
Denna häxdräkt med hatt är perfekt för barn som vill klä ut sig till Halloween. Dräkten består av en lila klänning med nätdetaljer och en matchande häxhatt. Tillverkad i polyester och passar barn i olika storlekar.











Ännu en anledning att leva ut din inre QUEEN! Ta på dräkten, plocka fram en mikrofon och sjung dig hes på ABBAs hela diskografi. Med den här dräkten är det du som är the dancing queen!
Disco Queen Maskeraddräkt är en jumpsuit som gör dig till discots drottning. Passar perfekt till såväl discotemat som till dig som letar efter en riktigt ABBA-inspirerad dräkt!





Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.