
Tunto Tosi Ohut från RFSU är en supertunn kondom som ger en ökad känsla av närhet. Denna kondom är tillverkad i latex och är enkel att använda. Den är färglös, luktfri och har ett bra glidmedel.





Gör det lättare att tvätta händerna och diska smutsiga tallrikar med denna tvåldispenser från Eva Solo. Tvålen doseras med ett enkelt tryck och den eleganta runda designen tillför garanterat ett dekorativt intryck. Placera tvålen vid sidan om kranen så att den alltid är lättillgänglig.
Utöver detta är dispensern enkel att fylla på genom att du smidigt drar ut tuben. Trots den runda formen står den stabilt på bordet. Dispensern finns i två färger: Elefantgrå och Marmorgrå.








Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.