141 krPro Antenna cable with ferrite (80 dB) 2x shielded
Antenna cable with ferrite (80 dB), 2x shielded gold plated, Coaxial male > Coaxial female (fully shielded)
Köp hosProshopKöpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer
Kjell & CoDetta antennuttag är ett slututtag som används när endast ett uttag ska kopplas till antennen. Det har ingen dämpning och passar även för en snygg installation utan att påverka en redan uttagsdämpad signal. Uttaget har en utgångsdämpning på 1 dB och levereras med lock och ram.
141 krAntenna cable with ferrite (80 dB), 2x shielded gold plated, Coaxial male > Coaxial female (fully shielded)
Köp hosProshopSatellituttag utan dämpning. Används när endast ett uttag ska vara kopplat till antennen och parabolen. Fungerar även för den som vill få en snygg installation utan att påverka en redan uttagsdämpad signal. Inbyggt slutmotstånd. Utgångsdämpning: 1 dB.
Köp hosKjell & Co
59 krDubbelskärmad antennkabel för TV och radio. Hane till hona. Skärmdämpning:
Köp hosKjell & CoKeystone-modul med antennkontakt. F-hona till antennhane.
Köp hosKjell & CoHF-tät adapter mellan F-hona och antennhona.
Köp hosKjell & CoInfällt HDMI-uttag som passar i apparatdosa. Kopplas till befintlig kabel utan behov av lödning (HDMI-hona till HDMI-hona). Kabellängd: 20 cm. Färg: Polarvit. Mått: 86x86 mm.
Köp hosKjell & CoRak HF-tät antennkontakt i metall. Hanen passar i TV:n och honan i vägguttaget.
Köp hosKjell & Co