Köpa.se Logo
x
569 056
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Seamless trosor med hög midja

Dessa mjuka och stretchiga trosor har en hög midja för extra komfort. De är sömlösa, vilket gör dem osynliga under kläderna och perfekta för vardagsbruk.

129 kr

Underkläder
Trosor
Inkontinenstrosor
LindexKöp produkten hos Lindex
Liknande produkter
Hängskylt, dörr, svart
39 kr
Kondomkungen
Dessa hängskyltar är svarta med roliga motiv. Du bestämmer inte själv vilket motiv du får, utan det blir en överraskning! Superpris - varan utgår!
Invisible trosor
99 kr
Lindex
Trosor med en normalhög midja.
Trosor i spets
51 kr
Lindex
Trosor med normalhög midja gjorda i supermjuk elastisk spets.
Stringtrosa med hög midja
99 kr
Lindex
Mjuk, bekväm stringtrosa i bomullsblandning med ett högt skuret ben.
Djävul Barn Maskeraddräkt - Large
199 kr
Partykungen
Förvandla ditt lilla busfrö till en hämndlysten djävul. Låt ditt barn utforska sin snälla sida med en touch av oemotståndlig ondska. En läskig dräkt som kommer passa perfekt att bära på halloweenfesten! 

Djävul Barn Maskeraddräkt inkluderar en röd tunika med huva. På huvan sitter två horn och på bröstet finns motiv av en treudd. Komplettera gärna med en treudd för komplett look! 

  • Material: Polyester
  • Storlek: Small, Medium, Large och X-Large
  • Inkl. Tunika med huva
  • Tights, treudd och smink ingår ej
Seamless ribbad stringtrosa high waist
99 kr
Lindex
Bekväm stringtrosa med hög midja och ribbat, seamless material.
Trosor i bikinimodell med hög midja
99 kr
Lindex
Mjuka, bekväma trosor i bikinimodell med en hög midja och hög benskärning.
Trosor
99 kr
Lindex
Bekväm trosa med hög midja och spetskant.
3-pack seamless trosor med normalhög midja
249 kr
Lindex
Mjuka, stretchiga trosor med normalhög midja.
Boxer trosa high waist
99 kr
Lindex
Mjuk och bekväm boxertrosa med hög midja.
High waist trosor
59 kr
Lindex
Trosor med hög midja i mjuk bomulls- och viskosblandning och bekväm passform.
Presentpåse i Jutetyg - Små
49 kr
Partykungen
Ge årets julklappar en rustik look med våra charmiga presentpåsar i jutetyg! Dessa påsar ger dina gåvor den där extra julkänslan med sitt naturliga, jordnära utseende. Julen blir ännu mysigare när du ger bort dina gåvor med stil!
 
Presentpåse i Jutetyg inkluderar 10 stycken jutepåsar med snörning upptill så du enkelt kan försluta påsen. Välj mellan små, mellan eller stor påse. Passar perfekt att ge bort klappar i på julen, och dessutom är de miljövänliga och återanvändbara, så du sprider både julglädje och hållbarhet! 

  • Material: Jute
  • Välj mellan stora och små påsar
  • Mått stora: 20 x 30 cm
  • Mått mellan: 15 x 20 cm
  • Mått små: 7 x 9 cm
  • Antal: 10-pack
Servetter Sea Side - 20-pack
59 kr
Partykungen
Skepp o'hoj - nån har spillt Oboy! Vilken tur att du proppat skutan full av marinblå servetter. En riktig livboj när någon kladdar! 

Servetter Sea Side innehåller 20 stycken magnifika servetter som samtliga mäter 33 x 33 cm. Ett måste på sjövilda kalas där tårtbitar flyger i luften och saftglas tippas av fiskmåsar!

  • Mått: 33 x 33 cm
  • Material: Papper 
  • Antal: 20 stycken
Seamless boxertrosor med hög midja
129 kr
Lindex
Bekväma, sömlösa boxertrosor med hög midja.
My.Size Pro 45 mm 3-pack
39 kr
Kondomkungen
My.Size var tidaga med att ta fram en serie kondomer med olika storlekar och spektrat är nu stort. My.Size Pro 45 mm är en markant mindre kondom än genomsnittet med sin omkrets på 9 cm. Tycker du att den normalstora kondomen är alldeles för stor eller till och med glider av kan du prova denna och sedan jobba dig uppåt med 47 och 49 mm. Skillnaden mellan My.Size Pro och My.Size är att den nya serien är vegansk och att kondomerna är tunnare än föregångarna. Latexen som My.Size Pro använder går under Vytex® vilken i stort innebär stora miljöfördelar.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.