Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer
LindexHårklämma med jordgubbar
En söt hårklämma dekorerad med små jordgubbar, perfekt för att hålla håret på plats. Den rundade formen gör den bekväm att använda och jordgubbarna ger en lekfull touch.
Vad ska man tänka på när du köper accessoarer?
Köpguide kommer snartLiknande produkter
Visa fler
49 krHårklämmor Djävulshorn - 2-pack
De här hårklämmorna med små glittrande röda djävulshorn passar perfekt att sätta fast i håret när du vill komma till maskeraden eller halloweenkalaset som en liten djävul. Hårklämmorna är en söt accessoar, nästan lite eleganta. Om man nu kan säga att en djävulsaccessoar är söt och elegant... Matcha gärna djävulshornen med en maskeraddräkt!<br /><br />Hårklämmor Djävulshorn inkluderar två stycken små röda horn med clips på som du enkelt sätter fast i ditt hår. Det är bara hårklämmorna med djävulshornen som ingår, inget annat som syns på bilden.<br /><br />Säljs i 2-pack. <br />
Köp hosPartykungen
49 krHårklämma - rosa blomma
Fin hårklämma i form av en blomma. Denna vara kommer från vårt egna varumärke Montini. Montini levererar smycken och accessoarer i trendig eller klassisk design till priser som passar alla!
Köp hosUr & Penn
49 krHårklämma Sjöstjärna
Visst är det jobbigt när håret faller ner i ansiktet och liksom skymmer sikten? Men härda ut, detta är nämligen enkelt att fixa. Det enda du behöver är ett hårspänne. Med det här hårspännet som ser ut som en sjöstjärna får du inte bara ett praktisk hårspänne, du får också en en söt håraccessoar att pynta håret med. Lika snyggt till maskeraden eller festen som en vanlig vardag till skola eller jobb! <br /><br />Hårklämma Sjöstjärna är ett ljust hårspänne i form av en sjöstjärna.<br /><br /> <ul> <li>Material: plast</li> <li>Mått: 6,5 cm i diameter</li> <li>Säljs styckvis</li> </ul>
Köp hosPartykungen