Köpa.se Logo
x
569 056
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Sprutpenna med Fejkblod

Denna bläckpenna är utformad som en spruta fylld med fejkblod, vilket ger en humoristisk och makaber touch. Perfekt för den som vill addera en unik detalj till sin outfit eller arbetsplats.

29 kr

Maskeradaccessoarer
Skämtartiklar
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Gigantisk Sprutpenna
59 kr
Partykungen
Skrivkramp? Letar du kanske efter något som kan injicera lite liv i dina texter? Då har vi pennan för dig: En enorm spruta som inte lämnar någon oberörd! 

Gigantisk Sprutpenna är en lustig bläckpenna som ser precis ut som en spruta och kommer fylld med röd vätska för att efterlikna blod. Extra stor och extra rolig gör den till en utmärkt present till skolstarten! 

  • Material: Plast
  • Mått: 28,5 cm
  • Bläckfärg: Blå
Maskeradtillbehör Sjuksköterska
99 kr
Partyhallen.se
Är du redo att anta rollen som sjuksköterska på nästa maskerad? Tänk då inte längre, vårt tillbehörskit är din lösning! Innehållet, fyllt av maskerad-tillbehör, kommer att göra dig redo för festens alla utmaningar. Med artefakter som representerar sjuksköterskans arbetsredskap, erbjuder detta kit en autentisk känsla som tar maskeradupplevelsen till nästa nivå. Så ta chansen och låt ditt sjukskötersketema komma till liv. Maskeradtillbehör Sjuksköterska är ett kit med sjuksköterska tema som inkluderar ett röd/vitt diadem, ett rött stetoskop, ett röd/vitt strumpband och en penna i form av en spruta med blod inuti. Info om Maskeradtillbehör Sjuksköterska: - Maskeradtillbehör med diadem, stetoskop, strumpband, penna. - Material: Polyester och plast. - Passar vuxna. - One size. - Säljs styckvis.
Sprutor i Påse - 4-pack
49 kr
Partykungen
Ska du på sjukhusmaskerad utklädd som kirurg eller sjuksköterska? Se då till att fixa passande accessoarer för en ännu roligare utklädnad! Som dessa sprutor till exempel!

Sprutor i Påse består av fyra sjukhussprutor som du kan fylla med vatten och ha vattenkrig med, eller varför inte fejkblod på halloween- eller sjukhusmaskeraden. Endast fantasin sätter dina gränser!

  • Material: Plast
  • Mått: 12 cm
  • Antal: 4-pack
Skräckfilm Kniv
49 kr
Partykungen
Den här kniven är kanske inte så vass, men den väger upp genom att se ordetligt otäck ut med sitt fejkblod på tippen. Ska du kanske klä ut dig till kirurg på maskeraden? Inte utan kniv i plast!

Skräckfilm Kniv mäter 30 cm och är tillverkad i plast. En perfekt accessoar till halloweendressen!

  • Mått: 30 cm
  • Material: Plast
  • Med fejkblod 
Koagulerat Fejkblod med Svamp
29 kr
Partykungen
Möjligheterna är oändliga! Vill du klä ut dig till liket som rest sig ur graven? Spöket som var med om en olycka precis innan sin död? Eller någon som råkat ut för en snyting? Med vårt fejkblod kan du verkligen lura dina vänner och bekanta. Hur läskigt det ska bli, är helt upp till dig!

Koagulerat Fejkblod med Svamp är ett utmärkt tillbehör när du ska upp dig inför den kommande halloweenfesten. Förutom att du får torkat låtsasblod som du kan placera i ansiktet eller på någon annan kroppsdel så får du en svamp som gör proceduren enklare.

Levereras med tillhörande svamp
Sprutpenna
29 kr
Partykungen
Ska du vara sjuksköterska eller kirurg på maskeraden ska du såklart ha en matchande penna i fickan också när det är dags att anteckna i journalen.

Sprutpennan är en bläckpenna formad som en spruta med fejkblod i. Passar utmärkt till såväl hemmakontoret att skriva med som accessoar till sjukhusmaskeraden! 

