Köpa.se Logo
x
569 056
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Midi omlottkjol i linneblandning

En elegant midi-kjol i en skön linneblandning. Kjolen har en omlottdesign med justerbar knytning i midjan, vilket ger en smickrande passform.

399 kr

Kläder
Kjolar
Damunderkläder
LindexKöp produkten hos Lindex
Liknande produkter
Midi kjol
149 kr
Lindex
Midikjol med ribbade detaljer, slits framtill och en mjuk, stickad kvalitet.
Stickad midi kjol
499 kr
Lindex
Stilsäker stickad midikjol med rak passform och slits framtill.
Midi kjol med veck
499 kr
Lindex
Midikjol i bomull med knytband i midjan.
Midi kjol i trikå
149 kr
Lindex
Enkel och stilsäker midikjol med resårmidja och slits baktill.
Rice Stickers till Matlåda (Mermaid)
25 kr
Stor & Liten
Gör dina saker personliga med dessa fina sjöjungfruklistermärken från Rice! 
Midi omlottklänning
699 kr
Lindex
Böljande midi-omlottklänning med v-ringning och justerbart knytband i midjan.
Midi klänning i linneblandning
499 kr
Lindex
Kortärmad skjortklänning med knytskärp i midjan.
Stickad kjol med fransar
209 kr
Lindex
Midilång kjol i stickad bomullsblandning med fransar längs med nederkanten och dold resårmidja.
Midi klänning
499 kr
Lindex
Vävd midiklänning med avslappnad passform och knytband i midjan.
Stickad midikjol
199 kr
Lindex
Mjuk, stickad midikjol med utsvängd passform och elastisk midja.
Midi omlottkjol
499 kr
Lindex
Midikjol med omlottdesign och knappstängning i båda sidorna.
Cowboyhatt Rosa med Paljetter
199 kr
Partykungen
Skimra som den stjärna du är - till din hjälp har du den här makalösa hatten som blir färgsprakande i rätt ljus. Perfekt accessoar på ravet, schlagerfesten eller i Pride-tåget! 

Cowboyhatt Rosa med Paljetter kommer i storleken one size (för vuxna) och är smyckad med paljetter som skimrar i rosa. En mäktig huvudbonad för alla glittriga cowboys där ute!

  • Storlek: One size (för vuxna)
  • Material: Polyester och plast
  • Färg: Rosa 
Midi kjol i fjädergarn
149 kr
Lindex
Stilsäker midikjol med en luddig textur över hela kjolen.
Vit Cowboyhatt med Rosa Stjärna - One size
99 kr
Partykungen
Att vara snyggast på prärien är en utmaning som bara går om man har ett öga för att välja rätt cowboyhatt - och här har du den. Använd den här snygga hatten till vilda västern-maskeraden eller för att liva upp stämningen på möhippan med tjejerna! 

Vit Cowboyhatt med Rosa Stjärna består av en vit hatt hårt filtmaterial som kommer med en dekorativ rosa stjärna framtill. Hatten passar utmärkt när du ska klä ut dig till inför maskeraden med westerntema. 

  • Material: Polyester
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
Hello Kitty keps
149 kr
Lindex
Klassisk keps med Hello Kitty-tryck på framsidan.
Latexballonger Dinosaurier - 6-pack
29 kr
Partykungen
Ibland är allt som krävs för ett lyckat kalas ett gäng ballonger. Dessa med motiv av dinosaurier kommer göra sig riktigt bra på partyt med dinotema! 

Latexballonger Dinosaurier inkluderar 6 stycken ballonger med olika färger och motiv. De går utmärkt att fylla upp dem med helium för en svävande effekt, vilket du självklart hittar hos oss! 

  • Material: Latex
  • Mått: 30 cm
  • Fylls med luft eller helium
  • Flygtid med helium: Upp till 6 timmar
  • Antal: 6-pack

Vi rekommenderar att använda en ballongpump när du blåser upp dina latexballonger för att minska risken att de smäller i ansiktet.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.