Köpa.se Logo
x
556 860
PRODUKTER
x
1 539
KATEGORIER
Drinkbiljetter Mr & Mrs Bröllop - 12-pack

Dessa drinkbiljetter är ett roligt och praktiskt tillbehör till bröllopsfesten. De kommer i ett 12-pack och är enkla att klippa ut från ett A4-ark. Använd dem för att hålla koll på drinkarna eller som en rolig detalj för gästerna.

39 kr

Festartiklar
Drinktillbehör
Bröllopsdekorationer
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Presentpåse Mr & Mrs - Liten
29 kr
Partykungen
Varför inte ge bort brudparets present i en fantastisk presentpåse, perfekt när du vill samla ihop och ge fler små saker istället för en stor. Fungerar även utmärkt istället för presentpapper.

Presentpåse Mr & Mrs är vita presentpåsar med guldiga prickar och texten "Mr & Mrs", påsarna är tillverkade i papper och har ett handtag. Påsarna kommer i två storlekar, en liten och en stor. 

  • Material: Papp
  • Mått liten: 18 x 8 x 23 
  • Mått stor: 25 x 8,5 x 34,5 
  • Säljs i två storlekar, liten och stor
  • Antal: 1-pack
Inbjudningskort Mr & Mrs Bröllop - 8-pack
69 kr
Partykungen
Går du i tider att börja planera för den största dagen som komma skall i livet? En sak är är nog säker, att du har förmodligen massa fina människor omkring dig som du vill dela denna fantastiska dag med! Bjud in gästerna på ett snyggt och stilrent sätt med dessa fantastiska inbjudningskort! 

Inbjudningskort Mr & Mrs Bröllop kommer i 8-pack och passar perfekt att att skicka med brevbäraren ut i landet för att dela denna viktiga info till dina vänner & familj! 

  • Material: Papp
  • Mått: 105x148 mm (A6)
  • Antal: 8-pack 

Flasketikett Bordsnumrering - 30-pack
49 kr
Partykungen
Nu kan du enkelt hitta till din plats och avnjuta ett gott glas vin på samma gång, flaskan med ditt nummer står ju där serverad och klar! Varje festlig tillställning med många gäster behöver bordsnumrering, hur ska ni annars ha koll på sällskapet? Placera ut flaskorna på borden för att guida bröllopsgästerna till rätt plats och gör det med stil. 

Flasketikett Bordsnumrering innefattar tabellnummer i form av flaskdekaler, gjorda av vitt självhäftande papper med guldtryck. Etiketterna innehåller siffror från 1 till 15 och 15 stycken etiketter med texten ''To bride, to groom, to happy life, next bottle''. Varje dekal mäter ca 9,5 x 12 cm.

  • Material: Självhäftande papper
  • Mått: Ca 9,5 x 12 cm 
  • Antal: 30-pack 
Träbokstäver Mr & Mrs
79 kr
Partykungen
Fin dekoration att ställa fram på bröllopet där alla presenter kommer staplas upp. Passar också perfekt att ha i hemmet exempelvis på byrån i sovrummet eller i bokhyllan. Om ni behöver sätta gränser på vad som är hennes eller hans så går det utmärkt att ställa fram dessa för tydlighetens skull också.

Träbokstäver Mr & Mrs består av bokstäver som bildar Mr & Mrs. Setet är gjorda av trä i vit färg. ''Mr'' mäter ca 17 x 9,5 cm, ''&'' ca 9 x 9 cm och ''Mrs'' ca 21 x 9,5 cm. 

  • Material: Trä 
  • Mått: Ca 17 x 9,5, 9 x 9 och 21 x 9,5 

Bordskonfetti Happy Birthday Floral - 14 gram
19 kr
Partykungen
Gör din födelsedagsdukning ännu mer blommig och festlig med detta gulliga bordskonfetti! Perfekt för sommarfödelsedagar när blommorna är i full blom. 

Bordskonfetti Happy Birthday Floral innehåller 14 gram blommig festdekorationskonfetti, tryckt med blommor och "Happy Birthday". Strö denna blommiga födelsedagskonfetti på borden som den perfekta pricken över i:et till din fest! 

