Köpa.se Logo
x
556 860
PRODUKTER
x
1 539
KATEGORIER
Tropiska Palmer på Diadem

Detta diadem är perfekt för en Hawaiifest eller maskerad. Det har rosa fluff och två palmer med små bjällror som ger ifrån sig ljud när du rör dig. Diademet passar de flesta och är ett roligt och färgstarkt tillbehör.

59 kr

Diadem
Håraccessoarer
Maskeradaccessoarer
Partyhallen.seKöp produkten hos Partyhallen.se
Liknande produkter
Diadem Samba Neonrosa - One size
99 kr
Partykungen
Ett färgglatt och härligt diadem med stora, neonrosa fjädrar som står rakt upp från diademet. Sätt diademet på huvudet och sen är det fest och musik som väntar! Det passar perfekt att använda på en maskerad, karneval eller kanske i ett Pridetåg. Sätt på härlig sambamusik och dansa loss!

Diadem Samba Neonrosa är ett diadem med stora, neonrosa fjädrar som står rakt upp från huvudet.

Säljs styckvis och finns i one size.
Hawaiikrans
29 kr
Partykungen
Den här stiliga hawaiikransen kommer bli din biljett till sommarens alla fester! Med färgglada blommor och en tropisk känsla är denna klassiska krans det självklara valet när du vill höja stämningen på beachpartyn, grillkvällarna eller kanske midsommarfirandet. 
 
Hawaiikrans innehåller en blomsterkrans med blommor i färgglada nyanser. Bärs med fördel runt halsen och passar så väl män som kvinnor. Passar perfekt till Hawaiifesten, beachpartyt eller prideparaden! 

  • Material: Polyester
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
Palm Maskeraddräkt
499 kr
Partyhallen.se
Drömde du att ha rollen som träd på skolpjäsen men fick aldrig den chansen? Kanske inte, men här är en annorlunda utklädnad att ha med på maskeraden eller Hawaii-tema festen, ett tropiskt träd! Som palm på festen kan du vara säker på att folk lägger märke till dig och din roliga maskeraddräkt. Palm Maskeraddräkt omfattar en utklädnad i form av en tropisk palm med hål för huvud och armar. På huvudet ovanför ansiktshålet finns ett bladverk med kokosnötter. Dräkten är ca 137 cm lång och 57 cm bred. Info om Palm Maskeraddräkt: - Material: Polyester. - Mått: ca 137 L x 57 B cm. - One Size (vuxenstorlek).
Hawaiiklänning Rosa Maskeraddräkt - Small
299 kr
Partykungen
Aloha! Få in gunget i höfterna, känn palmbladen svaja i vinden och dröm dig iväg till en kritvit strand på Hawaii. Den här klänningen passar perfekt för en fest med Hawaiitema!

Hawaiiklänning Rosa Maskeraddräkt inkluderar en flerfärgad klänning med mönster av blommor och ett hawaiiband att ha runt halsen. Det medföljer även ett hårband med en blomma på.

  • Material: Polyester
  • Storlek: Small, Medium, Medium/Large, Large, X-Large
  • Inkl. Klänning, halsband och hårband
Fönsterdekoration Kvinna
99 kr
Partykungen
Är du trött på att oinbjudna gäster kommer och knackar på din dörr? Skräm slag på grannarna med hjälp av denna läskiga kvinna som garanterat kommer få både en och annan att hajja till av skräck! 

Fönsterdekoration Kvinna är en fönsterdekoration som du fäster på insidan av fönstret och ger en kuslig illusion till de som går förbi fönstret utifrån. Passar perfekt som dekoration till Halloween! 

  • Material: Plast
  • Mått: 120 x 80 cm 
Pärlarmband Blomma
9 kr
Partyhallen.se
Ett snyggt pärlarmband med en härlig tropisk blomma är en perfekt accessoar till sommarens Hawaii-fest. Med pärlor, snäckskal och en blomma är den en snygg kombo som passar alla möjliga kläder, men speciellt som ett smycke till en Hawaii-outfit. Pärlarmband Blomma är ett armband med pärlor och snäckformer med en blomma. Armbandet har resår och passar vuxna. Info om Pärlarmband Blomma: - Armband med pärlor och blomma. - Material: Plast, polyester. - Passar vuxna. - Finns i flera olika färger. - Säljs styckvis och osorterade d.v.s färgen slumpas.
Diadem Mermaid
29 kr
Partykungen
Tänk att vara en sjöjungfru som kan simma runt i havet och titta på alla färgglada fiskar och vackra snäckor. Även om du inte kan bli en riktig sjöjungfru så får du i alla fall en sjöjungfrukänsla med det här fina diademet på huvudet!

Diadem Mermaid är ett rosa diadem med glittriga snäckor och stjärnor i blått och lila. Längs sidorna hänger dekorativt tyg som fulländar diademet. Passar perfekt till kalaset eller maskeraden med havstema! 

  • Material: Polyester
  • Mått: 19.5 x 17.5 cm
Kontaktlinser i Burk - 5,5 kg
699 kr
Partykungen
Du kan äta dom som de är, lägga dom i påskäggen lagom till påskafton, dekorera pepparkakshuset med eller pynta födelsedagstårtan och andra bakverk med. Vad pratar vi om? Dessa smaskiga kontaktlinser såklart! Eller chokladlinser, som de också kallas. Men på förpackningen står det faktiskt "Kontaktlinser", så då får vi helt enkelt kalla dom för det! Men benämningen spelar ju mindre roll, det viktiga är att de är goda och det är dom kan vi lova!

Kontaktlinser är smaskiga chokladlinser med färgglatt och smått knaprigt sockerhölje. Underbart goda!

Levereras i en låda på 5,5 kg.

