Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Neonrosa Solhatt

Denna neonrosa solhatt är ett perfekt sätt att addera en färgstark touch till din outfit. Den livliga färgen gör att du sticker ut från mängden och skyddar samtidigt mot solen. En rolig och praktisk accessoar för soliga dagar.

59 kr

Hattar
Maskeradaccessoarer
Solhattar
Partyhallen.seKöp produkten hos Partyhallen.se
Liknande produkter
Solskärm Neonrosa
59 kr
Partyhallen.se
Ta dig tillbaka till 80-talet och testa på det färgstarka modet med denna häftiga skolskärm! Med denna snygga solkeps kan du enkelt få till en riktigt stilfull neon-look. Super häftig solkeps i snyggt neonrosa med transparent skärm som gör dig mer än redo för både soliga dagar och 80-tals maskerad. Solskärm Neonrosa omfattar en neonrosa solkeps med genomskinlig skärm och elastiskt band baktill. Solskärmen är tillverkad av plast och passar vuxna. Info om Solskärm Neonrosa: - Material: Plast. - Mått Skärm: ca 15 x 20 cm. - Storlek: One size (vuxenstorlek).
Cowboyhatt Paljetter Iriserande Rosa
399 kr
Partyhallen.se
Bli festens mittpunkt med denna unika Cowboy-hatt Paljetter Iriserande Rosa. Glittrande paljetter som skimrar i ett spektrum av färger, intensifieras av sömmar med silverglitter på kanten. Perfekt som maskeradhatt, eller när du bara vill leka cowboy för en kväll. Var inte bara en gäst på festen – bli själva partyhatten, lys upp rummet och sprid glädje runt dig. Hämta festmössan som aldrig missar att överraska! Cowboyhatt Paljetter Iriserande Rosa omfattar en cowboyhatt som är täckt i rosa paljetter med ett iriserande glimmer och en kant med silver paljetter och glitterdetaljer. Hatten har ett elastiskt band längst innerkanten för bättre passform. Info om Cowboyhatt Paljetter Iriserande Rosa: - Cowboyhatt med paljetter och elastisk innerkant. - Material: 100% polyester. - Mått: ca 30 (B) x 35 (D) x 16 (H) cm. - Omkrets insida: ca 57 cm. - One size (vuxenstorlek).
90-tals Solhatt
69 kr
Partyhallen.se
Planerar du en 90-tals temafest? Då är den roliga solhatten i bucket hat stil med dess färgstarka 90s vibbar det ultimata tillbehöret för att riktigt bringa tillbaka epochens glans. 90-tals Solhatt omfattar en färgglad bucket hat med ett häftigt 90-tals motiv. Info om 90-tals Solhatt: - Färgglad bucket hat med 90-tals motiv - Material: 100% polyester - Storlek: One size (vuxenstorlek)
Solskärm med Strass Neonrosa - One size
139 kr
Partykungen
Säg hej till sommarens hetaste (och svalaste) accessoar! Kepsen skyddar dina ögon från solen samtidigt som den fräscha rosa färgen ger en sval och sportig look. Den justerbara passformen gör den bekväm och lätt att bära hela dagen.

Solskärm med Strass Neonrosa är en solskärm i neonrosa med matchande strass på skärmen. Klockrent tillskott till golf-outfiten!

  • Material: Polyester
  • Storlek: One size (vuxen)
UV Neon Orange Hatt - One size
49 kr
Partykungen
Letar du efter en hatt som sticker ut från mängden? Då har du kommit helt rätt! Med denna läckra hatt i en knallorange färg kommer du aldrig behöva oroa dig för att dina vänner ska tappa bort dig på festen, för oavsett var du går kommer hatten sticka ut i mängden. Dessutom är den extra cool i festens UV-ljus.

UV Neon Orange Hatt är en häftig, orange hatt med klassisk utformning som passar utmärkt när det vankas exempelvis black light-fest, eller om du bara tycker om uppmärksamhet till vardags.

  • Material: Polyester
  • Storlek: One size (vuxenstorlek).
80-tals Hårband Neonrosa - One size
39 kr
Partykungen
När det är dags för 80-talsfest är det viktigt att följa temat och av någon anledning valde vi att se sportiga ut på 80-talet. Så när det är dags för ha 80-tals kläder på maskerad, se till att  göra din 80-tals utklädnad komplett är detta pannband!

80-tals Hårband Neonrosa är pannband perfekt för 80-tals maskeraden. Hårbandet är enfärgat och enkel att trä över huvudet.

