Köpa.se Logo
x
569 056
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Blyertspenna med Älvor

Denna blyertspenna är dekorerad med ett förtrollande älvmotiv och kommer med ett praktiskt suddgummi på toppen. Perfekt för barn som älskar att rita och skriva, och som fascineras av magiska världar.

11 kr

Pennor
Blyertspennor
Skolmaterial
Partyhallen.seKöp produkten hos Partyhallen.se
Liknande produkter
Penna & Krita Kit
29 kr
Partyhallen.se
Ge ditt barn en rolig upplevelse med våra Penna & Krita Kit. Dessa pennor har inte bara ett sött hjärtformat sudd, de kommer också med en förvånande doft som barnen kommer att älska! Perfekt för kreativt skrivande, tecknande och färgläggning. Om ditt barn gillar överraskningar, blir det extra spännande att se om de får en rosa eller en lila penna. Och när stiften tar slut, behöver de bara skjuta fram ett nytt - smidigt och roligt! Penna & Krita Kit omfattar en blyertspenna och kritpenna som sitter i ett hjärtformat doftsudd. När ett av blyerts- eller krit-stiften är slut sätter du behållaren längst bak i pennan och nästa stift skjuts ut. Finns i rosa eller lila, vilken du får blir en överraskning. Info om Penna & Krita Kit: - Blyerts- och kritpennor och suddgummi med doft. - Material: Plast. - Mått: ca 15 cm lång. - Passar barn 3+ år. - Finns i 2 st varianter. - Säljs styckvis och osorterade, d.v.s. vilken du får slumpas.
Självlysande Penna Skelett
29 kr
Partyhallen.se
Självlysande Penna Skelett är den perfekta pennan för dig som behöver skriva i mörka rum eller under kvällskurser. Med en självlysande skelett-design är den både cool och praktisk. Ergonomiskt grepp gör att den ligger bekvämt i handen under långa skrivsessioner. Skriv som en proffs med vår Självlysande Penna Skelett! Självlysande Penna Skelett omfattar en självlysande bläckpenna i form av en skelettarm med en knuten näve, öppen näve eller ett fredstecken. Info om Självlysande Penna Skelett: - Självlysande penna formad som en skelettarm med handgester. - Material: Plast. - Mått: ca 13,5 (L) cm. - Passar barn 3+ år. - Finns i 3 sorter. - Säljs styckvis och osorterade, d.v.s. färgen slumpas. Lämna kommentar i kassan vid önskemål.
Självlysande Pennor - 1-pack
19 kr
Partykungen
Visst är det roligt att måla och rita? De här pennorna är självlysande. Du kan alltså rita något och när det sedan blir mörkt i rummet kommer din teckning att synas. Perfekt till en spännande skattjakt på ett piratkalas eller på halloween!

Självlysande Pennor är tre pennor med självlysande färg; neutral, blå och rosa. Varje penna är 13,5 cm lång. Färgen syns bäst när det är mörkt i rummet.

  • Mått: 13,5 cm
  • Självlysande (syns bäst i mörker)
  • Antal: 3-pack
Blyertspennor Katt - 6-pack
29 kr
Partykungen
För att vara kreativ med pennan kan det hjälpa om pennan har ett roligt motiv. Här har du ett gäng som praktiskt taget skriver och ritar av sig självt!

Blyertspennor Katt inkluderar sex stycken blyertspennor med olika motiv, med bland annat katter, och kommer med ett litet suddgummi på toppen. Ett utmärkt tillbehör för barnet där hemma att ta med till skolan, eller att ha hemma för att skriva och rita.

