Köpa.se Logo
x
556 860
PRODUKTER
x
1 539
KATEGORIER
Pannband med Svart Krona

Detta pannband med en svart krona är det perfekta tillbehöret för en maskerad eller temafest. Med sin unika design och bekväma passform kan du enkelt förvandla dig till en drottning eller diva för en kväll. Pannbandet är tillverkat av polyester och har resår baktill för att passa de flesta.

69 kr

Halloween-dekorationer
Maskeradaccessoarer
Pannband
Partyhallen.seKöp produkten hos Partyhallen.se
Liknande produkter
Pannband Cleopatra - One size
79 kr
Partykungen
Walk like an egyptian, men inte utan det här tjusiga pannbandet runt huvudet! Läcker guldfärg med pråliga detaljer som garanterat gör dig drottninglik på maskeraden!

Pannband Cleopatra är den ultimata accessoaren för dig som vill klä dig likt Cleopatra i det forna Egypten. Pannbandet kommer i storleken one size för vuxna och är tillverkad av polyester.

  • Storlek: One size (för vuxna)
  • Material: Polyester
  • Övriga kläder och accessoarer medföljer ej
Liten Drottningmantel Röd
199 kr
Partykungen
En äkta QUEEN lär också klä sig som en! Svep om den här mantel runt halsen och krön dig själv med guld för att bli maskeradfesten enfaldige härskare på nolltid. En majestätiskt look för dig som tycker om att styra och ställa! 

Liten Drottningmantel Röd är en cape tillverkad av polyester i plyschliknande material som enkelt fästs runt halsen med en knapp. Komplettera gärna med en spira och krona för en fullbordad majestätisk look! 

  • Material: 100% Polyester
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
  • Inkl. En cape
  • Inget annat som syns på bilden medföljer
Gotisk Krona med Blodrosor
109 kr
Partyhallen.se
Med denna vackra krona med mörkröda rosor och svarta spetsar glider du in på Halloween fest och Day of the dead maskerad som en riktig drottning, perfekt hårband för dig som vill ha en accessoar utöver det vanliga. Matcha med en klänning och snyggt smink så har du din gotiska Halloween stil på plats. Gotisk Krona med Blodrosor omfattar en accessoar i form av en mjuk krona i polyester med stora mörkröda rosor och svarta mönstrade spetsar. Kronan är i vuxenstorlek. Info om Gotisk Krona med Blodrosor: - Krona i svart med mörkröda rosor. - Material: Polyester. - Passar vuxna.
Svart Klänning med Halsband
259 kr
Partyhallen.se
Svep in i nattens mysterier med en halloween maskeraddräkt som förvandlar dig till säsongens ikon. Från skuggornas häxdräkt till Morticia Addams Halloween elegans, är den här svarta klänningen Halloween-essens, komplett med en subtil betoning på halsens mystik. Svart Klänning med Halsband omfattar en lång svart klänning som har utsvängda ärmar och taggig ändkant längst ner. Medföljer även ett chokerhalsband som gör den perfekt till vampyr- och häxutklädnader och även Morticia Addams inspirerade outfits. Svart Klänning med Halsband: - Lång svart klänning med choker-halsband - Material: 100% polyester - Storlek: One size (vuxenstorlek)
Romersk Kejsare Barn Maskeraddräkt - Small
299 kr
Partykungen
Om ditt barn vill klä ut sig till en modig romare på nästa maskerad är denna vita dräkt ett perfekt val. Den snövita, långa klädseln med eleganta röda och gyllene detaljer gör denna dräkt både ståtlig och imponerande att bära på festen!
 
Romersk Kejsare Barn Maskeraddräkt inkluderar en vit tunika, röd mantel och ett skärp. En fin dräkt som kommer passa in ypperligt på maskeraden. 

  • Material: 100% Polyester
  • Finns i storlek: X-Small (3-4 år), Small (5-6 år), Medium (7-9 år) och Large (10-12 år)
  • Inkl. Tunika, cape och bälte
Halsband med Kors Guld
69 kr
Partyhallen.se
Snygga till din maskerad utklädnad med ett riktigt snyggt halsband som detta! Ett fint halsband i guld med ett dekorativt kors och en stor ädelsten blir definitivt ett lyxigt tillbehör till många olika maskeraddräkter och utklädnader. Halsband med Kors Guld består av ett guldfärgat halsband med ett hängande kors med en stor ädelsten. Korset mäter ca 7 x 5.5 cm.
Svart Paljett Pannband med Fjädrar
119 kr
Partyhallen.se
Dyk in i en glamorös värld av mystik med detta skimrande pannband, ett måste ha för ditt maskeradtillbehör. Pannbandet, dekorerat med ett gnistrande band av paljetter, en dramatisk ros och utsökta fjädrar ger en exklusiv touch till din festklädsel. De hängande pärlbanden bågnar graciöst och skapar en sista känsla av teatralisk elegans. Det här är mer än bara ett pannband, det är ditt pass till att vara festens stjärna. Svart Paljett Pannband med Fjädrar omfattar ett svart pannband med ett paljettband, en stor svart ros, flera svarta fjädrar och hängande pärlband. Info om Svart Paljett Pannband med Fjädrar: - Maskeradtillbehör med paljetter och fjädrar. - Material: Plast, polyester. - One size (vuxenstorlek).
Hög Hatt Spindelnät
99 kr
Partyhallen.se
Kliv in i rummet som den okrönte kungen eller drottningen av Halloween med vår Hög Hatt Spindelnät. Perfekt för en maskerad-hatt vid en stämningsfull tillställning. Hatten med spindelnätsmönster överraskar och förför på samma gång, och det svarta bandet ger en prydlig touch till den annars lekfulla designen. Ta center scen denna säsong och styr cirkeln av mystik med ditt val av headwear, sätt på dig Hög Hatt Spindelnät och äga natten. Hög Hatt Spindelnät omfattar en svart och silver hatt med ett spindelnätsmönster och ett svart band. Info om Hög Hatt Spindelnät: - Hög hatt med spindelnätsmönster. - Material: Polyester. - Mått: ca 26 (B) x 30 (D) x 14 (H) cm. - One size (vuxenstorlek).
Pannband med Guldlöv - One size
39 kr
Partykungen
Alla outfits mår bättre av lite gyllene löv, så varför inte placera det här pannbandet runt huvudet inför nästa stora fest? Matcha med mer guld för maxad effekt!