Ingredienser: Socker, fullt härdat vegetabiliskt fett (palmkärnolja och kokosolja), kakaopulver, förtjockningsmedel (E414), färgämnen (E163, E141, E120, E100, E171), emulgeringsmedel (solroslecitin), glukossirap, stabiliseringsmedel (E492), ytbehandlingsmedel (E904, E903, E901), vanille, surhetsreglerande medel (citronsyra). Spår av hasselnötter, mandlar och mjölk. Förändringar i produkternas innehåll kan ske. Kontrollera därför alltid produktinformationen på originalförpackningen. Vid frågor kontakta vår kundtjänst.
Bäst före: Produkten har minst 4 veckors hållbarhet vid köp om inget annat anges.
Flamingo Diadem
89 kr
Partyhallen.se
Gillar du flamingos är detta flamingo diadem något för dig! Ett supersnyggt party diadem med en rolig och lite galen rosa, mjuk och fluffig flamingo med fjädrar, perfekt för dig som vill ha en tiara som sticker ut på fest och tema kalas. Flamingo Diadem omfattar ett svart och rosa diadem med en utstickande mjuk flamingo. Flamingon har lång hals och är i mjuk polyester med rosa fjädrar på ryggen. Själva diademet är i plast med tygöverdrag i svart. Diademet passar vuxna och inklusive flamingo är diademet ca 21 cm långt, 23 cm högt och 7 cm brett. Info om Flamingo Diadem: - Diadem med flamingo. - Material: Plast, Polyester, Strutsfjädrar. - Mått: ca 21 L x 23 H x 7 B cm. - Passar vuxna.
Blomhalsband Vit
19 kr
Partyhallen.se
Förvandla din fest till en oförglömlig hawaiiupplevelse med vårt vackra Blomhalsband Vit. Idealisk för att komplettera ditt hawaii-festtema, detta eleganta halsband med blommor lägger till en känsla av tropisk charm. Blomhalsband Vit består av ett 50 cm långt halsband med konstgjorda vita blommor tillverkade av polyester. Info om Blomhalsband Vit: - Halsband med vita blommor - Material: Polyester, plast - Storlek: One size (vuxen), 50 (L) cm
Hawaii Armband
19 kr
Partyhallen.se
Komplettera din Hawaii-outfit till tema festen med ett par snygga blomarmband, ett måste om du verkligen ska få till hula hula känslan med dina kläder. Ett par snygga blomarmband som går perfekt ihop med en härlig Hawaii-krans och en Hawaiikjol. Hawaii Armband består av två stycken armband med blommor i flera färger gjorda i polyester. Armbanden har resår och passar alla. Info om Hawaii Armband: - Hawaii-armband med blommor i flera färger. - Material: Polyester. - Passar Vuxna.
Hawaiikrans Lei Flerfärgad
49 kr
Partyhallen.se
En hawaiifest kräver en snygg hawaii-krans! Få till en skön söderhavskänsla med en snygg lei som du hänger på halsen när du dansar in på festen, en perfekt hawaii-krans för varma dagar och en rolig hawaii-fest. Info om Hawaiikrans Flerfärgad: - Hawaiikrans med gröna blad och blommor i olika färger. - Material: Polyester, plast.
Hawaiiklänning Rosa Maskeraddräkt - Large
299 kr
Partykungen
Aloha! Få in gunget i höfterna, känn palmbladen svaja i vinden och dröm dig iväg till en kritvit strand på Hawaii. Den här klänningen passar perfekt för en fest med Hawaiitema!

Hawaiiklänning Rosa Maskeraddräkt inkluderar en flerfärgad klänning med mönster av blommor och ett hawaiiband att ha runt halsen. Det medföljer även ett hårband med en blomma på.

  • Material: Polyester
  • Storlek: Small, Medium, Medium/Large, Large, X-Large
  • Inkl. Klänning, halsband och hårband
Hawaiikrans Lila
29 kr
Partykungen
Visst längtar man bort ibland till sol och värme! Men även om det inte går att sätta sig på nästa flyg till en paradisö så kan man bjuda sina vänner på en härlig fest med tema Hawaii. Häng den här soliga blomsterkransen runt halsen, blanda en tropisk drink, sätt på lite skön musik och Aloha!

Hawaiikrans Lila med blommor i en lila färg. Kolla gärna in vårt stora utbud av andra produkter på tema Hawaii. Här finns massor av olika maskeradkostymer, solglasögon, girlanger och hattar.

  • One size
Diadem med Rosa Blommor
89 kr
Partyhallen.se
Vem vill inte vara den där personen med blommor i sitt hår, med det här diademet med vackra rosa blommor som liknar rosor blir det ganska lätt att känna sig vacker, somrig och redo för fest! Ett blomdiadem är ett riktigt enkelt sätt att fixa håret till alla möjliga sorters fester och kräver helt enkelt bara att du sätter på dig blomsterdiademet. Även om du inte ska på fest så kan detta blomster diadem passa till vardags också! Diadem med Rosa Blommor består av ett svart diadem med flera rosa blommor med gröna blad. One Size (passar de flesta).
Rosa Hawaiikrans
39 kr
Partykungen
En blomsterkrans är ett absolut måste om du planerar en fest med tema Hawaii. Den här fina hawaiikransen med rosa blommor är fantastiskt fin. Häng den runt halsen och dröm dig bort till en paradisö med sol, värme och en tropisk drink i din hand.

Rosa Hawaiikrans är en blomsterkrans med rosa blommor. Passar till maskerad med Hawaiitema och går att kombinera med våra andra maskeradkostymer med samma tema. Här hittar du ett stort utbud av maskeradkläder men vi har också till exempel drinkpinnar, uppblåsbara kaktusar och girlanger.

  • Material: Plast, polyester
  • One size (vuxenstorlek)

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.