
Maria Åkerberg Blush Rosy Red Refill är ett högpigmenterat puderrouge i en kall hallonröd nyans. Denna magnetiska refill passar perfekt i din Magnetic Makeup Case. Rouget ger en klassiskt rosig färg till kinderna och innehåller växt- och mineralbaserade ingredienser som vårdar huden.


IDUN Minerals Rouge Hallon ger en naturlig och pigg look. Med rouget kan du på ett enkelt sätt skulptera och markera kindbenen. Den skonsamma och rena mineralformulan skyddar och vårdar huden samtidigt som den ger ett hälsosamt intryck. De högrenade mineralerna skapar ett naturligt resultat och passar alla hudtyper, även en känslig hy. 100% Vegansk och fri från cykliska silikoner, talk, parfym, nanopartiklar och bismuth.
IDUN Minerals har under det senaste året genomgått ett förpackningsbyte för att göra produkterna mer miljövänliga. Vi har därför produkter i både gammal och ny design, varför produkten du mottar kan skilja sig från bilden i vår e-handel. Produkten har fortfarande lång hållbarhet och det är samma innehåll oavsett form och förpackning.














Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.