Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 549
KATEGORIER
Guld Pimp Käpp

Denna maffiga guldfärgade käpp är perfekt för att komplettera din pimp-outfit på nästa maskerad. Käppen är dekorerad med diamanter i dollar-form och ger en lyxig känsla.

99 kr

Maskeradkläder
Tillbehör
Maskeradaccessoarer
Maskeradkäppar
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Polkagris Käpp
49 kr
Partykungen
Tomten må vara gammal, men han är inte särskillt vinglig för det. Han är nog världens stadigaste 300-åring! Annat är det med nissarna. Det jobbar så hårt hela året, medan Tomtefar ligger och slöar i kökssoffan, så de sliter ut sig och blir sneda och krokiga. Därför behöver de käppar så att de kan gå ordentligt.

Polkagris Käpp är det enda rätta valet för dig som sned nisse, så att du kan utföra ditt jobb. Hur ska barnen annars få sina klappar? Käppen är tillverkad helt i plast och går alltså inte att äta.

Mått: 82 cm.
Guldhalsband Pimp
39 kr
Partykungen
Med din stora leopardrock, fjäderprydda hatt och diamantklädda käpp är det kanske lite otydligt vad du klätt ut dig till. Komplettera med ett pråligt halsband med texten PIMP för att förtydliga.

Guldhalsband Pimp är ett guldfärgat halsband i metall med texten PIMP. Storlek one size.

  • Material: Metall
  • Storlek: One size
  • Säljs styckvis 
Guld Armband i Plast
45 kr
Partyhallen.se
Att klä ut sig till en douchebag är inte särskilt svårt, det krävs ett par jeans, ett vitt boxarlinne och definitivt det här guld armbandet i plast. Känner du inte för att vara douchebag kan det vara praktiskt till maffia utklädnader eller liknande till maskeraden! Guld Armband i Plast består av ett guldarmband i plast med stora tjocka länkar. One Size (passar de flesta).
Diadem Discokulor Guld
29 kr
Partyhallen.se
Sätt pricken över i på din disco maskerad utklädnad med detta läckra diadem! Ett riktigt blickfångande diadem med uppstickande discokulor i guld som helt klart får dig att synas på dansgolvet. Perfekt maskeradtillbehör för alla maskerader och fester i discotema. Diadem Discokulor Guld omfattar ett svart plastdiadem med två uppstickande discokulor på metallfjädrar. Diademet kommer i one size och passar både vuxna och barn. Info om Diadem Discokulor Guld: - Diadem med glittriga discokulor. - Material: Plast. - One size (passar de flesta).
Glitterslips Guld
49 kr
Partykungen
En guldfärgad glitterslips blir en färgglad detalj till din festkostym eller din maskeraddräkt. Den är ett bra alternativ när du inte vill klä ut dig mycket men ändå sticka ut lite så där lagom. Slipsen passar lika bra på en nyårsmiddag som på ett disco, en 70-talsfest eller en kabaré eller show.

Glitterslips Guld består av en glittrig och guldfärgad slips, tillverkad i polyester och plast. Slipsen är färdigknuten och sitter på plats med resårband runt halsen. Den är ca 46 cm lång.

Säljs styckvis och finns i one size (vuxenstorlek).
Kunglig Spira
149 kr
Partykungen
Kronan på verket för din kungliga förvandling! Denna praktfulla spira är den ultimata accessoaren när du vill bli festens kunglighet på maskeraden. 

Kunglig Spira är en spira i plast med praktisk storlek. Spiran går i färgerna guld och rött med tjusiga detaljer. 

  • Material: Plast
  • Mått: Ca 80 cm
Svart Käpp
39 kr
Partykungen
Att klä ut sig till gammal eländig gubbe eller mäktig gangster går ju inte för sig om man inte har införskaffat sig en redig käpp! Spatsera runt med den här under kommande maskerad och du kommer få den respekt du förtjänar. 

Svart Käpp är en snygg enkel käpp som är ett perfekt tillbehör till din maskeradkostym för att förstärka ditt utseende på festen!

  • Material: Plast
  • Mått: 80 cm
Halsband King
39 kr
Partykungen
Bli den coolaste personen på festen med denna guldfärgade kedja runt halsen. Halsbanden blir en perfekt accessoar när du är bjuden på en maskerad och du vill klä ut dig till en rappare. Sneakers på fötterna, keps på huvudet och till sist halsbanden runt halsen! Nu är du redo att äga festen som den king du verkligen är.

