
NYX Pro Multi Purpose Buffing Brush är en sminkborste som hjälper dig att applicera och tona ut både creme och puder. Borsten är tillverkad av syntetiska fibrer och ger en slät finish. Med denna borste kan du skapa professionella sminkningar hemma.












En multifunktionell borste utformad för att definiera konturer, tona ut och skapa en perfekt bas. Denna sminkborste med avsmalnande form är perfekt för en precis applicering av makeupprodukter i puderform. Dess rundade form är framtagen för att framhäva konturer, definiera eller ljusa upp specifika områden. Borsten ger en heltäckande och exakt täckning som kan tonas ut. Resultatet? En makeup-bas med precis det resultat du är ute efter.
• För applikation av bronzer, rouge och Face Sculptor
• Enkelt att framhäva konturer, definiera och ljusa upp specifika områden
• Naturlig täckning med precision
• Tonar ut färger enkelt och sömlöst.
CRUELTY FREE. FRAGRANCE FREE. VEGAN-FRIENDLY




Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.