Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 549
KATEGORIER
Amika Pump till Amika 1000 ml pcs 1

Denna pump från Amika är designad för att passa deras 1000 ml flaskor. Den gör det enkelt att dosera schampo, balsam eller andra hårvårdsprodukter. En praktisk lösning för både hemmabruk och professionellt bruk.

49 kr

Hårvårdsprodukter
Pumpar
Hårvård
Nordic FeelKöp produkten hos Nordic Feel
Liknande produkter
System Professional System Professional Pump 1000 ml For Shampoo - 1 pcs
119 kr
Nordic Feel
Pump som passar till alla System Professional Shampoo 1000 ml
Amika Perk Up Dry Shampoo - 64 ml
169 kr
Nordic Feel
AMIKA Perk Up Dry Shampoo är ett torrschampo berikat med naturlig risstärkelse som fräschar upp håret genom att absorbera överflödigt fett och samtidigt ger hårets volym och struktur. Det torra schampot tar också bort lukt från håret så att det känns friskt igen. Innehåller en av världens mest näringsrika bär, havtorn. Lämplig för alla hårtyper.
Sebastian Professional Duo Pumpe til Sebastian 1000ml
15 kr
Eleven
Sebastian Professional Pumpe til Sebastian 1000ml Sebastian Professional Pump passar alla Sebastian Professional 1000 ml-flaskor.
Wella Professionals Wella Professionals Pump 1000ml 1 pcs
65 kr
Eleven
Wella Professionals pump som passar till Wella Professionals 1000 ml flaskor (bred kork).
Maria Åkerberg Scalp Treatment Pump
16 kr
Eleven
Pump som passar till Maria Åkerberg Scalp Treatment produkter.
weDo Pump 900ml 900 ml
30 kr
Nordic Feel
Pump passande till 900ml Wedo-flaskor, t.ex Light & Soft, Moisture & Shine samt Rich & Repair.
Amika Big Hit Volumizing Shampoo 275 ml
263 kr
Eleven
Big Hit Volumizing Shampoo är ett lättviktigt och volymgivande schampo som hjälper till att tillföra och bibehålla fukt i hårstråna för ett mjukt hår. Schampot är perfekt för livlösa, tunna, fina och medium hårtyper som vill ha extra volym. Berikat med energigivande koffein och glycerin som ger mer volym utan att torka ut eller tynga ner håret, samt havtorn som är rikt på vitamin C och A, antioxidanter och omega fettsyror. Schampot är veganskt, färgsäkert samt fritt från parabener, silikoner, ftalat samt sles och sls.
Amika The Kure Bond Repair Shampoo - 500 ml
429 kr
Nordic Feel
The Kure Bond Repair Shampoo är ett reparerande schampo som stärker, mjukgör och ger nytt liv till torrt hår och hår som har försvagats eller skadats av kemisk behandling eller värmestyling. Schampot ger näring till håret samtidigt som det återfuktar och hjälper till att förebygga skador på det. Berikat med bland annat fröolja från havtorn som är rikt på vitamin C och A, antioxidanter och hälsosamma omega-fettsyror så som omega-7. Schampot är veganskt och färgbevarande samt fritt från sulfater och parabener.
Nioxin Pump Black - pcs 1
45 kr
Eleven
Pump till Nioxin 1000 ml flaska.
NordicFeel Pump till Olaplex Shampoo och Balsam Passar till Olaplex
35 kr
Eleven
Pump som passar till följande Olaplex schampoo och balsam.Bond Maintenance 250 ml Olaplex ShampooBond Maintenance 250 ml Olaplex ConditionerNo 4P Toning Shampoo 250 ml
Nioxin Pump White - pcs 1
55 kr
Eleven
Pump till Nioxin 1000 ml flaska.
Maria Åkerberg Scalp Treatment Pump
15 kr
Nordic Feel
Pump som passar till Maria Åkerberg Scalp Treatment produkter.
System Professional System Professional Pump 1000 ml For Conditioner - 1 pcs
71 kr
Eleven
Pump som passar till alla System Professional Conditioner 1000 ml
System Professional System Professional Pump 1000 ml For Shampoo - 1 pcs
71 kr
Eleven
Pump som passar till alla System Professional Shampoo 1000 ml

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.