Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Diadem med Hen Party Hjärtan

Detta diadem är den perfekta accessoaren för en oförglömlig möhippa. Med sina fluffiga hjärtan och texten 'Hen Party' blir det en rolig och festlig detalj.

29 kr

Diadem
Håraccessoarer
Möhippa
Partyhallen.seKöp produkten hos Partyhallen.se
Liknande produkter
Hen Party Sash Svart
39 kr
Partyhallen.se
Se till att ingen missar att det är möhippa på gång med detta super snygga ordensband med röd "Hen Party" text! Spöka ut den blivande bruden till max och denna sash kommer bli som pricken över i:et. Denna svarta sash är en utmärkt möhippa accessoar och tillbehör för både den blivande bruden och alla hennes brudtärnor. Hen Party Sash Svart innehåller ett svart ordensband med röd "Hen Party" text och två röda pussmunnar. One size (vuxenstorlek).
Diadem Bride med Slöja
99 kr
Partykungen
Here comes the bride - och vilket snyggt diadem hon har på huvudet! En väldigt passande attiralj att bära på sin egen möhippa! 

Diadem Bride med Slöja kommer i storleken one size och är tillverkad i plast med en slöja av polyester. Urtjusig accessoar innan, under och för all del efter giftermål! 

  • Storlek: One size
  • Material: Plast och polyester
  • Text: Bride
Diadem Bride to Be Roséguld - One size
79 kr
Partykungen
Planera en riktigt kul möhippa till bästa väninnan som ska gifta sig genom att sätta på det här tjusiga diademet på brudens huvud och hitta sedan på en massa roliga saker. Det här är brudens sista kväll som ogift så allt, eller nästan allt i alla fall, är tillåtet.

Diadem Bride to Be Roséguld finns i en storlek som passar vuxna. Diademet är 24 x 21 cm stort och tillverkat i plast och polyester. På diademet sitter en liten slöja och så står det "Bride" med roséguldfärgade bokstäver.

Säljs styckvis och finns i one size.
Bride Diadem Roséguld
45 kr
Partyhallen.se
På en möhippa ska man självklart klä ut den blivande bruden med massor av skojiga möhippa tillbehör, och med detta tjusiga diadem kan du även göra henne riktigt snygg! Ett blickfångande diadem i roséguld med uppstickande "Bride" text som ser till att ingen missar vem som är den blivande bruden. Både fint och roligt möhippa diadem som passar helt perfekt till varje möhippa utklädnad. Bride Diadem Roséguld omfattar ett roséguldigt metalldiadem för vuxna med uppstickande "Bride" text. Info om Bride Diadem Roséguld: - Roséguldiga diadem till möhippa. - Material: Metall. - Passar vuxna.
Diadem Bride - One size
79 kr
Partykungen
Håller du planera en möhippa för din bästa kompis? Detta diadem kommer att pryda brudens huvud otroligt vackert! Planera en riktig överraskningsdag för din älskade vän, och visa upp henne för alla med detta diadem!

Diadem Bride är en perfekt accessoar för den kommande bruden! Nu är det dags att hon ska firas ordentligt! 

  • Material: Metall
  • Storlek: One size 
Bride To Be Ordensband och Diadem
99 kr
Partyhallen.se
Ge den blivande bruden en riktigt stilfull look inför möhippa-firandet med detta snygga bride to be ordensband och matchande diadem! Supersnyggt möhippa tillbehör set i vitt och roséguld som helt klart gör den blivande bruden redo för möhippa. Ett utmärkt val för dig som vill klä ut din vän med en festlig bride to be sash och ett fint diadem. Bride To Be Ordensband och Diadem omfattar ett roséguldigt diadem av metall med uppstickande "Bride" text samt ett vitt ordensband av polyester med roséguldig "Bride To Be" text. Info om Bride To Be Ordensband och Diadem: - Set med möhippa ordensband och diadem. - Material: Polyester, Metall. - Vuxenstorlek.
Kanindiadem Team Bride
49 kr
Partykungen
När någon i kompisgänget ska gifta sig måste detta förstås firas i stort med en rejäl möhippa! För att det inte ska råda någon tvekan om vilken del av äktenskapet du representerar är detta läckra kanindiadem den perfekta huvudbonaden att ha på sig under festligheterna.

Kanindiadem Team Bride är ett klassiskt diadem med kaninöron på toppen. På det enda örat står det "team" och på det andra står det "bride" så att att alla ska veta att ni är på brudens sida i äktenskapet.

  • Material: Plast, polyester
  • Storlek: one size för vuxen
  • Säljs styckvis.
OppoSuits Shiny Silver Kostym - 58
999 kr
Partykungen
Vill du shine bright like a diamond på nästa temafest eller boys night out? We got you! Den här dräkten kommer göra dig till festens discoboll som kommer lysa upp tillvaron till en helt maxad nivå. Perfekt att ha på nyårsafton! 

OppoSuits är raka motsatsen till vanliga kostymer, bortsett från kvalitet och passform. De är tillverkade i roliga, ovanliga mönster och färger i en genomtänkt design. Tack vare tygets höga kvalitet kan du använda din OppoSuit om och om igen utan att den förlorar sin passform.

Observera
att OppoSuits kostymer är av slim fit-modell. Vi rekommenderar därför att du väljer den större storleken om du tvekar mellan två.

OppoSuits Shiny Silver Kostym inkluderar:
  • En silverfärgad kavaj med glansigt silvermönster. Kavajen har två silvriga knappar på framsidan, tre fickor på utsidan och en gömd innerficka
  • Ett par matchande kostymbyxor med dragkedja i grenen, fickor och hällor 
  • En slips i samma mönster

Finns i storlekarna: 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 och 62.

