Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Paljettkeps Bride Rainbow med Pärlor - One size

Denna regnbågsfärgade keps är perfekt för den blivande bruden! Kepsen är dekorerad med paljetter, strass och pärlor som bildar ordet 'BRIDE'. Den är en rolig accessoar för möhippan eller bröllopet.

399 kr

Hattar
Kepsar
Möhippatillbehör
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Vit Brudslöja Möhippa - One size
149 kr
Partykungen
Är det dags att planera möhippan för bästa kompisen? Pimpa upp den blivande bruden med den snyggaste accessoaren. Hon kommer garanterat att känna sig lyckligt lottad.

Vit Brudslöja Möhippa är en snygg slöja som passar perfekt till den kommande bruden! En snygg accessoar som får bruden att känna sig som hon förtjänar.

  • Material: polyester
  • Storlek: One size
Lila Paljetthatt - One size
79 kr
Partykungen
Ta din outfit till nya höjder med den här superfestliga hatten i lila! Det går ju inte att bli annat än glad när man får denna snygga hatt på huvudet. Med en hatt full med paljetter som glimrar och blänker är dansgolvet ditt, det är sedan gammalt! 

Lila Paljetthatt är en mjuk fedorahatt med lila paljetter som glimrar. Passar lika bra på hattfesten som på maskeraden! 

  • Material: Polyester
  • Storlek: One size
  • Innermått: Ca 58 cm
Hawaiidräkt Gul - XX-Large
399 kr
Partykungen
Släng ihop en svalkande tropisk drink och bege dig ut i den svenska sommarnatten med mål att ta dig till Hawaiifesten hos din bästa polare. Men glöm inte att svira om till den här snygga dräkten först!

Hawaiidräkt Gul inkluderar en kortärmad skjorta och ett par matchande shorts i gult med motiv av blommor och blad. En snygg dräkt att bära på sommarfesten eller partyt med hawaiitema! 

  • Material: 100% polyester
  • Finns i storlek: Small/Medium, Large/X-Large och XX-Large
  • Tvättråd: Endast handtvätt, tål ej torktumlare eller strykjärn
  • Inkl. Skjorta och shorts 
  • Solglasögon ingår ej
Cowboyhatt Rosa med Fluff - One size
119 kr
Partykungen
WOW, hatten som får alla på fall, passar till möhippan som till festivalen! Rosa cowboyhatt med fluff och silvertiara. Hatten kommer med ett vitt band som du kan fästa runt halsen. 

Cowboyhatt Rosa med Fluff är en läcker cowboyhatt som passar till festen, eller varför inte möhippan eller maskeradfesten med tema barbie? 

  • Material: Polyester
  • Storlek: One size (vuxen)
Röd Cowboyhatt med Paljetter - One size
99 kr
Partykungen
Hey cowboy, ska du med ut en sväng? Det är festival i byn med rodeo och line dance, så ta på dig din rödaste hatt och slå klackarna i taket - här ska festas västern style! 

Röd Cowboyhatt med Paljetter kommer i storleken one size för vuxna och är härligt röd med en släng paljetter. Perfekt på festival, möhippa eller cowboyparty. Let's go! 

  • Storlek: One size (för vuxna)
  • Material: Polyester
  • Med paljetter
Hårklämma Future Mrs
25 kr
Partykungen
När möhippan ska ta vid kan det vara klokt för den blivande bruden att få bort håret från ansiktet. Vilken tur att ni har tänkt på ALLT, så ni har dessutom fixat en passande hårklämma för just detta scenario! 

Hårklämma Future Mrs är en elegant hårklämma i guld med vitt satinband som hänger ned som det står "Future mrs" på i snirklig stil. 

  • Material: Metall, polyester
  • Mått: 7 x 4 cm
  • Satinband mått: 20 cm
Blå Paljetthatt - One size
99 kr
Partykungen
En glittrig paljetthatt får dig genast på partyhumör! Använd den här festliga hatten till alla tillställningar där du verkligen vill sticka ut från mängden – och vi lyfter alltid på hatten för folk som vill göra just det. Hatten som fullbordar din outfit helt enkelt!

Blå Paljetthatt är en blå fedora prydd med blåa paljetter som glimrar. Hatten kommer i en storlek som passar vuxna och passar utmärkt till exempelvis nyårsfirandet, discot eller födelsedagsfirandet. 

  • Material: Polyester, Plast
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
  • Innermått: 58 cm
Keps Bride - One size
99 kr
Partykungen
Here comes the bride - och på huvudet har hon en tjusig keps som tydligt förklarar att hon just är en bride! Perfekt accessoar för vilda möhippor!

Keps Bride kommer i storleken one size (adjustable) och är tillverkad av polyester. Snygg huvudbonad tillägnad the bride to be! 

