Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

Strumpor i pointelle i merinoullblandning
Säljs avLindexLindex

Strumpor i pointelle i merinoullblandning

99kr
Köp produkten hos LindexDu går vidare till Lindex för att slutföra köpet.

Dessa supermjuka strumpor är tillverkade i en skön merinoullblandning och har en fin volangkant. De är perfekta för att hålla fötterna varma och bekväma.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper strumpor?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
Strumpor halkskydd merinoull99 kr
Polarn O. Pyret

Strumpor halkskydd merinoull

Ett par tunna och sköna strumpor i mjuk merinoull som värmer gott. Strumporna har halkskydd och en mudd som kan vikas upp eller ned och gör att de sitter kvar även på livliga fötter. Ullen i det här plagget är certifierad enligt RWS, Responsible Wool Standard. Läs mer på https://www.polarnopyret.se/pop-cares/hallbara-plagg/vara-hallbarhetsmarkningar»<br/>Strumpor halkskydd merinoull

Köp hosPolarn O. Pyret
Strumpor med Spets Deluxe - Svart49 kr
Partykungen

Strumpor med Spets Deluxe - Svart

Har har du de strumpor som snabbt kommer bli det sötaste paret i strumplådan. De två olika paren är riktigt söta och passar tillsammans med både utklädnader, festkläder och dina vanliga vardagskläder. De håller en minimalistisk och neutral design och färg, men har en effektfull volang som adderar effekt till plagget. <br /><br />Dessa Strumpor med Spets Deluxe kommer i antingen vitt eller svart. Båda paren har varsin volang i spets som gör strumporna otroligt söta.<br /> <ul> <li>Finns i färg: Svart eller Vit</li> <li>Inkluderar: Ett par strumpor</li> <li>Material: 100% Nylon</li> </ul> <br />Detta är en Leg Avenue™ produkt. Leg Avenue är kända för sina maskeradkläder och tillbehör som är av fantastisk kvalitet. Kanske kostar de lite mer, men de är helt i sin egen klass!

Köp hosPartykungen
2-pack strumpor i ullblandning149 kr
Lindex

2-pack strumpor i ullblandning

Ett par ribbade strumpor i ullblandning i färgerna ljusbeige och puderrosa. PREMIUM QUALITY. Det här är ett Premium Quality-plagg, delvis gjort i ull. Ull är ett mjukt och bekvämt material som håller dig varm och som är gjort för att älskas under en lång tid.

Köp hosLindex