Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 549
KATEGORIER
Silver Glitter Fluga

Denna silverfärgade fluga är täckt med glitter och perfekt för att addera en festlig touch till din outfit. Den är lätt att fästa runt halsen med ett elastiskt band.

39 kr

Fluga
Tillbehör
Maskeradaccessoarer
Flugor
Partyhallen.seKöp produkten hos Partyhallen.se
Liknande produkter
Glitter Fluga Röd
39 kr
Partyhallen.se
Lyft fram din unika stil med denna eleganta glitterfluga. Dessa speciellt utvalda detaljer skapar en exklusiv touch och glänser med ett diskret, men ack så effektfullt, rött skimmer. Det är den perfekta accessoaren för den modemedvetne som vill tillföra en extra gnista till sin outfit. I kombination med en välmatchad glitterrosett blir din stil svår att överträffa. En raffinerad glitterfluga som ger ett distinkt och personligt intryck. Glitter Fluga Röd omfattar en rödfärgad fluga med ett rutigt mönster som hålls på plats med ett svart resårband. Info om Glitter Fluga Röd - Fluga i rött glitter. - Material: Polyester. - Mått: ca 12,5 cm stor. - Passar vuxna (One size).
Silverfluga med Paljetter
39 kr
Partyhallen.se
Den här silver flugan med paljetter kan bli det perfekta tillägget till din outfit, med sin simpla design men vackra silvriga och glittriga utseende är den här flugan det enkla sättet att piffa upp din kostym eller skjorta. Silverfluga med Paljetter omfattar en svartfluga med silverpaljetter ovanpå, flugan fästs runt halsen med ett resårband.
Fluga Glittrig Fladdermus
49 kr
Partyhallen.se
Inför nästa maskerad, varför inte överraska med ett spektakulärt tillbehör? Utforma din outfit med en fladdermusförädlad glitterfluga. Denna unika fladdermusfluga blir inte bara ett blickfång på nästa maskerad, utan är även praktisk tack vare dess smidiga justerbara resårband. Fluga Glittrig Fladdermus omfattar en svart och glittrig fluga i form av en fladdermus med ett justerbart resårband i färgen svart. Info om Fluga Glittrig Fladdermus: - Glittrig fluga i form av en fladdermus - Material: 100% polyester - Mått: One size (justerbar)
Fluga Glitter Grön
49 kr
Partykungen
Vilken festlig fluga! Den är snyggt grön och det bästa av allt är att den glittrar och skimrar. Den här flugan kan du bära vid alla festliga tillfällen. Tänk dig en nyårsafton eller en födelsedagsfest med denna fluga under hakan. Det måste bara bli succé! Flugan är också ett utmärkt val när du ska fira Irlands stora dag, St. Patrick’s day.

Fluga Glitter Grön inkluderar en grön fluga med en glittrig yta. Flugan är tillverkad i polyester. Den är 12 x 7 cm stor och väldigt enkel att fästa runt halsen.

Säljs styckvis.
Paljettslips - Svart
99 kr
Partykungen
Vill du glittra som en stjärna på festen behöver du inte bara glittrande kläder, du måste förstås ha matchande accessoarer också. Som den här eleganta skimrande paljettslipsen!

Paljettslipsarna finns i varianterna silver, guld och svart.
Glitterfluga Silver
49 kr
Partykungen
Den här flugan ska du sätta under hakan när det är dags att gå på fest! Den glittrar snyggt i silver och blir den sista häftiga detaljen till din klädsel. När du vill göra en entré som ingen kommer att missa är det den här flugan du ska ha! Den passar perfekt på nyårsfester, stora kalas och roliga maskerader!

Glitterfluga Silver består av en glittrig och silverfärgad fluga, tillverkad i polyester och plast. Flugan är färdigknuten och sitter på plats med resårband runt halsen.

  • Material: Polyester
  • Mått: Ca. 11 x 7 cm.
  • One size (vuxenstorlek)
Fluga Glitter Silver
49 kr
Partykungen
När du vill klä upp dig riktigt fint är en fluga till skjortan helt rätt. Det ser fint och festligt ut! Den här flugan är silverfärgad och så glittrar och skimrar den också. Perfekt vid alla festliga tillfällen som till exempel födelsedagskalas, nyårsfester, bröllop och studentuppvaktningar. Sätt flugan under hakan och sedan är du redo för en kul kväll med dina kompisar och din familj!

Fluga Glitter Silver inkluderar en silverfärgad fluga med en glittrig yta. Flugan är tillverkad i polyester. Den är 12 x 7 cm stor och enkel att fästa runt halsen.

Säljs styckvis.
Fluga Guld med Prickar - One size
29 kr
Partykungen
Den här flugan är då inte för den blyge - så upp med hakan och bär flugan med glädje och stolthet! Att du kommer bidra med en härlig feststämning med den här flugan runt halskragen är iallafall ett som är säkert! 

Guld Fluga passar perfekt att bära på roliga fester, nyårskalas eller varför inte nästa gång du är bjuden på maskerad? Den pryds av massor av guldiga paljetter och kommer definitivt bli en showstopper under varje given tillställning! 

