Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 549
KATEGORIER
Penisgodis Mint 18 Gram

Penisgodis Mint är ett roligt godis med mintsmak som kommer i en praktisk plastburk. Perfekt för att dela med vänner eller ta med på festen. Godiset har en oväntad design som garanterat väcker uppmärksamhet.

20 kr

Godis
Skämtartiklar
KondomkungenKöp produkten hos Kondomkungen
Liknande produkter
Snopptvål med Pungkulor - Vanilj
89 kr
Partykungen
Har du någonsin blivit ren utav att pilla på en snorre? Tror knappast det, men NU kan du! Fantastiskt att både kunna få pilla lite och samtidigt få rena händer!  

Snopptvål med Pungkulor kommer i form av en full size-snopp och genom att dra fram och tillbaka på penisen så får du tvål du kan använda. Med tanke på den härliga längden så räcker denna tvål mycket läääänge! 

  • Antal: Styckvis (1-pack)
  • Mått: 20 cm
  • Hela penisen består av tvål
  • Står stadigt på pungkulorna 
  • Finns att välja på doft av choklad eller vanilj 
Isform Penis
29 kr
Lastbryggan
Isform med medelstora penisar som svalkar gott i valfri dryck.
Uppblåsbar Penis
69 kr
Partykungen
Man brukar ju prata om att sportbilsmärket Porsche är en typisk penisförlängare. För dig som som känner ett behov av en snoppförlängare men inte vill lägga en halv förmögenhet på en ny bil, så kanske detta kan vara ett prisvärt alternativ.

Väl uppblåst mäter den uppblåsbara penisen hela 60 cm lång.
Peniskeps
149 kr
Lastbryggan
Häftig keps med stor stopp, en garanterad blickfångare.
Lördagsgodis med Orm Skämtartikel
59 kr
Partykungen
Har du en godistjuv i din närhet? Det kan du enkelt sätta stoppa för med den här roliga karamellburken. Det ser ut som en vanlig burk med karameller men när man öppnar den studsar en låtsasorm upp. Gissa om karamelltjuven kommer att bli rädd! Från och med nu kommer du alltid att ha ditt godis i fred.

Lördagsgodis med Orm Skämtartikel är en klassisk skämtartikel. Burken ser ut som en ask med karameller men när man öppnar burken flyger en låtsasorm upp. Skämtartikeln är inte lämplig för barn under sju år.

Säljs styckvis.
Penisformat Vingummi-godis 14 cm 150 gram
49 kr
Kondomkungen
Det dags att skruva upp godisnöjet till nya nivåer med ett Penisformat Vingummi! Men oroa dig inte, det här är inte ditt vanliga vardagsgodis - det är ett skämtgodis som kommer få dig och dina vänner att skratta högt!Detta är ett läckert vingummi som ger både fniss och skratt. Ja, du läste rätt, vi vågar ta godisskämtet till en ny nivå med denna roliga produkt som man kan äta - inget annat än skoj!Dess röda och kanske autentiska penisdesign kommer addera en extra touch av humor till alla tillfällen - från glittriga festliga sammankomster till lättsamma skämtsamma stunder med nära och kära. Vill du inte ha den själv så lovar vi att någon av dina vänner vill. Detta är ju en perfekt present att ha med middagsbjudningen där du är ansvarig för efterrätten.Detta penisgodis är 14 cm långt.
XXL Willy Gummi Godispenis - 150 gram
39 kr
Partykungen
Ta chansen och överraska din gottegris till kompis med en penis helt gjord av gelégodis! Vi utlovar en episk kulinarisk upplevelse som din vän sent kommer glömma. Alltså, titta bara, en komplett pillesnopp som bjuder på underbar körsbärssmak för ovanlighetens skull. Det här tillfället kan du bara inte missa!

XXL Willy Gummi Godispenis är en fullt ätbar godissnopp av gelégodis i autentiskt utförande med pungkulor och allt, med mumsig smak av körsbär. En helkul present att ge till den blivande bruden på möhippan eller till svensexan för ett extra minnesvärt firande.

  • Smak: Körsbär
  • Vikt: 150 gram
  • Mått penis: Ca. 6,5 x 14 cm.

Ingredienser: Maltsirap, socker, vatten, nötköttsgelatin, citronsyra, äppelsyra, konstgjord smak, karnaubavax, vegetabilisk olja. konserveringsmedel (kaliumsorbat), färg (E120).
Förändringar i produkternas innehåll kan ske. Kontrollera därför alltid produktinformationen på originalförpackningen. Vid frågor kontakta vår kundtjänst.
Bäst före: Produkten har minst 4 veckors hållbarhet vid köp om inget annat anges.
Marshmallow Penisar - 140 gram
59 kr
Partykungen
Detta paket med rosa sockrade marshmallows är ett måste som snacks på möhippan. Låt den blivande bruden dela ut snopparna på stan, eller använd som isbrytare när du ska bjuda hem svärmor på fika! 

Marshmallow Penisar är små rosa snoppar som är gjord av fluffig marshmallow. En förpackning innehåller 140 gram.