  • Material: Papper
  • Vikt: 14 gram
Glas Klistermärken Bride och Bridesmaid
79 kr
Partyhallen.se
Gör bröllopsfesten ännu mer minnesvärd med våra glas klistermärken! Vårt Bride och Bridesmaid-set inkluderar klistermärken för alla brudtärnor och bruden själv. Perfekta till glasen under middagen eller champagneglasen vid toasten. Klistermärken glasen enkelt och lämnar inga märken efter sig. Låt våra glas klistermärken addera en personlig touch till din speciella dag. Glas Klistermärken Bride och Bridesmaid omfattar ett klistermärke för glas med texten "Bride" och fem klistermärken med texten "Bridesmaid" med stilrena roségulddetaljer. Info om Glas Klistermärken Bride och Bridesmaid: - Glas klistermärken med texten "Bride" och "Bridesmaid". - Mått: 3-4,5 (B) x 7,5-10 (H) cm. - Säljs i 6-pack.
Pappersmuggar Mr & Mrs Vit/Guld - 10-pack
39 kr
Partykungen
Tjuselitjusiga muggar till bröllopet! Muggarna har texten: "Mr & Mrs" i guld som motiv. Matcha gärna med våra andra bröllopsprodukter.

Pappersmuggar Mr & Mrs Vit/Guld inkluderar 10 stycken vita pappmuggar tryckta med "Mr & Mrs" i skimrande guldfärg tillsammans med romantiska guldfärgade mönster.

  • Material: Papp
  • Produkten innehåller plast
  • OBS! Varje mugg är tryckt med en "Plastic in product"-märkning
  • Mått: Ø 7,8 x 9,7 cm.
  • Antal: 10-pack
Presentpåse Mr & Mrs - Stor
39 kr
Partykungen
Varför inte ge bort brudparets present i en fantastisk presentpåse, perfekt när du vill samla ihop och ge fler små saker istället för en stor. Fungerar även utmärkt istället för presentpapper.

Presentpåse Mr & Mrs är vita presentpåsar med guldiga prickar och texten "Mr & Mrs", påsarna är tillverkade i papper och har ett handtag. Påsarna kommer i två storlekar, en liten och en stor. 

  • Material: Papp
  • Mått liten: 18 x 8 x 23 
  • Mått stor: 25 x 8,5 x 34,5 
  • Säljs i två storlekar, liten och stor
  • Antal: 1-pack
Träbokstäver Mr & Mrs Glittrig
79 kr
Partykungen
Ibland kan det vara lite klurigt att dekorera inför bröllopsdukningen, men det behöver inte vara så komplicerat, och allt behöver heller inte vara i vitt. Ställ fram dessa fina bokstäver i guldigt glitter och helt plötsligt kommer dukningen vara fullbordad. Passar perfekt att ge bort som bröllopspresent då dessa är fina att ha i hemmet också. 

Träbokstäver Mr & Mrs Glittrig består av bokstäver som bildar Mr & Mrs. Setet är gjorda av trä i vit färg med guldglitter. ''Mr'' mäter ca 18 x 10 cm, ''&'' ca 7 x 9,5 cm och ''Mrs'' ca 22 x 10 cm. 

  • Material: Trä med guldglitter 
  • Mått: Ca 18 x 10, 7 x 9,5 och 22 x 10
Såpbubblor Bröllopstårta - 24-pack
99 kr
Partykungen
Glöm ris och konfetti på bröllopet, numera är det såpbubblor som gäller! Vrid på hjärtat och lyft och ut kommer en ögla som du sen doppar ner i flaskan och blåser igenom för att fylla luften med vackra bubblor! 

Såpbubblor Bröllopstårta säljes i 24-pack och är perfekta att dela ut till bröllopsgästerna för en fin effekt när paret kommer ut ur kyrkan.

Observera att det alltid finns en risk att såpbubblor kan lämna fläckar på kläder och annat.
Glasmarkörer Snäckor & Baddräkter
49 kr
Partykungen
Varför inte samla hela "Team Bride" på ett par glas bubbel och rosé innan ni ger er ut på en minnesvärd möhippa? Märk upp glasen med de här vackra glasmarkörerna!

Glasmarkörer Snäckor & Baddräkter inkluderar totalt tio stycken glasmarkörer med motiv föreställande guldringar, rosa snäckor och baddräkter med texten "bride". Glasmarkörens fäst vid glasets stjälk/fot och kan anpassas med gästernas namn som en både praktiskt och dekorativ touch till dukningen på möhippan. 

