Köpa.se Logo
x
569 056
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Pirathatt Deluxe

Komplettera din piratutstyrsel med denna deluxe pirathatt i vuxenstorlek. Hatten har en läderliknande look och passar perfekt för maskerader, temafester och halloween. Med denna hatt blir du en stilig pirat!

99 kr

Maskeradkläder
Hattar
Maskeradtillbehör
Partyhallen.seKöp produkten hos Partyhallen.se
Liknande produkter
Paljettkeps Neonrosa - One size
109 kr
Partykungen
Låt oss presentera produkten som gör dig till alla discons queen – paljettkepsen i neonrosa! Med denna keps intar du 80-talsfesten med stil och det blir bara omöjligt att sluta dansa så länge du bär kepsen.

Paljettkeps Neonrosa är en nätkeps smyckad med rosa paljetter framtill och passar perfekt till 60-, 70- och 80-talsfesten!

  • Material: Polyester
  • Justerbar
  • Storlek: One size (vuxen)
Rock Solglasögon Rosa
69 kr
Partyhallen.se
Läckra solglasögon för dig som gillar 50-tal! Med dessa 50-tals solglasögon kan du sätta pricken över i på din rockabilly maskerad utklädnad. Den snygga rosa färgen är enkel att matcha och passar riktigt snyggt med många olika färger och nyanser. Perfekt för alla rockabilly-tjejer! Rock Solglasögon Rosa omfattar ett par rosa 50-tals solglasögon av plast som passar vuxna. Info om Rock Solglasögon Rosa: - Rosa solglasögon i 50-tals stil. - Material: Plast. - Passar vuxna.
Solskärm Blå
59 kr
Partykungen
En snygg solskärm är inte dum att använda på stranden eller i trädgården en solig dag. Den kanske inte skyddar optimalt mot solen, men den ser helt klart supersnygg ut! Den här coola blå solskärmen passar också perfekt att matcha med din 80-talsoutfit på maskeraden eller på en pokerfest.

Solskärm Blå är en vit solskärm med ett blått genomskinligt material. Solskärmen är tillverkad i plast och polyester och finns i en storlek som passar vuxna. Bak på solskärmen finns ett elastiskt band för bra passform.

Säljs styckvis och finns i one size.
80-tals Diadem med Rosett - One size
59 kr
Partykungen
Det är detaljerna som gör det! Så pimpa skallen din inför temafesten med denna tjusiga rosa rosett med flashigt 80-talsmönster. Helt enkelt en ultimat accessoar till 80-talsmaskeraden!

80-tals Diadem med Rosett är ett svart diadem med en stor, rosa rosett tryckt med häftigt 80-talsmönster i olika färger. Klockrent diadem till partyt med Barbie som tema eller 80-talsfesten.

  • Material: Plast, polyester
  • One size (passar de flesta vuxna och barn)
Solskärm Rosa - One size
49 kr
Partykungen
På 80-talet var det starka färger som gällde och därför passar den här coola solskärmen perfekt till din outfit när du är bjuden på en maskerad med 80-talstema. Den är snygg, den är färgstark och den sitter bekvämt på ditt huvud! Solskärmen kan även bli en kul accessoar på en pokerfest.

Solskärm Rosa är en vit solskärm med ett rosa genomskinligt material. Solskärmen är tillverkad i plast och polyester och finns i en storlek som passar vuxna. Bak på solskärmen finns ett elastiskt band för bra passform.

Säljs styckvis och finns i one size.

Harry Potter Chocolate Wand 42g
169 kr
Coopers Candy
För alla er Harry Potter fan har Jelly Belly tagit fram en replica av hans stav i magiskt god choklad! Trollformel får du på köpet. Perfekta presenten eller julklappen till alla Harry Potter fans. Staven är ca. 25cm lång
Truckerkeps Röd - One size
119 kr
Partykungen
Klassisk och stilren! Använd den här röda truckerkepsen för att få till en retro-inspirerat outfit eller för att fullborda din utklädnad till 90-talsfesten! 

Truckerkeps Röd är en vit och röd keps i klassisk trucker-modell som kommer i en storlek som passar vuxna (justerbar). Perfekt att använda till maskeraden, festivalen, temafesten eller till vardags! 

  • Material: 100% Polyester
  • Vadderad (mjuk) frontpanel
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
  • Justerbart plastspänne
Neon Skärp Rosa
89 kr
Partyhallen.se
Rosa är en riktigt populär färg, till och med även mångas favoritfärg, och med detta festliga bälte kan du snyggt spatsera runt på festen med den omtyckta nyansen runt midjan. Super snyggt neon rosa skärp som blir ett perfekt fest- och maskeradtillbehör till exempelvis neon-fester, 80-tals maskerader och andra färgstarka fester. Neon Skärp Rosa innehåller ett brett glansigt skärp i neon rosa med stort spänne. Info om Neon Skärp Rosa: - Material: 100% Polyester. - Mått: 5,5 x 120 cm. - Vuxenstorlek.
Solskärm Holografisk Rosa - One size
99 kr
Partykungen
Oavsett hur gullig du är i övrigt så kommer denna proffsiga solskärm att signalera att du är söt, men också en cooling. matcha med snygga solbrillor och du kommer framstå som kvällens stjärna! 

