Köpa.se Logo
x
556 860
PRODUKTER
x
1 539
KATEGORIER
Krona Happy New Year Silver - One size

Fira in det nya året med stil med denna glittriga tiara. Kronan är silverfärgad och prydd med pärlor och strass, vilket ger en festlig touch till din nyårslook. Med texten 'Happy New Year' är den perfekt för att skapa rätt stämning på nyårsafton.

29 kr

Håraccessoarer
Tiara
Huvudbonader
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Glasögon Happy New Year Silver
59 kr
Partykungen
Blinka lilla stjärna där, hur jag undrar vad nästa år kommer föra med sig. Kan man se in i framtien med dessa nyårsbrillor, skåda stjärnfall och magiska händelser? Skydda sig själv från nyårslöften man aldrig kommer kunna hålla? Det vet ingen riktigt, men de är i alla fall kvällens snyggaste nyårsglajjor! 

Glasögon Happy New Year Silver är ett par festliga glasögon för nyårsfirandet. Själva glasögonbågen är formad till silverglittriga stjärnor och ovanpå dem sitter en liten svart hatt (som kommer sitta över pannan när du har glasögonen på) med texten "Happy New Year" i silverglitter. 

One size, passar vuxna. 
Tiaror Happy New Year Holografiska Silver - 6-pack
69 kr
Partykungen
Låt hela gänget bli äkta nyårs-queens med en varsina glittrande tiaras på huvudet! Perfekt till såväl förfesten som till tolvslaget! 

Tiaror Happy New Year Holografiska Silver inkluderar sex stycken partyhattar i form av tiaror med holografisk effekt och texten "Happy New Years". Perfekt att dela ut till gästerna som en rolig accessoar till nyårsfesten! 

  • Material: Papper
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
  • Antal: 6-pack
Glittrig Höghatt Mini Silver - One size
99 kr
Partykungen
Var extra glittrig nästa nyår i denna huvudbonad. Den är lika tjusig som skojig och gör sig perfekt på nyårsfesten med dina roligaste vänner, som din utstyrsel utan tvekan kommer locka fram många leenden ur.

Glittrig Höghatt Mini Silver är en silvrig, glittrig hatt i miniformat. Den sätts enkelt på huvudet med ett elastiskt band runt hakan. Kommer i one size för vuxna.

  • Material: Polyester, plast
  • Storlek: One size (vuxen)
  • Antal: 1-pack
Kungakrona - One size
229 kr
Partykungen
Ingen riktig kung (eller drottning!) utan en värdig krona på huvudet. Den här guldfärgade kronan med eleganta detaljer lyfter vilken outfit som helst till kungliga höjder! 

Kungakrona är tillverkad för dig som ska klä ut dig till kunglighet på nästa maskerad. Den glimmrar och skimrar som om den vore gjord av rent guld! Komplettera outfiten med mantel kanske?

  • Material: PVC
  • Storlek: One size (vuxen)
  • 100% kunglig
Glasögonfodral, skyddande neopren med mikrofiberduk
149 kr
AstroSweden
Glasögonfodral i mjuk, skyddande neopren. Glasögonfodral i blandade färger. Materialet är neopren. Mycket välvadderad och med en medföljande putsduk. Den mjuka glasögonväskan med inbyggd mikrofiberduk håller dina glasögon rena och skyddade. Tillverkad av flexibelt neopren, passar denna mjuka glasögonväska de flesta glasögon, solglasögon och skyddsglasögon. Den lilla dragskopåsen ser till att din rengöringsduk alltid är säker. Perfekt till glasögon, solglasögon m.m.eller glasögonfodral för daglig användning eller resor.
Diadem Happy New Year Guld - 2-pack
99 kr
Partykungen
3, 2, 1 - Gott nytt år i ditt hår! Med ett guldigt diadem på skallen som vrålar "Happy New Year" kommer du vara vackrare än både fyrverkerier och bubbel när det är dags att byta år - var så säker! 

Diadem Happy New Year Guld är ett strålande vackert diadem som färgats guldigt och försetts med texten "Happy New Year" - bara därför är det här den ultimata accessoaren att smycka sig med på nyårsafton!

  • Storlek: One size (för vuxna)
  • Material: Plast
  • Färg: Guld
Höghatt Happy New Year - One size
69 kr
Partykungen
Fyrverkerier och bubbel - dags att rulla hatt! Tolvslaget närmar sig och du imponerar i vanlig ordning på sällskapet med en extra hög huvudbonad som skriker det alla tänker: Happy New Year!

Höghatt Happy New Year är en mycket stilig och hög hatt som med fördel bärs på nyårsafton. Hatten pryds av fyrverkerier i olika färger och texten "Happy New Year". Perfekt för tolvslag och nyårsgalej! 

  • Storlek: One size (för vuxna)
  • Material: Papp
  • Flerfärgad
Silver Tiara med Rosa Stenar - One size
29 kr
Partykungen
Med den här eleganta tiaran på huvudet är det bara att stiga ut på balkongen och vinka åt folket på gatan. Du kommer framstå som värsta kungligheten och alla måste behandla dig därefter, så om du vill bli matad med vindruvor och fläktad med en stor fjäder är det den här huvudbonaden som gäller!