  • Storlek: One size (för vuxna)
  • Material: Polyester 
  • Adjustable
Cowboyhatt Paljetter Rainbow
399 kr
Partyhallen.se
Med Cowboyhatt Paljetter Rainbow blir du festens mittpunkt! Denna imponerande partyhatt skapar en iögonfallande look som garanterat väcker uppseende. Dess färgstarka design gör den till mer än bara en cowboy-hatt; den blir din accessoar till nästa maskeradhatt, oavsett tema. De skimrande paljetterna leker med ljuset och skapar en festlig atmosfär, medan det komfortabla elastiska bandet ger en skön passform. Oavsett festlighet, ladda upp för att skapa oförglömliga minnen med denna häftiga hatt! Cowboyhatt Paljetter Rainbow omfattar en cowboyhatt som är täckt i regnbågsfärgade paljetter och en kant med guld paljetter och glitterdetaljer. Hatten har ett elastiskt band längst innerkanten för bättre passform. Info om Cowboyhatt Paljetter Rainbow: - Cowboyhatt med paljetter och elastisk innerkant. - Material: 100% polyester. - Mått: ca 30 (B) x 35 (D) x 16 (H) cm. - Omkrets insida: ca 57 cm. - One size (vuxenstorlek).
Presentrosett Stor Puderrosa DIY
99 kr
Partykungen
Gör en bra present till en fantastiskt present med en vacker presentrosett! Perfekt om du verkligen vill göra det lilla extra för att få någon att känna sig speciell och uppvaktad. Enkelt och elegant! 

Presentrosett Stor Puderrosa DIY är en stor gör-det-själv-rosett som du enkelt monterar ihop genom att följa de medföljande instruktionerna. Perfekt att använda för att få till en lyxig och vacker dekoration på dina födelsedagspresenter, bröllopspresenter, alla hjärtans dag-presenter och julklappar! 

  • Material: Plastfolie
  • Mått (efter vikning): 30 cm
  • Bredd på bandet: 9 cm
  • Instruktioner medföljer
Röd Paljetthatt - One size
79 kr
Partykungen
En glittrig paljetthatt i rött får dig genast på partyhumör! Använd den här festliga hatten till alla tillställningar där du verkligen vill sticka ut från mängden – och du vet att vi alltid lyfter på hatten för folk som vill göra just det. En hatt för alla fester!

Röd Paljetthatt är en rödfärgad fedora prydd med röda paljetter som glimrar. Hatten kommer i en storlek som passar vuxna och passar utmärkt till exempelvis nyårsfirandet, discot eller födelsedagsfirandet. 

  • Material: Polyester, Plast
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
  • Innermått: 58 cm
Diadem Med Slöja Bride - One size
99 kr
Partykungen
Är det dags att planera möhippan? Pimpa upp den blivande bruden med den snyggaste accessoaren. Hon kommer garanterat att känna sig som en prinsessa när slöjan kommer att fladdra i vinden när hon spatserar fram längst stadens gator.  

Diadem Med Slöja Bride är ett läckert diadem i metall med texten "Bride" fäst uppe på toppen. Diademet har en vit slöja i tyll som mäter 50 cm och är i onesize. 

Onesize.  

Serpentiner Bayersk Blå - 3-pack
39 kr
Partykungen
Stämningsfulla serpentiner som helt enkelt är ett måste till din Oktoberfest! Sprid ut serpentinerna över festbordet eller blås ut dem på dina gäster om du känner dig lite busig.

Serpentiner Bayersk Blå kommer i rutigt mönster i blå och vit färg.

Säljes i 3-pack.
Regnbågsfärgad Paljettbasker
89 kr
Partyhallen.se
En snygg hatt kan snabbt ta en outfit till nästa nivå så tveka inte på att matcha just din klädsel med en snygg paljettbasker som denna! Tjusigt skimrande basker med läckra paljetter i regnbågens alla färger. Med denna paljetthatt på huvudet blir du alltså redo för fest på nolltid. De snygga regnbågsfärgerna gör den till en perfekt maskeradhatt till många olika utklädnader eller till och med en snygg pride-klädsel. Helt enkelt en idealisk regnbågshatt för många färgglada festligheter! Regnbågsfärgad Paljettbasker omfattar en röd basker med skimrande paljetter i regnbågsfärger. Hatten är tillverkad av polyester och passar vuxna. Info om Regnbågsfärgad Paljettbasker: - Hatt med skimrande paljetter i olika färger. - Material: 100% Polyester. - Passar vuxna.
Festivalhatt med Silverpaljetter - One size
99 kr
Partykungen
Har du redan fixat en cool outfit inför partyt får du inte glömma accessoarer och andra attiraljer för en extra pimpad look. Och det får du garanterat med denna silverskimrande paljetthatt! En perfekt festivalhatt när du vill glittra och skimra som aldrig förr!

Festivalhatt med Silverpaljetter är en snygg kaptenshatt pyntad med massa små skimrande silverfärgade paljetter. Den rätta huvudbonaden till festivalen, nyårsfesten eller temafesten!

  • Material: Polyester
  • One size (vuxenstorlek)
Kaptenshatt Paljetter Rainbow
189 kr
Partyhallen.se
Kasta dig in i festligheternas centrum med Kaptenshatt Paljetter Rainbow. Detta glittrande huvudplagg förvandlar vem som helst till kvällens stjärna. Med sin regnbågsfärgade och silverfärgade paljettsida, är den perfekt för alla som älskar att stå ut. Den fungerar lika bra som maskeradhatt för en karneval som partyhatt på ett discoparty. Omslut dig med färgglädje och lekfullhet med vår kapten-hatt. Ta befäl över festen och sprid glädje omkring dig. Idealisk att ta med till livets alla firande och glada tillfällen. Kaptenshatt Paljetter Rainbow omfattar en kapten hatt med paljetter som är regnbågsfärgade på ena sidan och silverfärgade på andra sidan. Info om Kaptenshatt Paljetter Rainbow: - Hatt med paljetter. - Material: 100% polyester. - Mått: ca 16 (B) x 16 (D) x 15 (H) cm. - Omkrets insida: ca 59 cm. - One size (vuxenstorlek).

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.