Pannband med Guldlöv kommer i storleken one size (för vuxna) och kommer garanterat göra dig lite extra tjusig på festen!

  • Storlek: One size (för vuxna)
  • Material: Polyester
Röd Gothic Halsband med Kors
99 kr
Partyhallen.se
Ta din halloween- eller maskerad-outfit till en helt ny nivå med detta röda Gothic halsband med kors. Det ger en mystisk, gotisk touch till din kostym och förvandlar din stil till en imponerande och dramatisk look. Med dess mörka kedja, skimrande röda plastjuveler och signaturkors, erbjuder detta accessoar en verkligt unik och lockande estetik som kommer att göra dig till festens mittpunkt. Perfekt för de som älskar att uttrycka sin unika stil och verkligen sticka ut på partyt. Röd Gothic Halsband med Kors omfattar en mörk metallkedja med röda plastjuveler och ett kors med röda plastjuveler. Info om Röd Gothic Halsband med Kors: - Halsband med kors och strass. - Material: Metall, plast. - One size (vuxenstorlek).
Vikinghorn med Pannband
99 kr
Partyhallen.se
Förvandlas till en viking på Halloween med detta hornpannband som kombinerar stil och autenticitet. Perfekt för att sätta prägel på din outfit och ge en touch av historisk elegans till din fest. Vikinghorn med Pannband består av ett svart pannband av plast med ett tygöverdrag och svartguldiga horn med päls på sidorna. Tillverkad av plast. Info om Vikinghorn med Pannband: - Vikinghorn med päls och pannband i plast med ett tygöverdrag. - One size (vuxenstorlek).
Prinsesskrona med Pärlor
79 kr
Partyhallen.se
Fullända din prinsess utklädnad med en vacker prinsesskrona! Med denna fantastiska prinsesskrona av metall kan du snyggt göra din prinsessdräkt helt komplett. En utmärkt prinsesskrona i glänsande guld som passar perfekt för alla barn som vill känna sig som riktigt kungliga inför maskerad och kalas! Prinsesskrona med Pärlor innehåller en guldig prinsesskrona av metall med dekorativa pärlor. Kronan hålls på plats med hjälp av ett elastiskt band. Info om Prinsesskrona med Pärlor: - Material: Metall. - Storlek: One size (barnstorlek).
Kungakrona - One size
229 kr
Partykungen
Ingen riktig kung (eller drottning!) utan en värdig krona på huvudet. Den här guldfärgade kronan med eleganta detaljer lyfter vilken outfit som helst till kungliga höjder! 

Kungakrona är tillverkad för dig som ska klä ut dig till kunglighet på nästa maskerad. Den glimmrar och skimrar som om den vore gjord av rent guld! Komplettera outfiten med mantel kanske?

  • Material: PVC
  • Storlek: One size (vuxen)
  • 100% kunglig
Tårtljus Regnbågsfärgade - Siffra 7
29 kr
Partykungen
Piffa upp födelsedagstårtan genom att göra den extra personlig och fin med dessa härliga sifferformade tårtljus. De är fint regnbågsfärgade i vitt, gult, blått, rosa och lila och kan kombineras så du får ihop den siffra du önskar. Ett särskilt årtal, födelsedagsbarnets ålder eller vad det nu kan vara. Det bästa sättet att fira någon extra mycket på!

Tårtljus Regnbågsfärgade finns i sifforna 0 till 9.
Vingummi T-Rex 200g
35 kr
Partyhallen.se
Upptäck magin med dessa godisar i form av en dinosaurie där varje tugga för dig till en prehistorisk värld. Smaka på dessa färgglada och syrliga vingummi och låt dem inspirera din inre äventyrare och sprida glädje med varje bit. Vingummi T-Rex 200g omfattar en påse med 200 gram sur vingummi i form av dinosaurier. Info om Vingummi T-Rex 200g: - Vingummi i form av dinosaurier - Vegan, glutenfri, laktosfri - Vikt: 200 gram
Diadem Svart Drottningkrona Glittrande - One size
99 kr
Partykungen
Skrid in på festen likt en drottning i din sprillans nya krona i svart. Med ondskefulla spetsar och dystra rosor är det här en perfekt accessoar för dig som vill härska från mörkret! 

Diadem Svart Drottningkrona Glittrande kommer i storleken one size och är tillverkad i plast och polyester. Kronan pryds av rosor i svart. 

  • Storlek: One size (för vuxna)
  • Material: Plast och polyester

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.