Halsband King är ett guldfärgat halsband i plast. På halsbandet sitter ett hänge där det står "king". Halsbandet är en fin accessoar till en maskerad.

Säljs styckvis.
Silverkäpp i Plast
49 kr
Partykungen
Vare sig du skall klä ut dig till Willy Wonka, en vampyr eller en välklädd gangster är den här promenadkäppen ett måste. En kul accessoar som ger en riktigt elegant touch! 

Silverkäpp i Plast är en svart och silverfärgad accessoar i form av en käpp. Käppen är tredelad och mäter totalt 80 centimeter lång. 

  • Material: Plast 
  • Längd: 80 cm 
  • 3-delad
Drottningkrona & Stav Guld
99 kr
Partykungen
Drömmer du om att bli drottning för en dag? Isåfall har du hittat rätt produkt. Med denna krona så blir du drottning för en dag, även om det kanske bara är för en fest, men du får ju iallafall testa på. Hoppas du hittar din kung!

Drottningkrona & Stav Guld innehåller en guldig tiara med fina röda diamanter som dekoration. Kittet innehåller även en trollstav som matchar kronan perfekt!

  • Material: Plast
  • Storlek: One size (vuxen)
  • Ink. Krona & Stav
Käpp med Öga
149 kr
Partykungen
Vissa har ögon i nacken, andra på toppen av sina stavar. Med den här eleganta (och något ruskiga) käppen promenerar du med högsta komfort samtidigt som du ger omgivningen det ondaste av öga.

Käpp med Öga mäter 110 cm och är tillverkad i plast. En mycket snygg accessoar att maxa maskeradoutfiten med!

  • Mått: 110 cm
  • Material: Plast
  • Med öga
Guld Tjockt Halsband
79 kr
Partyhallen.se
Den festen kommer att lysa upp när du bär ett tjock guldig kedjehalsband, ett riktigt blickfång och stiligt guldfärgat halsband som fångar allas uppmärksamhet. Guld Tjockt Halsband omfattar ett tjockt, guldfärgat halsband av plast. Info om Guld Tjockt Halsband: - Guldfärgat halsband - Material: Plast
Glitterhatt Guld
39 kr
Partyhallen.se
Gör entré på festen som en äkta partypingla och få hela rummet att skina med denna läckra glitterhatt på huvudet! Med denna glittrande guldhatt kan du styla upp nästan vilken festklädsel eller maskerad utklädnad som helst. En utmärkt hatt för dig som är ute efter en glittrig maskeradhatt eller kanske en festlig nyårshatt till nyårsfesten! Glitterhatt Guld omfattar en guldig glitterhatt i plast. Hatten kommer i one size och passar vuxna. Info om Glitterhatt Guld: - Glittrig hatt i guld. - Material: Plast. - One size (passar de flesta).
Pimp Käpp Guld
139 kr
Partyhallen.se
Den här käppen kanske inte är den bästa när du behöver något att stötta dig på, men den är däremot den ultimata käppen när du vill se riktigt cool ut! Med denna häftiga maskerad pimp käpp i guld med silvriga diamanter kan du snabbt skaffa dig lite lyxigt bling till din pimp kostym. Ett super coolt maskeradtillbehör för alla som önskar en riktigt häftig pimp utstyrsel. Pimp Käpp Guld innehåller en guldig käpp med en discokula längst upp med silvriga diamanter runt om samt silvriga diamanter i form av ett dollartecken. Info om Pimp Käpp Guld: - Guldig käpp med silvriga diamanter. - Material: Plast. - Mått: ca 86 cm lång.
Draculas Promenadkäpp
49 kr
Partykungen
Denna käpp får bara en äkta vampyr eller natthärskare använda. Käppen har nämligen mörka krafter som inte vem som helst kan behärska...

Draculas Promenadkäpp är det ultimata tillbehöret till din vampyrutklädnad. Käppen levereras i tre delar och byggs enkelt ihop. 

  • Material: PVC
  • Mått: 80 cm
  • 3 delar
Polisbatong med Strass
149 kr
Partykungen
För polisen som är lite mer fin i kanten – här är batongen som kombinerar maktmissbruk och stil! Med elegant strass längs hela skaftet blir det både ordning och reda och glamour. Perfekt för dig som vill hålla gatorna trygga!
 
Polisbatong med Strass är med säkerhet den snyggaste batongen på marknaden. Med hela skaftet klädd i strass kommer du sticka ut som polis på maskeraden! 

  • Material: Plast
  • Mått: 50,6 cm

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.