Köpa.se Logo
x
556 860
PRODUKTER
x
1 539
KATEGORIER
Vingummi T-Rex 200g

Upptäck dessa roliga och syrliga vingummin formade som dinosaurier! Varje tugga tar dig med på ett äventyr till en förhistorisk värld. Perfekt för den som älskar godis och dinosaurier.

35 kr

Godis
Partyhallen.seKöp produkten hos Partyhallen.se
Liknande produkter
Guld Halvmask med Paljetter & Fjädrar
69 kr
Partyhallen.se
Lys upp festen med en guld mask med fjädrar och paljetter, perfekt för både Halloween och nyår med maskerad. Den eleganta designen adderar en gnistrande touch till varje tillfälle. Guld Halvmask med Paljetter & Fjädrar omfattar en halvmask med paljetter i guld, en gul blomma, gula fjädrar och diamanter. Masken knyts runt huvudet med hjälp av ett svart band för att hålla den på plats. Info om Guld Halvmask med Paljetter & Fjädrar: - Halvmask med paljetter, fjädrar, diamanter & en blomma - Färg: Guld - Material: Polyester, Plast - Mått: ca 17,5 (B) x 20,5 (H) cm - Storlek: One size
Huvudsmycke med Pärla
79 kr
Partykungen
Det finns faktiskt fler smycken än bara halsband, armband, örhängen och ringar att pynta ut dig med inför maskeraden. Detta galet tjusiga huvudsmycke kommer du garanterat vara ensam om på festen! Med skimrande strass i guld och pärla blir den en unik och häftig detalj för hela din outfit.

Huvudsmycke med Pärla är ett smycke med skimrande strass i guld med crémevit pärla framtill. Ett superfint och annorlunda maskeradsmycke som passar utmärkt till din 20-talslook eller flapperklänning.

  • Material: Plast
  • One size (vuxenstorlek)
Svart Halvmask med Fjädrar
89 kr
Partyhallen.se
Den svarta masken med fjädrar passar utmärkt till din fest för Halloween eller nyårsmaskerad. Elegant design kombinerar gnistrande mönster och fjädrar, vilket gör den ideal för att skapa en mystisk och förförisk atmosfär. Svart Halvmask med Fjädrar omfattar en svart halvmask med vita och guldglittrande mönster, svarta fjädrar, en svart juvel omgiven av guldfärgade diamanter samt diamanter runt ögonhålen. Masken knyts runt huvudet med hjälp av ett svart band för att hålla den på plats. Info om Svart Halvmask med Fjädrar: - Halvmask med fjädrar & diamanter - Material: Polyester, Plast - Mått: ca 18,5 (B) x 20 (H) cm - Storlek: One size
Pärlarmband Flapper
59 kr
Partykungen
Har du en 20-talsfest som lurar runt hörnet? Då kommer detta armband passa alldeles perfekt och få din outfit att se lyxig ut på nolltid! För du vet väl att allt sitter i detaljerna?

Pärlarmband Flapper är ett lyxigt armband med fyra rader av vackra vita pärlor i äkta flapper-stil! Den perfekta accessoaren när du ska klä ut dig till en lyxig donna! Komplettera med pärlhalsband och en läcker fjäder i håret och du är hemma!

  • Material: Plast 
  • Storlek: One Size
Paljetthårband med Fjäder
29 kr
Partykungen
*Sniff, sniff* Känner du vad det är som luktar? Jo men det luktar ju fest med Gatsby-tema på en mils avstånd! Och då måste du ju såklart ha en riktig 20-tals dekoration i håret! 

Paljetthårband med Fjäder är ett tjusig hårband som kommer ta din maskeradoutfit till nya höjder! Ingen kommer missa att en diva precis har gjort entré på festen. 

  • Material: Polyester, fjädrar
  • Storlek: One size (vuxen)
Sjöjungfru Halsband - One size
59 kr
Partykungen
Om du ska komma utklädd till sjöjungfru nästa maskeradfest så bara måste du komplettera din outfit med detta fantastiska halsband. Halsbandet är klätt med både pärlor och snäckor i olika färger.

Sjöjungfru Halsband levereras styckvis och är utsmyckat med pärlor och snäckor. Matcha gärna med en sjöjungfrudräkt för bästa look!

  • Material: Plast
  • Antal: 1-pack
  • Storlek: One size
Pannband Festival - One size
49 kr
Partykungen
Ge dig en naturnära och äkta look nästa gång du besöker ett festivalområde. Med pärlor och fjädrar i håret kan det inte bli annat än succé, eller hur?

Pannband Festival kommer i storleken one size (för vuxna) och är tillverkad av polyester. En utmärkt accessoar för dig som ska på festival och behöver något snyggt på huvudet!

  • Storlek: One size (för vuxna)
  • Material: Polyester 
  • Med fjädrar och pärlor
Tårtljus Regnbågsfärgade - Siffra 7
29 kr
Partykungen
Piffa upp födelsedagstårtan genom att göra den extra personlig och fin med dessa härliga sifferformade tårtljus. De är fint regnbågsfärgade i vitt, gult, blått, rosa och lila och kan kombineras så du får ihop den siffra du önskar. Ett särskilt årtal, födelsedagsbarnets ålder eller vad det nu kan vara. Det bästa sättet att fira någon extra mycket på!

