Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

Lösnaglar Glitter Silver - 12-pack
Säljs avPartykungenPartykungen

Lösnaglar Glitter Silver - 12-pack

39kr
Köp produkten hos PartykungenDu går vidare till Partykungen för att slutföra köpet.

Dessa lösnaglar med glitter i silver ger dig snabbt en festlig look. Perfekt för dig som vill slippa måla naglarna men ändå få en snygg och glittrig finish. Kommer i ett 12-pack.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper lösnaglar?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
Lösnaglar Neongrön39 kr
Partykungen

Lösnaglar Neongrön

För att få till det där kompletta utseendet och de bästa effekterna måste man tänka på detaljerna. Det är oftast de som gör det där lilla extra. Oavsett om du planerar att vara grön hela du eller om du endast vill att dina naglar ska sticka ut så kommer dessa lösnaglar i neongrönt göra succé. Det är ett enkelt sätt att ge din maskeraddräkt pricken över i. <br /><br />Lösnaglar Neongrön är på- och avtagbara lösnaglar som både gör dina naglar längre och ger dem en häftig neongrön färg. <br /><br />Paketet innehåller tolv lösnaglar.

Köp hosPartykungen
Lösnaglar Svarta med Blod - 12-pack39 kr
Partykungen

Lösnaglar Svarta med Blod - 12-pack

Blodtörstiga vampyrer och köttätande zombies är inte rädda att smutsa ner händerna, eller naglarna för den delen, men om du gärna undviker det men ändå vill få till looken så är det här lösnaglarna för dig! <br /><br />Lösnaglar Svarta med Blod inkluderar tolv stycken svarta naglar som kommer täckta i kusliga blodmotiv. Perfekt accessoar till Halloween!  <br /><br /><ul><li>Material: Plast</li><li>Antal: 12-pack</li><li>Självhäftande</li></ul>

Köp hosPartykungen
Lösögonfransar Svart/Guld59 kr
Partykungen

Lösögonfransar Svart/Guld

Magiskt snygga lösögonfransar med guldskimrande fransar - det givna valet för en extra iögonfallande look inför maskeraden eller festivalen!<br /><br />Lösögonfransar Svart/Guld innehåller en uppsättning svarta ögonfransar med guldfärgade fransar som skimrar, som gör de extra effektfulla. Ögonfransarna är självhäftande och är både enkla att applicera och ta bort.<br /><br /> <ul> <li>Antal: Levereras parvis</li> <li>Självhäftande</li> </ul>

Köp hosPartykungen
Moon Creations Glitter Nagellack - Silver69 kr
Partykungen

Moon Creations Glitter Nagellack - Silver

Dags att göra sig lite extra fin inför skolbalen, eller är det till halloweenfesten du vill skina? Då är detta nagellack från Moon Creations definitivt någonting för dig! Nagellacket finns i åtta olika färger och samtliga glittrar så vackert så. Nagellacket är enkelt att applicera och fungerar lika bra att använda inför barnkalaset som till halloween, festivalen, maskeraden eller till ravet!<br /><br />Moon Creations Glitter Nagellack levereras styckvis om 14 ml och finns i färgerna Silver, Guld, Roséguld, Rosa, Grön, Blå, Lila och Fuchsia. Nagellacket ger en glittrig effekt och sitter som ett smäck redan efter första applicering. Nagellacket är icke testat på djur och är veganskt.<br /><br />Säljs styckvis om 14 ml och finns i 8 olika glittriga färger.

Köp hosPartykungen
Lösnaglar Svart/Röda - 12-pack39 kr
Partykungen

Lösnaglar Svart/Röda - 12-pack

Efter att man suttit huggtänderna i ett par halspulsådror händer det att man får lite rött under naglarna. Men kolla så coolt det blir! <br /><br />Lösnaglar Svart/Röda inkluderar tolv stycken självhäftande stiletto-lösnaglar som du enkelt fäster på dina egna. Perfekt till vampyrdräkten inför Halloween! <br /><br /><ul><li>Material: Plast</li><li>Antal: 12-pack</li><li>Självhäftande</li></ul>

Köp hosPartykungen
Depend French Look Rosa Oval95 kr
Eleven

Depend French Look Rosa Oval

Lösnaglar för en perfekt fransk manikyr på bara några minuter. Flexi-Thin ger den ultimata passformen, är enkla att applicera och har en högglansig yta som varken flagnar eller tappar färg. Lim medföljer.

Köp hosEleven