Ingredienser: Glukossirap, socker, gelatin, fuktighetsbevarande medel (sorbitol), aromämnen, färgämne (E120, E171). Producerad i en fabrik som hanterar vete och soja. Förändringar i produkternas innehåll kan ske. Kontrollera därför alltid produktinformationen på originalförpackningen. Vid frågor kontakta vår kundtjänst. Bäst före: Produkten har minst 4 veckors hållbarhet vid köp om inget annat anges.
Tic Tac Mint 18 gram
12 kr
Megafynd.se
Tic Tac är en on-the-go god andedräktsgivare  med stark mintsmak. Tic Tac kommer som små pastiller i en plastbox som öppnas enkelt med en hand.Det finns lite olika varianter på Tic Tac. Detta är "Mint" som är standardvarianten och du kan välja variant i rullistan.
Tandborste Snopp
29 kr
Partykungen
Blandar ni ofta ihop era tandborstar där hemma, eller letar du helt enkelt efter en tandborste med ergonomiskt utformat skaft? En ståtlig snopptandborste är lösningen!

Tandborste Snopp är en tandborste formad som en penis med ollon nedtill och allt. En helkul present till möhippan eller att ge bort till någon med rätt humor!

  • Material: Plast
  • Mått: ca 17 cm.
Godisklubba Penis
49 kr
Partykungen
En ovanligt styv klubba som kanske inte är världens största - men det är faktiskt smaken som räknas! 

Godisklubba Penis säljs styckvis om 35 gram. Klubborna mäter 8 cm.

Ingredienser: Socker, glukossirap, syra, Citronsyra, aromämnen, färgämnen: E120. Förvaras svalt och mörkt. Förändringar i produkternas innehåll kan ske. Kontrollera därför alltid produktinformationen på originalförpackningen. Vid frågor kontakta vår kundtjänst.
Bäst före: Produkten har minst 4 veckors hållbarhet vid köp om inget annat anges. 
Cola Penisar
59 kr
Partykungen
Får det lov att vara en colasmakande minisnopp? Nu finns det ultimata snackset för dig som älskar både cola och dasar: Cola Penisar! Dessa små vingummin är formade likt en penis, men har en smak av ljuvlig cola. Perfekt när du vill unna dig något extra gott! 

Cola Penis är fylld med små vingummi-penisar med smak av cola. Levereras i förpackning om 150 gram. 

Ingredienser: Glukossirap, socker, gelatin, surhetsreglerande medel, citronsyra, aromämnen. Färgämne (E100, E120, E140), vegetabilisk olja. Kan innehålla spår av vete. Förändringar i produkternas innehåll kan ske. Kontrollera därför alltid produktinformationen på originalförpackningen. Vid frågor kontakta vår kundtjänst.
Bäst före: Produkten har minst 4 veckors hållbarhet vid köp om inget annat anges.
Form för Snoppformade Isbitar
39 kr
Kondomkungen
Men ser inte isbiten ut som en snopp? Jo, det är faktiskt precis vad den gör! I denna roliga Form med Snoppformade Isbitar kan du nämligen frysa isbitar så de blir formade som snoppar. Perfekt på till exempel en möhippa eller på en tjejmiddag! Det ser roligt ut och såklart så håller ju isbiten drinken kall också. Börja festen med att bjuda vännerna på en välkomstdrink med en snoppformad isbit! I en Form för Snoppformade Isbitar kan du göra 5 stycken isbitar. Isformen är tillverkad i plast.
Horny Jelly Men Godis
59 kr
Partykungen
Banana Skids, S-märken och Syrliga tefat i all ära men vill du äta lite mer vuxet godis kan vi rekommendera dessa härliga jellygubbar föreställandes kåta män med fruktsmak.

En förpackning innehåller ca 150 gram godis i blandade färger.

Ingredienser: Glukossirap, socker, gelatin (animaliskt ursprung), surhetsreglerande medel (citronsyra), aromämnen. Färgämne (E100, E133). Vegetabilisk olja (kokos), ytbehandlingsmedel: carnaubvax. Producerad i en fabrik som hanterar veteprodukter. Innehåller azofärgämnen som kan ha negativ inverkan på barns beteende. Förändringar i produkternas innehåll kan ske. Kontrollera därför alltid produktinformationen på originalförpackningen. Vid frågor kontakta vår kundtjänst.
Bäst före: Produkten har minst 4 veckors hållbarhet vid köp om inget annat anges.
Penisklubba Regnbåge
59 kr
Partykungen
En sådan här god och färgglad penis har du nog aldrig sett tidigare. En klubba för dig som gillar att suga på någonting gott helt enkelt! Den perfekta presenten att ge bort när du vill få kompisen lite röd om kinderna.

Penisklubba Regnbåge mäter 2 x 7 x 18 cm och säljs styckvis. 

Ingredienser: Socker, glukossirap, vatten, arom, artificiella färgämnen; E129, E102, E110. E102 och E110 är AZO-färger och kan ha negativ effekt på barns beteende. Förändringar i produkternas innehåll kan ske. Kontrollera därför alltid produktinformationen på originalförpackningen. Vid frågor kontakta vår kundtjänst. Bäst före: Produkten har minst 4 veckors hållbarhet vid köp om inget annat anges.
Penispasta med Chili 250 gr
49 kr
Kondomkungen
Smakfull penispasta att ge bort som present eller servera till någon du tycker om.250 gram i en påse.Koktid 5-7 minuter.Innehåller: Durumvete semolina, vatten, torkad chili (1.8 procent).

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.