
Vagisan Mjölksyra Vagitorier är utformade för att hjälpa till att återställa och upprätthålla en naturlig pH-balans i underlivet. De innehåller mjölksyra som skapar en gynnsam miljö och motverkar oönskade bakterier, vilket minskar risken för obalans och infektioner.





Hansaplast Sensitive plåster är mycket hudvänligt och lämpligt att använda som skydd till alla typer av mindre sår. Det bekväma materialet är mycket hudvänligt och flexibelt. Den skyddande sårdynan fastnar inte i såret. Den hudvänliga häftmassan säkerställer att plåstret håller sig på plats men är samtidigt smärtfritt att ta bort. Sensitive plåster finns som förband som kan klippas till i rätt storlek. Även lämpliga för känslig hud.








Tenga är ett japanskt märke som revolutionerat marknaden av manliga onanihjälpmedel. Tenga Surfer - har ett stimulerande vågformat mönster med mjuka former som följer takten i din hand på ett mycket följsamt och behagligt sätt. Surfer ingår i serien starka sensationer, där materialet är lite tjockare och ger en fastare känsla.
Storlek: 49x49x61 mm
Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.