Solskärm Holografisk Rosa är en skärm som går runt huvudet och skuggar dina ögon. Skärmen är tillverkad av ett holografiskt rosa material som ger lite extra lyxig stil till din outfit.

  • Material: Plast
  • Storlek: One size vuxen
80-tals Kjol i Spets Rosa
149 kr
Partyhallen.se
När man väljer ut 80-tals fest kläder till maskerad, kan det vara svårt att välja en stil, ibland vill man vara sportig, ibland vill man bara känna sig bekväm. Den här 80-tals utklädnaden är både bekväm och festlig! En riktigt snygg 80-tals neonrosa kjol, rosa spetskjol för att vara exakt, med volanger! 80-tals Kjol i Spets Rosa innefattar en chockrosa spetskjol med volanger i tre lager, med resår i midjan för att den ska sitta skönt. One size (vuxenstorlek).
Solskärm Grön - One size
49 kr
Partykungen
Letar du efter en färgglad huvudbonad till 80-talsfesten eller behöver du en lämplig och cool keps för soliga dagar på stranden eller golfbanan? Då har du kommit rätt! Speciellt om du gillar gröna saker i form av solkepsar!

Solskärm Grön är en häftig skärm att sätta på skallen. Skärmen är genomskinlig i grön färg och har ett elastiskt parti i nacken för bästa passform. En riktig 80's keps om vi får säga!

  • Material: Plast
  • Storlek: One size (vuxen)
Flugridtäcke Summer Stroll
199 kr
AstroSweden
* finmaskigt nät av polyester (130 g/m²) * Lätt och ventilerande * enkel kardborreknäppning vid manken * praktisk utskärning för sadeln * svansrem Sommarridmatta för optimalt skydd mot flugor och hästflugor. Med flugridtäcket Summer Stroll från Stallone kan du och din häst alltid känna er avslappnade under ridturen. Det lätta nätmaterialet håller irriterande insekter borta och är behagligt lätt. Storlekar S = 115 - 125 M = 130- 140 L = 145 - 150 XL = 155 - 165
Truckerkeps Neonrosa - One size
119 kr
Partykungen
Ta på dig din truckerkeps! Få till en retro-känsla till nästa temafest med den här stilrena, rosa kepsen som skyddar ögonen mot solen och din outfit mot färgbrist! 

Truckerkeps Neonrosa är en vit och rosa keps i klassisk trucker-modell som kommer i en storlek som passar vuxna (justerbar). Perfekt att använda till maskeraden, festivalen, temafesten eller till vardags! 

  • Material: 100% Polyester
  • Vadderad (mjuk) frontpanel
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
  • Justerbart plastspänne
Skärmkeps Neon Orange
39 kr
Partyhallen.se
Ta dig tillbaka till 80-talsets färgsprakande modetrender med denna läckra skärmkeps i neon orange! Med den här super coola solskärmen blir det lätt som en plätt att få till den ultimata 80-tals looken inför både maskerad och fest. Bär solkepsen tillsammans med en passande maskeraddräkt eller skapa din egna utklädnad med hjälp av matchande 80-tals neon kläder och accessoarer. En tuff 80-tals golfskärm för både tjejer och killar som är ute efter snygga accessoarer till maskerad utstyrseln. Skärmkeps Neon Orange består av en skärmkeps i häftigt neon orange. Kepsen har ett elastiskt band baktill för bästa passform. Info om Skärmkeps Neon Orange: - Material: Polyester. - Mått skärm: 10 (L) x 19 (B) cm. - Storlek: One size (vuxenstorlek).
Ridande Flamingo Maskeraddräkt
999 kr
Partyhallen.se
Flaxa iväg till maskeradfesten på en livs levande flamingo med denna skojiga flamingodräkt! Med denna ridande flamingo maskeraddräkt kan du snabbt och smidigt få till en rolig och väldigt effektfull flamingo maskerad utklädnad som utan tvivel kommer att bli en perfekt utstyrsel till exempelvis en djur eller zoo maskerad. Ridande Flamingo Maskeraddräkt innehåller en rosa uppstoppad flamingo maskeraddräkt med axelband. Flamingodräkten har rosa ben med skoöverdrag samt ett uppstoppat flamingo huvud på en lång hals med en ögla att hålla i. Info om Ridande Flamingo Maskeraddräkt: - Justerbara axelband. - Material: 100% Polyester. - Mått från vinge till benslut: ca 100 cm lång. - One size (vuxenstorlek).
Skoöverdrag Rosa - One size
129 kr
Partykungen
Perfekt maskeradtillbehör när du ska klä ut dig till en hippie eller när du är bjuden på en fest med 70- eller 80-tals tema. Med de här coola skoavdragen kommer du att rocka på dansgolvet. Den rosa färgen är fantastisk! Du trär bara på dem över dina vanliga skor och sedan är du redo att dansa hela natten lång.

Skoöverdrag Rosa är ett par rosa skoöverdrag tillverkade i polyester. Du trär enkelt över skoöverdragen på dina befintliga skor. Överdragen räcker strax under dina knän.

Säljs styckvis (ett paket innehåller två överdrag) och finns i one size (vuxenstorlek).

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.