Silver Tiara med Rosa Stenar är precis som vad behövs om det ska lekas kungahus där hemma! Tiaran blänker i silver och pryds av rosa stenar.

  • Storlek: One size (för barn)
  • Material: Plast 
Kristallkrona Silver
149 kr
Partykungen
Även fast du inte tillhör ätten Bernadotte så ska väl inte det behöva stoppa dig för att förvandlas till en mäktig kung eller drottning? Med den här fantastiskt vackra och detaljrika kronan på huvudet så kommer ingen missta dig för att vara något annat, Ers Nåd! 

Kristallkrona Silver passar perfekt till möhippan, bröllopet eller som lyxig accessoar när du ska klä ut dig till en kunglighet på maskeradfesten! 

  • Material: Plast
  • Storlek: One size (vuxen)
Drottningkrona med Strass Silver Deluxe
149 kr
Partykungen
Visa vem som är prinsessan på festen med denna festligt glittriga krona och ge dig iväg för att leta reda på din prins! Men pass på! Du måste skynda dig innan natten blir till morgon och klubben stänger igen portarna! 

Drottningkrona med Strass Silver Deluxe är en tjusig liten krona som sätts fast med hjälp av en hårklämma. Tack vare den mindre storleken på kronan så kan den även passa på barn! Passar perfekt till möhippan, maskeraden eller varför inte födelsedagsbarnet?!

  • Material: Plast och Polyester
  • Fästs med hårklämma 
  • Storlek: One Size 
Glitterhatt Silver - One size
49 kr
Partykungen
När det ska vara riktigt festligt så ska det vara silver. Silver i massor! Denna hatt passar perfekt på nyårsfesten, födelsedagskalaset eller på en show, kabaré eller karneval. Det bästa av allt är att den inte bara är silverfärgad, den är härligt glittrig också.

Glitterhatt Silver är en vanlig hatt men istället för svart så är den glittrig och silverfärgad. Hatten finns i en storlek och passar de flesta. Denna hatt finns i en mängd olika färger som passar utmärkt att matcha med varandra. Här finns också olika maskeraddräkter.

Säljs styckvis i one size (vuxenstorlek).
Krona Träd Guld - One size
99 kr
Partykungen
För att bli skogens konung krävs egentligen bara en sak – trädkronan! Denna krona är inte bara dekorativ och lyxig, den är också guldig! Matcha med en häftig kappa och du är redo att inta maskeradfesten med storm!

Krona Träd Guld levereras styckvis, är tillverkad i tunn metall och kommer i en guldig färg. Kronan kommer i storleken One size för vuxna och passar alla sorters maskerader och halloweenfester.

  • Material: Metall
  • Storlek: One size vuxen
Prinsesskrona Guld med Pärlor Barn - One size
99 kr
Partykungen
En äkta prinsessa behöver så klart ha en riktigt vacker klänning, men det allra viktigaste är ändå att ha en prinsesskrona på huvudet. Hur skulle man kunna vara en prinsessa utan en prinsesskrona? Den här kronan är perfekt! Den är guldfärgad och dekorerad med små vita pärlor!

Prinsesskrona Guld med Pärlor Barn är en mjuk krona tillverkad i polyester. Kronan är guldfärgad och på varje spets sitter en vit pärla. Den är 10 cm stor och finns i en storlek som passar barn.

Säljs styckvis och finns i storlek One size (barn).
Tomteluva Budget
15 kr
Partyhallen.se
Ingen tomte utklädnad blir helt perfekt utan den klassiska tomteluvan! Med denna traditionella tomtemössa kan du enkelt sätta pricken över i på tomtedräkten. En klassisk tomteluva som helt klart är ett måste för alla som vill klä ut sig till jultomte. Tomteluva Budget omfattar en klassisk, röd tomteluva av polyester med vita detaljer. Tomteluvan passar vuxna. Info om Tomteluva Budget: - Klassisk tomteluva. - Material: Polyester. - Passar vuxna.
Temporära Tatueringar Bilar
29 kr
Partyhallen.se
Häftiga temporära tatueringar med tufft Bilar motiv! Med dessa snygga låtsastatueringar kan du och dina vänner snyggt utsmycka er hud med karaktärerna från Cars-filmerna. Coola gnuggis tatueringar att exempelvis lägga ner i barnens kalaspåsar eller att ge till den som aldrig får nog av Blixten McQueen och hans race-vänner. Temporära Tatueringar Bilar omfattar ett ark med 12 stycken gnuggis tatueringar med motiv av Bilar karaktärer. Instruktioner för att applicera tatueringarna finns på förpackningen. Info om Temporära Tatueringar Bilar: - 12 st gnuggis tatueringar. - Mått Ark: ca 15,5 x 9,5 cm.
Happy New Year Diadem med Tiara
59 kr
Partyhallen.se
Förbered dig för nyår med ett diadem som sprider glitter och festlig stämning, ett absolut måste för att glittra på nyårsfesten. Detta glamorösa diadem med glitter och texten Happy New Year pryds av en elegant tiara i silver, perfekt för fest! Happy New Year Diadem med Tiara omfattar ett vitt diadem med uppstickande, silverglittrande tiara och texten "Happy New Year" i guldfärg. Info om Happy New Year Diadem med Tiara: - Diadem med nyårsmotiv - Material: Polyester, plast - One size (passar de flesta)

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.