  • Material: Polyester 
  • Mått: 13 cm
Glitter Skärp Silver
89 kr
Partyhallen.se
Fullborda din fest eller maskerad klädsel med ett snyggt glitterbälte! Ett snyggt glittrigt skärp i skimrande silver som är helt rätt för dig som är ute efter ett riktigt stilfullt bälte att komplettera din fest eller maskerad utstyrsel med. Sätt skärpet i byxorna eller runt midjan och få genast till en riktigt strålande detalj till din klädsel. Utmärkt glitter skärp till exempelvis glitter fester, disco och liknande glittriga tillfällen. Glitter Skärp Silver omfattar ett brett glittrigt skärp i silver med stort spänne. Info om Glitter Skärp Silver: - Material: 100% Polyester. - Mått: 5,5 x 120 cm. - Vuxenstorlek.
Fluga Metallic Svart
39 kr
Partyhallen.se
Snygg klassisk fluga i svart med extra metallic touch, perfekt för dig som vill ha en både clean och utstickande fluga till din kostym. Denna fluga kommer färdigknuten och blir en fin detalj till din kostym outfit och maskeraddräkt, perfekt för kalas, maskerad party och Halloween fest. Fluga Metallic Svart omfattar en fluga i polyester i metallic svart med justerbart band. Flugan är i one size och passar vuxna. Info om Fluga Metallic Svart: - Fluga i metallic svart. - Material: Polyester. - Passar vuxna (One size).
Vit Fluga i Satin
29 kr
Partyhallen.se
Att ha fluga till kostym kan ibland vara ännu snyggare än att ha slips, det avger en ännu mer sofistikerad vibe och ser otroligt charmigt ut. Att ha fluga till en maskerad kan passa när man ska vara hemlig agent eller så kanske festen du ska på har ett speciellt färgtema, är temat vitt kan denna vita sidenfluga passa perfekt till resten av din vita outfit. Dessutom är detta en färdigknuten vit fluga, så du slipper krångla med hur du ska knyta den. Vit Fluga i Satin består av en vit fluga i satinmaterial, flugan fästs med ett justerbart band runt halsen. One Size.
Fluga Silver med Prickar - One size
29 kr
Partykungen
Den här flugan är då inte för den blyge - så upp med hakan och bär flugan med glädje och stolthet! Att du kommer bidra med en härlig feststämning med den här flugan runt halskragen är iallafall ett som är säkert! 

Silver Fluga passar perfekt att bära på roliga fester, schlagerfest eller varför inte nästa gång du är bjuden på maskerad? Den pryds av massor av silvriga paljetter och kommer definitivt bli en showstopper under varje given tillställning! 

  • Material: Polyester 
  • Mått: 13 cm
Silver Glitter Ögonmask
49 kr
Partyhallen.se
Den perfekta accessoaren för halloween, nyår eller vilken fest som helst är vår ögonmask med glitter som lyfter varje maskerad med stil och elegans. Unik och bekväm, denna mask ger en gnistrande touch till alla dina festligheter. Silver Glitter Ögonmask omfattar en silverfärgad ögonmask med glitter och ett svart elastiskt band som håller den på plats. Info om Silver Glitter Ögonmask: - Ögonmask med glitter - Färg: Silver - Material: Polyester - Mått: ca 20 (B) x 6 (H) cm - Storlek: One size
Glitter Fluga Guld
39 kr
Partyhallen.se
Lys upp tillvaron med vår spektakulära Glitter Fluga Guld. Med sin glamourösa skimrande nyans och chict rutiga mönster, blir denna otroliga accessoar oslagbar under lyxiga evenemang och festliga tillställningar. Glitterflugan pryds av en omisskännlig glitterrosett som sätter extra dramatik till ditt personliga uttryck. Med det svarta resårbandet passar flugan smidigt runt din hals, och skänker dig en oslagbar aura av elegans och sofistikation. Glitter Fluga Guld omfattar en guldfärgad fluga med ett rutigt mönster som hålls på plats med ett svart resårband. Info om Glitter Fluga Guld: - Fluga i guld glitter. - Material: Polyester. - Mått: ca 12,5 cm stor. - Passar vuxna (One size).
Glitter Fluga Silver
39 kr
Partyhallen.se
Glitter Fluga Silver är en utmärkt accessoar för dem som älskar att sticka ut från mängden. Den är perfekt att piffa till outfiten med inför en fest eller högtidlig tillställning. Denna glitterfluga fungerar också utmärkt som en unik detalj till en mer avslappnad stil. Vad gör denna fluga ännu mer speciell? Den kommer med en matchande glitterrosett! Med Glitter Fluga Silver kan du vara säker på att du alltid gör ett bestående intryck. Våga visa upp din lekfulla och stiliga sida med Glitter Fluga Silver. Glitter Fluga Silver omfattar en silverfärgad fluga med ett rutigt mönster som hålls på plats med ett svart resårband. Info om Glitter Fluga Silver: - Fluga i silver glitter. - Material: Polyester. - Mått: ca 12,5 cm stor. - Passar vuxna (One size).
Paljettslips - Silver
99 kr
Partykungen
Vill du glittra som en stjärna på festen behöver du inte bara glittrande kläder, du måste förstås ha matchande accessoarer också. Som den här eleganta skimrande paljettslipsen!

Paljettslipsarna finns i varianterna silver, guld och svart.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.