OBS! Bläcket i pennan kommer i färgen blå. 

  • Material: Plast
  • Längd: ca. 13 cm
  • Färg på bläck: Blå
Spik Genom Hand Skämtprodukt
49 kr
Partykungen
Det här är en riktig klassiker inom skämtartiklar och ändå blir man lika förskräckt varje gång man ser den. Ja, det kanske inte är så konstigt. Det ser ju trots allt ut som om en spik har gått rakt genom handen. Lägg gärna till lite fejkblod för en extra otäck effekt!

Spik Genom Hand Skämtprodukt är en spik med ett blodfläckat bandage runt. När du sätter bandaget runt handen ser det ut som om spiken har gått rakt genom din hand. Skämtartikeln är tillverkad i plast och polyester.

Säljs styckvis.
Trädgårdstomte Stranden med Solceller LED
299 kr
Partykungen
En mycket rolig och trevlig trädgårdstomte att dekorera med i trädgården. Man behöver inte slösa pengar på 100-tals buskar när det helt enkelt räcker med en trädgårdstomte.

Trädgårdstomte Stranden med Solceller LED är en trädgårdstomte med livboj i beach style. Laddar med hjälp av solenergi på dagen och lyser upp på natten.

  • Färg: Multi
  • Ljusfärg: Varmvit
  • Bredd/längd (cm): 16,00
  • Höjd (cm): 23,00
  • Djup (cm): 8,00
  • Användningsområde: Utomhus
  • Antal lampor: 1
  • Ljuskälla ingår: Ja
  • Typ av ljuskälla: LED
  • Sockel: Ej utbytbar
  • Batteriinformation: 1 batteri AA ingår. Livstid ca 6h.
  • Sensor: Ljusrelä
  • Strömbrytare: Integrerad
  • Medellivslängd (h): 10000
  • Total effekt (W): 0,06
  • Lampans strömstyrka (mA): 20
  • Lampans Effekt (W): 0.06
  • Lampans Spänning (V): 3V
  • Volt: 1,2V DC
  • IP-klass: IP44
Strumpeband Spets med Spruta - One size
49 kr
Partykungen

En blodig sjuksköterska kanske är läskigt, men om är man spruträdd så tar detta priset! Så vad får man om man kombinerar en läskig sjuksköterska med en oroväckande spruta? Du - på nästa maskerad! 

Strumpeband Spets med Spruta är det perfekta tillbehöret till din läskiga sjuksköterska-outfit. Bandet är elastiskt och passar därför runt de flestas ben. Kommer med en penna i form av en spruta, så att du alltid är redo att dela ut telefonnummer (frivilligt).

  • Material: Polyester, plast
  • Storlek: One size (vuxenstorlek) 
Sjuksköterska Tillbehörskit
99 kr
Partykungen
Du vet att du är omtyckt när du går genom koridoren på sjukhuset och alla skriker ditt namn som om livet hängde på dig. Stolt, mallig och lite nonchalant skrider du fram genom korridoren och fram till balkongen där du tar en kort paus, blickandes ut över bygden i ett djupt andetag. Utandningen faller sig lika naturlig som insikten att patienternas liv faktiskt rent av hänger på just dig, och att det är därför de ropar på dig. Hoppsan! Dags att jobba...

Sjukhus Tillbehörskit inkluderar ett rött diadem med vitt tyg med ett rött tryck på, ett rött stetoskop i plast, en bläckpenna som ser ut som en spruta med blod i samt ett röd/vitt strumpeband i spetsutförande med en röd rosett på.

