
Denna återanvändbara spritspåse från PME är perfekt för att dekorera tårtor och bakverk. Den är 40 cm lång och kan användas med olika typer av fyllningar som grädde, icing och smörkräm.








Set om 50 engångsspritspåsar från Blomsterbergs – ett utmärkt redskap för dig som älskar att dekorera tårtor och desserter. Spritspåsarna kan användas till en mängd olika ingredienser, till exempel choklad, glasyr, smörkräm och mousser, vilket gör dem till ett praktiskt och mångsidigt val i köket. Du använder påsarna genom att skära ett hål i kanten och sätta önskat munstycke, så att du får full kontroll över din spritsning.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.