  • Material: Trä, blyerts
  • Ej lämplig för barn under 3 år
  • Antal: 6-pack
Suddpenna Älvor med Doft
25 kr
Partyhallen.se
Fördjupa dig i en värld av magi med suddpenna Älvor med Doft. Dessa pennor, prydda med bedårande älvor, har ett integrerat radergummi som har en härlig lukt. Suddpennan hämtar inspirationskälla från doftsudd vilket adderar en rolig twist till klassisk suddning. Radergummit ersätts enkelt när det tar slut genom att man för in behållaren baktill i pennan, vilket gör att nästa suddgummi penna skjuts ut och är redo för användning. Med tre spännande varianter att välja mellan, blir varje suddning en doftande överraskning. Suddpenna Älvor med Doft omfattar en tjock penna med motiv av små älvor och fem stycken suddgummin med doft. När ett av sudden är slut sätter du behållaren längst bak i pennan och nästa sudd skjuts ut. Kommer i tre olika varianter, vilken du får blir en överraskning. Info om Suddpenna Älvor med Doft: - Suddpenna med doft. - Material: Plast. - Mått: ca 12 cm lång. - Passar barn 3+ år. - Finns i 3 varianter. - Säljs styckvis och...
Blyertspennor Pokemon
49 kr
Partyhallen.se
Pokemon är en riktig klassiker och dessa fina och roliga pennor passar alla barn som gillar att skriva, rita och räkna och vill ha coola saker med sina Pokémon favoriter. Med dessa blyertspennor kan ditt barn skapa sin egen Pokemon värld, perfekt tillbehör för alla fans. Blyertspennor Pokemon omfattar ett 6-pack blyertspennor i trä med färgglada motiv av olika Pokémonfigurer. Pennorna har sudd på toppen och är ca 19 cm långa. Info om Blyertspennor Pokemon: - Blyertspennor med Pokémonmotiv. - Pennorna är ca 19 cm långa. - Material: Trä. - Säljs i 6-pack.
Bläckpenna Ängel
59 kr
Partyhallen.se
Alla behöver en samling pennor för olika ändamål och det här är en bläckpenna i form av en vacker ängel som gör sig utmärkt för att skriva i sin dagbok och andra anteckningar med. Denna ängel penna blir lätt en favorit penna - alla älskar ju änglar! Bläckpenna Ängel består av en annorlunda penna med bläck som ser ut som en ängel. Finns i olika utföranden, vilken du får blir en överraskning. Säljs styckvis. Info om Bläckpenna Ängel: - Ängel penna. - Mått: ca 16 cm lång. - Finns i olika utföranden. - Säljs styckvis och osorterade, d.v.s. vilken du får slumpas.
Kulspetspenna Flerfärgad
29 kr
Partykungen
"Ska jag köpa grön, blå eller röd färg på pennan?". ÄNTLIGEN slipper du välja - här får du en penna med hela sex(!) olika färger. Perfekt för dig som älskar att rita men inte orkar bära med dig hela pennskrinet. 

Kulspetspenna Flerfärgad är en bläckpenna med färgerna röd, orange, gul, grön, blå och lila. På toppen av pennan hänger en röd pom pom. 

  • Mått: 14,2 cm
  • 6 olika färger
Blyertspenna med Fordon Suddgummi
19 kr
Partyhallen.se
Väck skaparglädjen hos små arkitekter med en penna med sudd i form av ett roligt fordon. Denna kreativa skrivkompis kombinerar nytta med lekfullhet och ger varje ritstund en extra dos inspiration. Idealisk för alla som älskar att skissa, rita och radera med stil. Blyertspenna med Fordon Suddgummi omfattar en blyertspenna med ett stort suddgummi format som en ett av fyra byggfordon i olika utföranden och färger, vilken du får blir en överraskning. Info om Blyertspenna med Fordon Suddgummi: - Penna med suddgummi format som ett fordon. - Mått penna: ca 20 cm lång. - Mått förpackning: ca 9,5 x 27 cm. - Ålder: 3+ år. - Finns i 4 varianter. - Säljs styckvis och osorterade, d.v.s. vilken du får slumpas.
Blyertspennor Hund - 6-pack
29 kr
Partykungen
För att vara kreativ med pennan kan det hjälpa om pennan har ett roligt motiv. Här har du ett gäng som praktiskt taget skriver och ritar av sig självt!

Blyertspennor Hund inkluderar sex stycken blyertspennor med olika motiv, med bland annat hundar, och kommer med ett litet suddgummi på toppen. Ett utmärkt tillbehör för barnet där hemma att ta med till skolan, eller att ha hemma för att skriva och rita.

