Detta är en refill till Sensai Styling Eyebrow Pencil. När du byter refill, sätt in den i pilens riktning enligt instruktionerna. Håll i pennans ände och vrid skaftet åt höger för att få ut cirka 2 mm av produkten.
Detta är en refill.Ett silkeslent serum som appliceras med en nickel- och rostfri kulapplikator, som ger en avkylande effekt på ögonkonturen och pannan. Total Eye Complex återfuktar huden på djupet och reducerar fina linjer och rynkor och ger ett synligt utjämnade resultat med ny klarhet och definition.Appliceras på kväll med SENSAI massagemetod.
Ett speciellt ovalformat stift med en mjuk och pudrig konsistens som mjukt formar och fyller ut brynen för en naturlig look. Refill tillgängligt. Finns i 3 nyanser.Om produkten inte kommer ut och du hör ett klickande ljud när du vrider skaftet åt höger, är den slut. Då du använder en refill, ska du sätta in den i pilens riktning så som visas. Håll pennans ände och vrid skaftet åt höger så att 2 mm av produkten kommer ut.
Färgrefill. Läppstifthylsan säljs separat.Ett skulpterande läppstift i en sofistikerad och semimatt nyans. Den krämiga färgen ger en flerdimensionell finish som förbättrar läpparnas form, kontur och struktur i ett enda drag. Genom att kombinera SENSAIs signaturingrediens, Koishimaru Silk, med Lip Veil Complex ges en anti-ageing effekt samtidigt som läpparna återfuktas och skyddas mot fria radikaler. Formulan, med sin mjuka och matta konsistens, glider på läpparna likt sammet och omfamnar dem med komfort och färg.• Skulpterande läppstift• Återfuktande formula med anti-ageing fördelar• Finns i 12 nyanser• Hylsan och färgrefill säljs separat för miljömässig hållbarhet• Läppstifthållaren kan användas mer än en gång genom att byta ut färgrefillen
En tunn, lättanvänd penna med en mjuk och jämn applicering för att forma läppkonturen med precision och förstärka färgen på ditt läppstift. Inklusive pennvässare.Användning: Rita längs läppkonturen för definition eller fyll i färgen på läpparna för att förlänga färgen på ditt läppstift.
Detta är en refill.Ett silkeslent serum som appliceras med en nickel- och rostfri kulapplikator, som ger en avkylande effekt på ögonkonturen och pannan. Total Eye Complex återfuktar huden på djupet och reducerar fina linjer och rynkor och ger ett synligt utjämnade resultat med ny klarhet och definition.Appliceras på kväll med SENSAI massagemetod.
Refill till Sensai Styling Eyebrow Pencil.Då du använder en refill, ska du sätta in den i pilens riktning så som visas.Håll pennans ände och vrid skaftet åt höger så att 2 mm av produkten kommer ut.