Tårtljus Regnbågsfärgade finns i sifforna 0 till 9.
Pannband med Svart Krona
69 kr
Partyhallen.se
Som ett perfekt maskerad-tillbehör, är detta pannband med svart krona designat för att skapa ett fantasifullt utseende. Med sin unika konstruktion, framhäver det kreativa svarta mönstret framför din panna en sofistikerad känsla av elegans och makt. Samtidigt är det resår baktill för att säkerställa en bekväm passform hela kvällen lång. Bär detta pannband för att bli en magisk drottning, en snygg härskarinna eller en glamorös diva på nästa maskeradfest. Pannband med Svart Krona omfattar ett svart pannband med ett svart mönster framtill som liknar en krona. Pannbandet har resår baktill för en bekväm passform. Info om Pannband med Svart Krona: - Svart pannband med krona. - Resårband för komfortabel passform. - Material: Polyester. - Mått: ca 26 (H) cm. - Omkrets: ca 56 cm. - One size (vuxenstorlek).
Vitt Pärlarmband
89 kr
Partyhallen.se
Vill du se riktigt elegant ut så är detta tjusiga pärlarmband det perfekta smycket för dig. Ett riktigt fint armband med vita pärlor och guld detaljer som skapar en lite exklusiv känsla till din maskerad utklädnad. Passande maskeradtillbehör till exempelvis en 20-tals maskeraddräkt, en lyxig utstyrsel och liknande utklädnader. Vitt Pärlarmband innehåller ett brett pärlarmband med vita pärlor och gudliga detaljer med silvriga diamanter. Info om Vitt Pärlarmband: - Material: Plast. - Vuxenstorlek.
Pannband Hippie med Fjädrar - One size
79 kr
Partykungen
Festlig och riktigt snygg accessoar att bära i vardagen, på festen eller till halloween. Pannbandet får dig att se ut som en snygg hippie full i färg.

Pannband Hippie med Fjädrar är ett snyggt pannband att bära till många tillfällen. Pannbandet är utrustat med vackra fuskfjädrar och kulor.

  • Material: Polyester, plast
  • Storlek: One size vuxen
Flapper Pannband med Vit Fjäder - One size
49 kr
Partykungen
Med det här tjusiga och glittriga pannbandet med en vit fjäder är det hög tid att virvla ut på dansgolvet. Pannbandet passar perfekt att använda på en maskerad med 20-talstema eller The Great Gatsby-tema. Här är det jazz som gäller tillsammans med tjusiga kortklippta frisyrer, korta klänningar med fransar och massor med lyx och glamour.

Flapper Pannband med Vit Fjäder är ett silverfärgat pannband med glittrande paljetter och en vit fjäder. Pannbandet är elastiskt och enkelt att sätta på huvudet. Peruken ingår inte.

Säljs styckvis och finns i One size (vuxenstorlek).
20-tals Paljett Pannband Silver - One size
39 kr
Partykungen
Är du bjuden på fest hos den Store Gatsby? Här har du det perfekta hårbandet som passar perfekt till en läcker klänning!

20-tals Paljett Pannband Silver är ett hårband som kommer i one size och passar vuxna. Ett stretchigt band som är fyllt av paljetter.

  • Antal: 1 st
  • Storlek: One size
  • Material: Metallplast
Flapper Pannband med Fjädrar - Silver
79 kr
Partykungen
på 20-talets festligaste tillställningar var damerna riktigt exklusiva, på med sidenhandskarna och fram med cigarillerna för nu börjar festen! är det Gatsby-tema på gång så kommer ett flapper pannband att vara pricken över i:et för din outfit.  

Flapper Pannband med Fjädrar innehåller ett pannband med paljetter och en läcker fjäder. Hårbandet har en ros på framsidan med svarta dekorativa fjädrar. Perfekt komplement till outfiten när du ska på fest med 20-talstema, eller när du ska på Gatsbyfest! 

  • Material: Plast, polyester
  • Storlek: One size
  • Välj mellan silver, guld, rött eller svart pannband
Flapper Tillbehörskit
109 kr
Partyhallen.se
Få till en riktigt lyckad 20-tals flapper maskerad utklädnad med dessa tjusiga accessoarer! Ett elegant kit med flapper pannband, pärlhalsband och ett cigarettmunstycke som är så gott som ett måste för varje flapper utklädnad. Med de här 20-tals prylarna kan du alltså snabbt och enkelt fullända hela din flapper maskerad utklädnad! Flapper Tillbehörskit omfattar ett 20-tals tillbehörskit med ett svart paljett-pannband med svart fjäder, ett vitt pärlhalsband och ett svart cigarettmunstycke. Tillbehören är tillverkade av plast och passar vuxna. Info om Flapper Tillbehörskit: - Pannband med fjäder, pärlhalsband och cigarettmunstycke. - Material: Plast. - Storlek: One size (vuxenstorlek).
Slasher Clown Barn Maskeraddräkt - Large
499 kr
Partykungen
Vi vet inte vilken slags cirkus denna läskiga clown kommer från, men antagligen en som man knappast vill gå till. Man kan bara gissa vilken slags cirkusshow det kommer att bli! Men en sak är säker, om du möter denna clown på halloween får du kasta godis åt clownen medans du springer snabbt som tusan åt andra hållet!

Slasher Clown Barn Maskeraddräkt inkluderar en svart- och vitrandig jumpsuit med röda stora knappar framtill och motiv av röda dödskallar och blodstänk på. Det medföljer även en svart krage och en mask med svart hår. 

  • Material: Polyester
  • Finns i storlek: Medium, Large, X-Large och XX-Large
  • Inkl. Jumpsuit, krage och mask med peruk
  • Handskar, skor och plastkniv ingår ej

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.