Gummitunga Elastisk Skämtartikel är en klassisk skämtartikel som i form av en elastisk fejktunga som låter dig skapa förvirrade och roliga situationer där folk tror att du sitter fast i exempelvis en dörröppning, byrålåda eller fastna i en frusen stolpe. 

Ej lämplig för barn under 3 år.
Lång Lösnäsa
29 kr
Partykungen
Om maskeradutstyrseln kräver långnäsa kan du antingen ljuga några gånger för önskad effekt, eller så håller du dig till sanningen som den ärliga människa du är och införskaffar den här näsan i plast istället! Men med stor näsa kommer stort ansvar, så se till att vara på din vakt och att inte lägga näsan i blöt.

Lång Lösnäsa inkluderar en näsa som fästs med elastiskt band rund huvudet. En viktig accessoar när du ska klä ut dig till Pinocchio!

  • Material: Plast
  • Inkl. gummiband
  • Mått: 15,5 cm
Nappflaska Vinglas för Vuxna - Gul
199 kr
Partykungen
Att vinkvällar är fantastiskt trevliga är inget som man har missat. Nu kommer även nästa vinkväll bli spillfri! Med babyflaskor i form av vinglas kan ni glatt skåla med bröstmjölk och välling i tjusigast möjliga stil eller något starkare såklart för den som önskar. Flaskorna är dessutom designade för att förhindra läckage, så det blir ingen stökig kväll du måste städa upp efter nästa morgonen.

Nappflaska Vinglas för Vuxna är en babyflaska i design av ett vinglas. Locket är designat för att vara läckagesäkert och pipen är bettresistent. Flaskan rymmer 150 ml och mäter ca 14 x 7,7 cm. Tillverkad av PP-material som är smaklöst, giftfritt och tåligt. Kommer i färgerna rosa, blå, lila och gul. Säljs styckvis. 

  • Volym: 150 ml
  • Mått: Ca 14 x 7,7 cm
  • Material: PP-material
  • Säljs styckvis
Jättetandborste
29 kr
Partykungen
Borsta tänderna ska man göra två gånger om dagen. Glöm inte bort det! Denna stora tandborste kanske inte passar att använda när du ska borsta dina tänder på riktigt men den blir en kul dekoration i ditt badrum eller en rolig present till någon som du vill skoja lite med.

Jättetandborste innehåller en stor tandborste i plast. Tandborsten är 28 cm stor. Den kommer i fyra olika färger, rött, lila, gult och grönt, och säljs osorterad. Det betyder att det blir en överraskning vilken färg på tandborsten du får.

Säljs styckvis.
Stor Clownklubba i Plast
199 kr
Partykungen
Om ditt baseballträ skulle råka gå sönder under din bärsärkagång, behöver du nåt mer lämpligt slagdon som back-up. Som denna jätteklubba till exempel!

Stor Clownklubba i Plast är en stor klubba med svart pinne och rutiga partier i rött och vitt, med bruna ändar och motiv av ett målat ansikte. Ett utmärkt tillbehör om du ska klä ut dig till Harley Quinn på maskeraden eller behöver en skojig clownklubba som accessoar till din clownkostym!

  • Material: Plast
  • Mått: 56 cm.
  • Avtagbart skaft
  • Inget annat på bilden ingår
Snoppnapp Rosa
39 kr
Partykungen
Ska du snart gifta dig och du känner på dig att dina kompisar planerar en svensexa eller möhippa, kan du nog ta för givet att de skaffat denna roliga snoppnapp till dig! Vill du inte visa dig med nappen offentligt kring halsen är det bara att stoppa den i munnen, så kan ingen ana vad som egentligen döljer sig på andra sidan.

Snoppnapp Rosa kommer med ett band så den kan hängas runt halsen.
Uppblåsbar Spruta
29 kr
Partykungen
Uppblåsbar jättespruta som garanterat sprider skräck på festen! Ultimata accessoaren till din sjukhusdräkt.

Sprutan mäter ca 50 cm lång och kommer med röda markeringar och kors.
Jätteläppar med Tuta Skämtartikel
39 kr
Partykungen
Fillers med inbyggd partytuta! Låter inte det som en riktigt framgångssaga att utrusta sig med inför nästa maskeradfest? Perfekt för dig som både vill synas och höras mest av alla! 

Jätteläppar med Tuta Skämtartikel är tillverkade av plast och ser precis ut som en enorm pussmus. Läpparna kommer dessutom med en inbyggd tuta som som gör ljud när du blåser eller suger i dom. 

Ej lämplig för barn under 3 år. 
Jättesax Flerfärgad
49 kr
Partykungen
En färgglad sax eller ett ruskigt mordvapen för clowner? Med det här tillhygget i näven kommer du antingen skrämma livet ur folk eller få förfrågningar om att ta lite på topparna. 

Jättesax Flerfärgad mäter 40 cm och är tillverkad i plast. Notera att detta endast är en replika av en sax och inget du kan klippa med. 

  • Mått: 40 cm
  • Material: 40 cm
  • Övriga kläder och accessoarer medföljer ej
Uppblåsbar Jättespindel
99 kr
Partykungen
Planerar du att skrämma slag på halloweenfestgästerna med spindelfobi, söker du ett något udda tillbehör till badet eller en läskig accessoar till maskeraddräkten? Den här gigantiska spindeln kan klara av allt ovanstående. Dessutom funkar jättetarantellan till diverse practical jokes. Lägg den i morsans byrålåda, brorsans säng eller bakom en blomkruka i vardagsrummet så ska du se att skämtet blir succé! I alla fall för din del.

Uppblåsbar Jättespindel är en stor, uppblåsbar spindel tillverkad av svart, mjuk plast med gula detaljer. Passar bra som halloweendekor, till badet eller som maskeraddräktstillbehör.

Längd: 91 cm.
Nappflaska Vinglas för Vuxna - Lila
199 kr
Partykungen
Att vinkvällar är fantastiskt trevliga är inget som man har missat. Nu kommer även nästa vinkväll bli spillfri! Med babyflaskor i form av vinglas kan ni glatt skåla med bröstmjölk och välling i tjusigast möjliga stil eller något starkare såklart för den som önskar. Flaskorna är dessutom designade för att förhindra läckage, så det blir ingen stökig kväll du måste städa upp efter nästa morgonen.

Nappflaska Vinglas för Vuxna är en babyflaska i design av ett vinglas. Locket är designat för att vara läckagesäkert och pipen är bettresistent. Flaskan rymmer 150 ml och mäter ca 14 x 7,7 cm. Tillverkad av PP-material som är smaklöst, giftfritt och tåligt. Kommer i färgerna rosa, blå, lila och gul. Säljs styckvis. 

  • Volym: 150 ml
  • Mått: Ca 14 x 7,7 cm
  • Material: PP-material
  • Säljs styckvis
Spilld Mugg Skämtartikel
39 kr
Partykungen
Har du en mamma som blir rosenrasande varje gång det spills ut ett glas över köksbordet? Eller har kompisen precis införskaffat sig en ny dyr dator? Spela dem ett rejält spratt genom att lägga denna mugg över bordet eller datorn och se deras förskräckta miner! 

Med Spilld Mugg Skämtartikel kan du spela ett roligt spratt som aldrig kommer gå ur tiden. Använd den som första april skämt eller när du känner dig på extra bushumör! 

  • Material: Plast
  • Mått: Ca 20 cm

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.