359 krCeannis JLB Cosmetic S Black-White 21x12x6 cm - pcs 1
Lätt necessär som passar utmärkt för smink. Det finns ett innerfack och necessären är fodrad med ett avtorkningsbart tyg.
Köp hosNordic FeelKöpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

Nordic FeelDenna exklusiva necessär från Ceannis i samarbete med Johanna Lind Bagge är perfekt för resan. Den har ett långt lock som kan vecklas ut och hängas upp, vilket gör det enkelt att komma åt dina produkter. Insidan av locket har fyra fack med dragkedja för organiserad förvaring.
359 krLätt necessär som passar utmärkt för smink. Det finns ett innerfack och necessären är fodrad med ett avtorkningsbart tyg.
Köp hosNordic Feel
1 169 krAn exclusive collaboration between Ceannis and Johanna Lind Bagge. The perfect Beauty Box which is not only a smart storage but also a stylish interior detail. This product is tailored and specially developed between Ceannis and Johanna Lind Bagge who has a background as a skin therapist for 30 years in the skin care and beauty industry. The beauty box should accommodate as many products as possible, but in an organized way without it being perceived as large. It even holds the long hair spray that you usually have to take with you separately. A stable handle and a material that can be easily wiped off are closed with a zipper. On the inside of the Beauty Box there is on one long side, a compartment with a zipper and on the corresponding side adjustable elastic bands for fixing products. In the Beauty Box's short side, there is a small compartment on each side.
Köp hosNordic Feel
329 krStor necessär som passar utmärkt till resan och rymmer alla dina hygienartiklar. Det finns två innerfack var av ett stängs med dragkedja. Necessären är fodrad med ett avtorkningsbart tyg.
Köp hosEleven
329 krStor necessär som passar utmärkt till resan och rymmer alla dina hygienartiklar. Det finns två innerfack var av ett stängs med dragkedja. Necessären är fodrad med ett avtorkningsbart tyg.
Köp hosEleven
269 krNecessär i Ceannis klassiska blommönster, Flower Linen som passar utmärk som smink – eller resenecessär. Det finns ett innerfack med dragkedja och necessären är fodrad med ett avtorkningsbart tyg.
Köp hosEleven
1 299 krEtt exklusivt samarbete mellan Ceannis och Johanna Lind Bagge. Den perfekta Beauty Boxen som inte bara är en smart förvaring utan även en snygg inredningsdetalj. Denna produkt är skräddarsydd och speciellt framtagen mellan Ceannis och Johanna Lind Bagge som har bakgrund som hudterapeut i 30 år inom hudvårds- och skönhetsbranschen. Beauty boxen ska rymma så mycket produkter som möjligt men på ett organiserat sätt utan att den ska upplevas stor. Den rymmer till och med den långa hårsprayen som man oftast får ta med sig separat. Ett stabilt handtag och ett material som lätt går att torka av, stängs med dragkedja. I insidan av Beauty Boxen finns på ena långsidan, ett fack med dragkedja och på motsvarande sida justerbara resårband för att ställa fast produkter. I Beauty Boxens kortsida finns på respektive sida varsitt litet fack.Mått: 27x17x16 cm
Köp hosEleven
489 krLätt necessär i mjukt virkat material som passar utmärkt för hudvårsprodukter och smink.. Det finns ett innerfack och necessären är fodrad med ett avtorkningsbart tyg.
Köp hosEleven
359 krI ett exklusivt designsamarbete med Johanna Lind Bagge har Ceannis tagit fram en kollektion som passar alla behov för förvaring av smink och hudvårdsprodukter. Denna necessär passar utmärkt till vardagssminket. Det finns ett innerfack och necessären är fodrad med ett avtorkningsbart tyg.
Köp hosNordic Feel