OBS! Skjorta och skor ingår ej.
Handklovar Silver Metall
39 kr
Partyhallen.se
Perfekta tillbehöret för en autentisk polisutstyrsel; dessa polishandklovar i metall kompletterar din halloween utklädnad som polis eller höjer stämningen på nästa poliskalas. Dessa metallhandbojor är utrustade med två nycklar och säkerhetsspärrar för enkel avtagning. Handklovar Silver Metall består av ett handfängsel tillverkat av metall med två nycklar och säkerhetsspärrar för att ta av handklovarna. Info om Handklovar Silver Metall: - Handklovar med två nycklar - Storlek: One size (vuxen) - Material: Metall
Deluxe Vintage Hen Party Sash
39 kr
Partyhallen.se
Det perfekta ordensbandet för alla sorters möhippor! Klä ut den blivande bruden till fullo och låt henne bära denna sash så ingen kan missa att det är möhippa och att hon snart ska gifta sig. Ett snyggt möhippa tillbehör som garanterat kommer få till den rätta möhippa-looken. Deluxe Vintage Hen Party Sash innehåller ett snyggt ordensband i vitt med blommönster och texten "Hen Party" och hjärtan i rosa. One size (vuxenstorlek).
Donkey Balls Bubble Gum Automat - 960 gram
199 kr
Partykungen
Visst kan vi väl enas om att åsnekulor är extremt mycket roligare i form av tuggummin? Just därför erbjuder vi nu ett mäktigt storpack med fruktsmakande donkey balls tuggummin! Hela 200 stycken får du. Ett givet val om du är ute efter ett tuggummi med det lilla extra!

Donkey Balls Bubble Gum Automat är individuellt inslagna tuggummin med mumsig fruktsmak. Överraskande goda trots sitt unika utseende!

Vikt: 960 gram (200 st tuggummin).

Ingredienser: Socker, gummibas, glukossirap, dextros, aromer, fuktighetsbevarande medel (E422), emulgeringsmedel (sojalecitin), syror (E330, E296), geleringsmedel (E440), ytbehandlingsmedel (E903, E901, E904), stabiliseringsmedel (E414), färgämnen (E153, E162), Antioxidationsmedel (E321).
Förändringar i produkternas innehåll kan ske. Kontrollera därför alltid produktinformationen på originalförpackningen. Vid frågor kontakta vår kundtjänst.
Bäst före: Produkten har minst 4 veckors hållbarhet vid köp om inget annat anges.
Diadem Kaninöron Bride To Be
79 kr
Partykungen
Här kommer bruden med sina babes! Alla har kaninöron på huvudet för att hylla the bride to be - allt för en roligare möhippa!

Diadem Kaninöron Bride To Be innehåller fem rosa diadem för bride babes och ett vitt diadem för the bride. Diademen kommer i storleken one size.

  • Storlek: One size
  • Material: Papper
  • Antal: 6 stycken 
  • 5 rosa för bride babes och 1 vit för the bride
Diadem Gigantisk Diamantring - One size
79 kr
Partykungen
Ja, vem är det som skall gifta sig egentligen? Med det här diademet blir det verkligen tydligt vems möhippa som skall firas. En riktigt kul utstyrsel för en dag där den blivande bruden får stå i centrum! 

Diadem Gigantisk Diamantring är ett diadem föreställande en stor vigselring med en tyllslöja som sitter baktill. En kul utklädnad att överraska den blivande bruden med på sin möhippa!   

  • Material: Plast
  • Storlek: One Size (vuxen) 
  • Sitter ihop med en tyllslöja
Nalle med Hjärta Älskar Dig
59 kr
Partyhallen.se
Säg Jag älskar dig med en liten mjuk och go' nallebjörn, en fin och kramgo nalle hållandes ett rött hjärta som blir en fin gåva och present att ge bort till någon du älskar på Alla hjärtans dag, födelsedag eller varför inte mors eller fars dag, ett supergulligt gosedjur som blir en kär vän som påminner om dig. Nalle med Hjärta Älskar Dig omfattar en liten beige nallebjörn i polyester med vit nos och vita tassar som håller i ett rött hjärta med texten "Älskar dig" i vitt. Gosedjuret är ca 10 cm högt. Info om Nalle med Hjärta Älskar Dig: - Liten nallebjörn med Älskar dig hjärta. - Material: 100 % Polyester. - Mått: ca 10 cm hög.
Bridesmaid Diadem
59 kr
Partyhallen.se
Se till att ingen missar vilka som är den blivande brudens brudtärnor med dessa festliga Bridesmaid diadem i elegant guld! Super snygga möhippa diadem som blir ett roligt tillbehör för brudtärnorna att bära på både möhippan och på den stora på bröllopsfesten. Bridesmaid Diadem omfattar vita diadem med vit pappdekoration samt metallic guldig "Bridesmaid" text. Info om Bridesmaid Diadem: - Material: Plast, papp. - Vuxenstorlek. - Säljs i 4-pack.
Diadem med Slöja och Diamant
99 kr
Partyhallen.se
Om du är lite besviken på storleken på det din man gett dig, förlovningsringen alltså… så kan den här möhippa accessoaren vara precis det du behöver för att lyfta ditt humör innan bröllopet. Detta möhippa tillbehör har nämligen en enorm diamantring ovanpå som skimrar i regnbågens färger och verkligen fångar folk uppmärksamhet. Diadem med Slöja och Diamant innefattar ett diadem i guldigt tyg, med en diamantring i tyg högst upp, samt en vit slöja i tyll som hänger baktill. One size (passar de flesta).

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.