Mario Badescu Rose Lip Balm är ett läppbalsam som mjukgör och återfuktar dina läppar. Med en lätt doft av rosor ger det en behaglig känsla och gör läpparna mjuka och smidiga.
Vår nya LIP BALM fuktar inte bara läpparna, utan ger dem också en gnutta färg och gör läpparna ännu vackrare. Ditt nya måste-ha LIP BALM är fyllt med fantastiska ingredienser, som får läpparna att kännas smidiga, mjuka och välvårdade. Med vårt LIP BALM kan du skapa den perfekta munnen med fräscha, oemotståndliga läppar.
Intensive Lip Repair Balm ger läpparna intensiv och hållbar fukt. Den fylliga gelprodukten bidrar till att stärka läpparnas ömtåliga fuktbarriär så att de ser sundare och vackrare ut än någonsin förr.
Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Herbs & Rosewater återfuktar och piggar upp uttorkad hud. Denna uppfriskande spray är rik på aloe vera, örter och rosvatten, vilka lugnar och återger energi till huden, vilket resulterar i en frisk och strålande hud. Passar alla hudtyper. TIPS: För att ge din makeup en daggfräsch look, spraya din favoritborste eller makeupsvamp innan du applicerar foundation eller concealer. Avsluta sedan med att spraya ansiktet för en extra lyster. Förvara flaskan i kylskåpet för en svalkande och uppfriskande boost.
Mario Badescu Rose Hand Cream med vitamin E mjukar upp och återfuktar torra händer. Den här lätta, snabbabsorberande handkrämen innehåller svart rosextrakt och vitamin E för långvarig återfuktning. Närande oljor bidrar till en mjuk, silkeslen känsla. Perfekt att ha med sig i handväskan.
Ett skyddande läppbalsam som ger snabbverkande vård till torra och nariga läppar. Har en rik konsistens med värdefulla naturliga ingredienser som ger intensiv näring, hjälper till att förhindra fuktförlust samt ger ett långvarigt skydd mot yttre påfrestningar.
Mario Badescu Mint Lip Balm är ett mjukgörande och återfuktande läppbalm med en fräsch doft av mint. Balmen har en rik konsistens och gör läpparna mjuka med sina återfuktande ingredienser.
Vårdande balm som ger torra läppar god komfort och en naturligt glossy finish. Verkar återfuktande och har en härlig, mild doft av ros. Innehåller sheasmör och bivax som skyddar och mjukgör läpparna. För torra till mycket torra läppar. - Berikad med oljeextrakt från ros - 100% naturliga ingredienser Tips! Använd Very Rose Lip Balm som en primer innan du applicerar läppstift, för en extra komfort och ett mer långvarigt resultat.
Mario Badescu Rose Lip Balm är ett mjukgörande och återfuktande läppbalm med en lätt doft av rosor. Balmen har en rik konsistens och gör läpparna mjuka med sina återfuktande ingredienser.