One size (vuxenstorlek).
Kniv med Flytande Blod
109 kr
Partyhallen.se
Ge din utklädnad det lilla extra med vårt skrämmande maskerad-tillbehör - en Kniv med Blod. Den perfekta rekvisitan för att lyfta din Halloween-kostym till en ny nivå och skapa en minnesvärd effekt. Detta halloween-tillbehör ger illusionen av en blodig kniv, vilket förstärker den obehagliga känslan av fara och mysterium. Bekräfta din roll som nattens mest skräckinjagande karaktär med vår Kniv med Blod. Kniv med Blod omfattar en leksakskniv med ett svart skaft, ett grått innerblad och ett transparent yttre blad. Inne i bladet finns en röd vätska som får kniven att se ut som att den ät täckt i blod. Info om Kniv med Blod: - Leksakskniv med låtsasblod. - Material: Plast. - Mått: ca 33,5 (L) x 6,5 (B) cm. - Passar barn 3+ år. - Säljs styckvis.
Sminkpenna - Mörkgrön
39 kr
Partykungen
Sugen på att skapa en alldeles unik look till nästa maskeradfest? Då är det med dessa förvandlingen börjar! Utmärkta sminkpennor för alla typer av sminkningar.  

Sminkpennan säljs styckvis, finns i nio olika färger och passar utmärkt för att skapa din maskerad-makeup till exempelvis halloween, ravet, pridefesten eller festivalen. Tvättas bort med tvål och vatten. 

  • Volym: 15 ml
  • Välj mellan 9 olika färger
  • Ansikts- och kroppsfärg
Rött Fakeblod Spray
39 kr
Partyhallen.se
Vill du komma till Halloween fest och maskerad full med fake-blod är detta blod-spray ett läskigt smidigt val! Spraya hud och kläder med låtsas-blod och få en spöklik look på nolltid, ett måste för dig som vill ha teater-blod för en extra kuslig Halloween outfit. Med fejk-blod får du ett Halloween firande full av rött spooky blod! Rött Fakeblod Spray omfattar rött låtsasblod som används på hud eller kläder. Fejkblodet kommer i en sprayflaska om 50 ml. Info om Rött Fakeblod Spray: - Fejkblod på sprayflaska. - Volym: 50 ml. - Cruelty Free.
Spruta med Blod
59 kr
Partykungen
Om du vill klä ut dig till sjuksyster som precis tömt en patient på alldeles på tok för mycket blod är det en snygg detalj att ha sprutan i innerfickan för att fiska upp mitt under halloweenfesten. Är övriga gäster känsliga för blod lär du snart få agera sjuksyster på riktigt när dom svimmar runt omrking dg.  

Spruta & Fejkblod innehåller en spruta i plast och 28 ml fejkblod som ej ska användas nära ögonen. Var uppmärksam runt textilier, produkten kan färga av sig. Kläderna på bilden medföljer ej.

  • Endast för utvärtes bruk
  • Bör inte användas runt ögonen
  • Kan missfärga textiler
  • En flaska innehåller 28 ml
  • Kläderna på bilden medföljer ej
Fejkblod i Påse - 100 ml
39 kr
Partykungen
Man vet aldrig vad som kan hända på halloween. En varulv eller vampyr skulle till exempel kunna dyka upp och skulle detta inträffa kan det vara mycket smart att ha lite extra blod på lager. Den här påsen ser ut som de blodpåsar som brukar finns på vanliga sjukhus, men den innehåller så klart inte riktigt blod, bara låtsasblod. Kul dekoration på en halloweenfest eller att piffa till fejksåret ditt med!

Fejkblod i Påse är en påse med rött blod som kan användas på huden. Påsen innehåller 100 ml låtsasblod och är 18 x 11 cm stor.
Spruta med Fake Blod
59 kr
Partyhallen.se
Ska du vara en läkare eller sjuksköterska på Halloween eller bara är i behov av en spruta full med blod inför maskeraden så är det här lilla tillbehöret perfekt för just dig! Med denna spruta får du dessutom en flaska med extra fake blod så att du kan fylla på den när blodet som är i tar slut. Spruta med Fake Blod innehåller en förpackning med en låtsasspruta fylld med fake blod, samt en flaska med påfyllnads fake blod. Info om Spruta med Fake Blod: - Mått: ca 14 cm. - Volym Flaska: 28 ml.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.