  • Material: Trä, blyerts
  • Ej lämplig för barn under 3 år
  • Antal: 6-pack
Bläckpenna Svamp
59 kr
Partyhallen.se
Med en superläcker Mushroom Pen har du en riktigt fin och annorlunda svamp bläckpenna som kommer göra alla gröna av avund! Denna Mushroom Pen svamp penna är en perfekt present till alla barn och vuxna som älskar att skriva. Bläckpenna Svamp består av en annorlunda penna med bläck som ser ut som en svamp. Finns i olika utföranden, vilken du får blir en överraskning. Säljs styckvis. Info om Bläckpenna Svamp: - Svamp penna. - Mått: ca 16 cm lång. - Finns i olika utföranden. - Säljs styckvis och osorterade, d.v.s. vilken du får slumpas.
Blyertspenna med Djur Suddgummi
19 kr
Partyhallen.se
För barn fulla av fantasi är vår blyertspenna med djur suddgummi den ideala följeslagaren. Genom lekfulla läxor och ritstunder blir varje streck en del av äventyret. Penna med sudd vid toppen gör skrivövningar lika roliga som lärorika. Uppmuntra kreativiteten bland de unga med denna charmiga skrivkamrat. Blyertspenna med Djur Suddgummi omfattar en blyertspenna med ett stort suddgummi format som en katt, björn, kanin eller pingvin, vilken du får blir en överraskning. Info om Blyertspenna med Djur Suddgummi: - Penna med suddgummi format som ett djur. - Mått penna: ca 20 cm lång. - Mått förpackning: ca 9,5 x 27 cm. - Ålder: 3+ år. - Finns i 4 varianter. - Säljs styckvis och osorterade, d.v.s. vilken du får slumpas.
Blyertspennor Katt & Hund 6-pack
29 kr
Partyhallen.se
Fint set med blyertspennor för alla som gillar katter, hundar, färg, form och glitter! Med dessa blyertspennor blir det ännu roligare att skriva och rita för ditt barn då djur, färg och form och såklart glitter är perfekta ingredienser för att låta kreativiteten flöda. Blyertspennor Katt och Hund 6-pack omfattar sex stycken blyertspennor med katter, hundar, mönster och glitter i olika färger. Pennorna är ca 19 cm långa och säljs i 6-pack. Info om Blyertspennor Katt och Hund 6-pack: - Blyertspennor med katt-och hundmotiv. - Pennorna är ca 19 cm långa. - Material: Trä.
Bläck- & Blyertspenna med Sudd
29 kr
Partyhallen.se
Dessa praktiska pennor är perfekt för barn som gillar att teckna och skriva. De erbjuder både möjligheten att skriva med bläck och blyerts, vilket gör dem särskilt mångsidig. Oavsett om ditt barn skapar fantastiska teckningar med blyerts eller övar på att skriva sin allra första mening med bläck, kommer pennorna inte att göra dem besvikna. Det integrerade suddgummit är även en bra funktion som gör det lätt att rätta till misstag. Bläck- & Blyertspenna med Sudd omfattar en blyertspenna och en bläckpenna som sitter i ett lock som har ett suddigum. När ett av blyertsstiften är slut sätter du behållaren längst bak i pennan och nästa stift skjuts ut. Finns i två färger, vilken du får blir en överraskning. Info om Bläck- & Blyertspenna med Sudd: - Blyerts- och bläckpennor och suddgummi. - Material: Plast. - Mått: ca 15,5 cm lång. - Passar barn 3+ år. - Finns i 2 st varianter. - Säljs styckvis och osorterade, d.v.s. vilken du får slumpas.
Pennset med Doftsudd
59 kr
Partyhallen.se
Utforska skrivvärlden med detta charmiga Pennset med Doftsudd. Kittet är fullt av kreativa verktyg som fördriver tiden och ökar ikreativiteten, med allt från suddpenna till radergummi som tar bort alla oönskade streck. Känn doften av fruktiga toner varje gång du suddar med det unika doftsuddet, vilket ger en rolig twist till dina skrivarbetsuppgifter. Inte bara ett pennset, utan en upplevelse som inspirerar och förvånar - älskad av både vuxna och barn! Pennset med Doftsudd omfattar ett kit med en "raket" blyertspenna som inte vässas, en suddraket och ett läppstiftsudd med fruktdoft. Setet kommer i tre olika varianter och vilken du får blir en överraskning. Info om Pennset med Doftsudd: - Material: Plast. - Mått förpackning: ca 23 x 2 x 8,5 cm. - Ålder: 3+ år. - Finns i 3 st färger. - Säljs styckvis och osorterade, d.v.s. vilken du får slumpas.
Skrivset Hjärta
39 kr
Partyhallen.se
Gör det ännu roligare att skriva med detta fina skrivset! Roligt skrivset med blyertspenna, färgpenna, suddgummi och linjal som garanterat kommer att gillas av både små och stora barn. Perfekt inför skolstarten eller till den som tycker om att skriva och rita. Skrivset Hjärta omfattar ett skrivset med en blyertspenna med åtta st utbytbara stift, en färgpenna med sex st utbytbara stift i olika färger och en 8 cm lång linjal samt ett hjärtformat sudd. Info om Skrivset Hjärta: - Set med pennor, sudd och linjal. - Material: Plast. Skrivset Hjärta Innehåller: - 1 x Blyertspenna med utbytbara stift (12 cm). - 1 x Färgpenna med utbytbara färgstift (11,5 cm). - 1 x Hjärtformat suddgummi. - 1 x Linjal (8 cm).

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.