  • Material: Papp
  • Mått: 8 x 5 cm
  • Antal: 10-pack (5 av vardera motiv) 
Pingvin Blandning - 130 gram
29 kr
Partykungen
Pingvinens läckraste godispåse! I den här blandningen hittar du allt från kolastänger till lakritsbitar - en perfekt mix som garanterat förgyller lördagskvällen!

Pingvin Blandning säljs på påse om 130 gram.

Ingredienser: Socker, glukose-fruktosesirap, VETEMJÖL (GLUTEN), sirap, modifierad majs- och potatisstärkelse, helt härdat vegetabilsk fett (palmkärna, kokos), fugtighedsbevarende medel (glycerol), emulgeringsmedel (mono- og diglycerider av fettsyror), kokos, förtjockningsmedel (gummi arabicum), fettreduceratd kakaopulver, rålakrits, salt, sockerkulör, vegetabilsk olja (kokos, raps), ytbehandlingsmedel (carnaubavoks/-vax), aromämnen, syra (äppelsyra), färgämnen (karmin, kurkumin), antioxidationsmedel (ascorbinsyra). Förvaras torrt och svalt. Förändringar i produkternas innehåll kan ske. Kontrollera därför alltid produktinformationen på originalförpackningen. Vid frågor kontakta vår kundtjänst.
Bäst före: Produkten har minst 4 veckors hållbarhet vid köp om inget annat anges.
Gästbok med Kuvert Bröllop
199 kr
Partykungen
Fantastiskt fin gästbok till ett brudpar! Här kan alla bröllopsgäster skriva en hälsning på små kort som sedan stoppas ner i de små kuverten som sitter fast på gästbokens sidor. Gästboken blir ett fint minne för brudparet att ta med sig hem och läsa i lugn och ro.

Gästbok med Kuvert Bröllop är en naturfärgad gästbok med totalt 20 vita sidor. På varje sida sitter små naturfärgade kuvert där bröllopsgästerna kan skriva en hälsning till brudparet. Kuverten sitter fast på sidorna. Gästboken rymmer 80 kuvert med 80 kort. 

  • Material: Papper
  • Mått bok: 20,5 x 21 cm
  • Mått kuvert: 8,5 x 8,5 cm
  • Antal sidor: 20
Lyckoönskningar Mr & Mrs Bröllop - 8-pack
59 kr
Partykungen
Att önska brudparet lycka till i framtiden eller påminna dom om roliga minnen är ju givet när det närmar sig den stora dagen! För ack så vet man aldrig hur länge kärleken glöder, så vad passar inte bättre då än med ett par hjälpande ord till brudparet. 

Lyckoönskningar Mr & Mrs Bröllop innehåller 8 st små kort som passar perfekt att skriva ner roliga råd eller lyckönskningar på, passar perfekt att dela ut till gästerna under bröllopsmiddagen. 

  • Färg: Vit bakgrund med svart och guld text
  • Antal: 8-pack
  • Mått: 105 mm × 148 mm
Inbjudningskort Bröllop Vit
35 kr
Partykungen
Vad tråkigt bröllopet skulle bli utan gäster. Vi hjälper dig på traven med ett par urfina inbjudningskort där allt du behöver göra är att fylla i de tomma raderna och sen posta - då ska du se att en hel drös gäster trillar in! 

Inbjudningskort Bröllop Vit innehåller 10 stycken bröllopsinbjudningar där du själv fyller i väsentlig information i fälten. Korten mäter 11 x 18 cm och medföljer gör även 10 st kuvert.

  • Mått: 11 x 18 cm
  • Material: Papper
  • Antal: 10 st
  • Inkl. 10 st kuvert
Såpbubblor Bröllop - 6-pack
49 kr
Partykungen
Det traditionella kastandet av ris på bröllopet kanske en del människor inte tycker känns så jättehärligt, och då kan man byta ut det mot att gästerna får blåsa vackra såpbubblor istället! Minst lika romantiskt och någon stackare slipper få ris i ögat och bli på dåligt humör!

Såpbubblor Bröllop levereras i en förpackning om 6 stycken som du kan dela ut till gästerna på bröllopet. Varje behållare får enkelt plats i väskan eller fickan. Observera att det alltid finns en risk att såpbubblor kan lämna fläckar på kläder och annat.

  • Mått: L 10 cm
  • Volym: 4.5 ml
  • Antal: 6-pack

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.