  • Material: Polyester
  • Antal: 1-pack
Neonorange Solhatt
59 kr
Partyhallen.se
Skydda dig mot solen med en stilfull solhatt i neon orange som verkligen drar blickarna till sig. Den livfulla färgen gör solhatten perfekt för både stranden och festivaler. Ett utmärkt val för dig som vill kombinera funktion och mode. Neonorange Solhatt omfattar en hatt i neonorange. Info om Neonorange Solhatt: - Solhatt - Färg: Neonorange - Material: Polyester - Storlek: One size (passar de flesta)
Neongrön Solhatt
59 kr
Partyhallen.se
Skydda dig mot solen med en solhatt i neon grön som drar blickarna till sig. Perfekt för festivaler, stranddagar eller när du vill sticka ut. Lägg till en färgstark touch till din outfit med denna livliga accessoar. Neongrön Solhatt omfattar en hatt i neongrön. Info om Neongrön Solhatt: - Solhatt - Färg: Neongrön - Material: Polyester - Storlek: One size (passar de flesta)
Neon Rosa Nättröja
89 kr
Partyhallen.se
Det glada 80 talet är tillbaka i form av en färgsprakande neonrosa topp, perfekt för 80 talsfest! Denna klassiska neonfärgade nät tröja hade sina glansdagar på det livade 80 talet, full av färger och stora hår, och blir därför en perfekt outfit för 80 tals tema fest, och tillsammans med andra färgglada kläder blir det en fulländad utklädnad. Matcha 80 tal looken med kompisarna med andra neon färgade toppar, en ultimat utklädnad som gör er riktigt redo för maskerad och ett glatt och färgsprakande 80 tal! Neon Rosa Nättröja omfattar en neonfrägad rosa nättröja med halvlånga ärmar. Info om Neon Rosa Nättröja: - Nättröja i rosa neonfärg. - Material: Polyester. - Vuxenstorlek.
Solskärm Neongrön
59 kr
Partyhallen.se
Skaffa dig sommarens tuffaste look med denna häftiga solkeps! Njut av solens varma strålar samtidigt som du snyggt skuggar ögonen. En super häftig solskärm som blir ett utmärkt tillbehör till både strandbesök och maskerad. Solskärm Neongrön omfattar en neongrön solkeps med genomskinlig skärm och elastiskt band baktill. Solskärmen är tillverkad av plast och passar vuxna. Info om Solskärm Neongrön: - Material: Plast. - Mått Skärm: ca 15 x 20 cm. - Storlek: One size (vuxenstorlek).
Paljettkeps Neonrosa - One size
109 kr
Partykungen
Låt oss presentera produkten som gör dig till alla discons queen – paljettkepsen i neonrosa! Med denna keps intar du 80-talsfesten med stil och det blir bara omöjligt att sluta dansa så länge du bär kepsen.

Paljettkeps Neonrosa är en nätkeps smyckad med rosa paljetter framtill och passar perfekt till 60-, 70- och 80-talsfesten!

  • Material: Polyester
  • Justerbar
  • Storlek: One size (vuxen)
Mössa Neongul - One size
79 kr
Partykungen
Är temat 80-tal eller om man vill sticka ut på afterskin så gäller det att ha färg i sin outfit - använd den här neongula mössan till just det! 

Mössa Neongul är en stickad mössa/beanie i skrikig ljusgul färg som kommer tillverkad av mjuk akryl. Mössan har uppvik, som går att fälla ner för att få modern passform.

  • Material: 100% soft-feel akryl
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
  • Stickad
Paljetthatt Gangster Rosa - One size
99 kr
Partykungen
När du vill göra ett färgglatt men ändå coolt intryck på festen är denna härliga hatt helt perfekt. Den är rosa och fylld med paljetter som glimrar och blänker. Sätt hatten på huvudet och sedan är det dags att inta dansgolvet. Hatten passar perfekt att använda vid alla festliga tillfällen så som födelsedagskalas, möhippor och nyårsafton, men hatten blir också en snygg accessoar till olika maskeraddräkter.

Paljetthatt Gangster Rosa är en mjuk rosa hatt med paljetter som glimrar. Hatten kommer i en storlek och är tillverkad av polyester.

Säljs styckvis och finns i one size (vuxenstorlek).
Solskärm Rosa - One size
49 kr
Partykungen
På 80-talet var det starka färger som gällde och därför passar den här coola solskärmen perfekt till din outfit när du är bjuden på en maskerad med 80-talstema. Den är snygg, den är färgstark och den sitter bekvämt på ditt huvud! Solskärmen kan även bli en kul accessoar på en pokerfest.

Solskärm Rosa är en vit solskärm med ett rosa genomskinligt material. Solskärmen är tillverkad i plast och polyester och finns i en storlek som passar vuxna. Bak på solskärmen finns ett elastiskt band för bra passform.

Säljs styckvis och finns i one size.

Solhatt Neonrosa - One size
99 kr
Partykungen
Den ultimata accessoaren för sommarens hetaste fester och strandevent! Denna rosa pärla kommer inte bara hålla dig sval i solskenet utan också göra dig till festens färgglada mittpunkt. Med dess neonrosa färg är du garanterad att sticka ut på stranden som den coolaste strandkatten eller kungen av sommarfesten! 
 
Solhatt Neonrosa är en rosa bucket hat, eller så kallad fiskarhatt, som kommer med en rosa färg. Använd den för att fullborda din outfit till 60 eller 80-talstemat! 

  • Material: Polyester
  • Storlek: One size
Rosa Paljetthatt - One size
79 kr
Partykungen
En glittrig paljetthatt i rosa får dig genast på partyhumör! Använd den här festliga hatten till alla tillställningar där du verkligen vill sticka ut från mängden – och vi lyfter alltid på hatten för folk som vill göra just det. En hatt som fullbordar din outfit!

Rosa Paljetthatt är en rosa fedora prydd med rosa paljetter som glimrar. Hatten kommer i en storlek som passar vuxna och passar utmärkt till exempelvis nyårsfirandet, discot eller födelsedagsfirandet. 

  • Material: Polyester, Plast
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
  • Innermått: 58 cm

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.