Denna glittriga slips är perfekt för kräftskivan! Med en stor kräfta längst ner och ett resårband runt halsen är den enkel att bära. Slipsen är tillverkad i polyester och plast och passar bra till en skjorta.
Kräftskivan är över och du känner dig tom inombords, trots att du ätit så att du håller på att spricka. När ska du få äta kräftor igen? Var det här den sista gången då fick höra kräftorna skrika när de kokades levande? Kommer det någonsin ske? Eller var det här den sista måltiden? Istället för att gräma dig över att den sista kräftan är äten för den här gången, så blir du istället driven till att bjuda in till ytterligare en skiva. Kanske redan i morgon? Du dukar snabbt av och torkar av duken av plast. Allt du behöver nu är kräftor och gäster, eftersom duken redan är redo att användas en andra gång!<br /><br />Bordsduk Kräftor är en ypperlig detalj till din kräftskiva. Den här duken är tillverkad av plast och går att torka av och använda igen. Duken i sig är vit men har flera motiv av kräftor utspridda över hela duken.<br /><br />Mått: 127 x 274 cm.
När man blivit bortbjuden på kräftskiva gäller det att gå all in med både styling och outfits. De här sjukt snygga glasögonen kommer passa perfekt in på årets bästa tillställning! <br /><br />Glasögon med Kräftor är ett par röda bågar utan glas som har två stycken glada kräftor på sidorna. Kan med fördel kombineras med kräfthatt och haklapp för en fullständig outfit. <br /><br /><ul><li>Material: Plast</li><li>Mått: 20 cm</li><li>Storlek: One size (vuxen) </li></ul>
En festoutfit utan slips? Hur skulle det se ut! När det bjuds till galej ska givetvis en skimrande paljettslips dingla under hakan, på så sätt blir du enkelt festens stiligaste! <br /><br />Glitterslips Ljusrosa innehåller en paljettsmyckad slips i ljusrosa. Slipsen är försedd med elastiskt band för enkel påklädning. En perfekt accessoar på glittriga tillställningar!<br /><br /><ul><li>Storlek: One size (för vuxna)</li><li>Material: Polyester</li><li>Med elastiskt band</li></ul>
Röd slips i snygg metallic finish med många användningstillfällen! Kanske är du bjuden till en röd temafest, letar efter en slips till examensdagen som får dig att stå ut ur mängden eller saknar du helt enkelt den lilla detaljen som gör din outfit extra stilig. Oavsett tillställning är det aldrig fel med slips!<br /> <br /> Slipsen sitter på plats med svart elastiskt band.
Kräftskiva? Glöm för guds skull inte kräftdiademet!<br /><br />Diadem Kräftskiva levereras styckvis och kommer i en knallröd och glittrig färg. Antennerna består av två stycken glittriga kräftor och diademet passar såväl herrar som damer. Storleken är One size och kan justeras en aning.<br /><br />Säljs styckvis.
Vill du glittra som en stjärna på festen behöver du inte bara glittrande kläder, du måste förstås ha matchande accessoarer också. Som den här eleganta skimrande paljettslipsen!<br /><br />Paljettslipsarna finns i varianterna silver, guld och svart.
Vill du glittra som en stjärna på festen behöver du inte bara glittrande kläder, du måste förstås ha matchande accessoarer också. Som den här eleganta skimrande paljettslipsen!<br /><br />Paljettslipsarna finns i varianterna silver, guld och svart.
Det här är den perfekta slipsen när du är bjuden på fest! Den är enkel att hänga runt halsen och den ser festlig ut i silver och glitter. Slipsen passar perfekt på en nyårsmiddag eller ett roligt kalas men den passar också om ni ska sätta ihop en häftig show, kabaré eller anordna en karneval.<br /><br />Glitterslips Silver består av en glittrig och silverfärgad slips, tillverkad i polyester och plast. Slipsen är färdigknuten och sitter på plats med resårband runt halsen. Den är ca 46 cm lång.<br /><br />Säljs styckvis och finns i one size (vuxenstorlek).