Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

Connoisseurs Dazzle Drops Silver
Säljs avHallbergs GuldHallbergs Guld

Connoisseurs Dazzle Drops Silver

169kr
Köp produkten hos Hallbergs GuldDu går vidare till Hallbergs Guld för att slutföra köpet.

Connoisseurs Dazzle Drops Silver är ett putsmedel speciellt framtaget för silversmycken. Medlet rengör och återställer glansen på dina smycken på ett skonsamt sätt. Perfekt för att hålla dina silversmycken i toppskick.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper connoisseurs dazzle drops silver?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
Act Of Caring Reviving Polerduk - Möbelvårdsprodukter Bomull Vit170 kr
RoyalDesign.se

Act Of Caring Reviving Polerduk - Möbelvårdsprodukter Bomull Vit

Polerduk från Act of Caring med en praktisk design i bomull. Perfekt för att rengöra smycken, ljusstakar, bestick och andra objekt som är gjorda av ädelmetall. Tar enkelt bort den svarta hinnan och ger en strålande glans utan att skada.Om polerduken från Act of Caring- Innehåller mindre än 5% tvål.- Rengör, polerar och skyddar dina ädla metaller.- Polerduken kan användas flera gånger. Shoppa Möbelvårdsprodukter och mer Möbelvård hos Royal Design.

Köp hosRoyalDesign.se
Silverputs59 kr
Bagaren och Kocken

Silverputs

<p>Häxans silverputs återupplivar effektivt glansen på föremål av silver, guld, nickel och tenn. Ger ett skinande resultatet samtidigt som det förebygger oxidering av ytan. Skaka flaskan innan användning och stryk på medlet med en mjuk trasa. Låt torka. Polera blankt med en mjuk trasa.<br/><br/><strong>Övrig information:</strong><br/>- Förebygger oxidering<br/>- Effektivt och långtidsverkande<br/>- Oparfymerad och utan färgämnen<br/>- Produkten är vegansk<br/><br/>Innehåll:<br/>- 5—15% tvål</p>

Köp hosBagaren och Kocken
Örhängen i äkta silver - hängande droppar, 16mm223 kr
Ur & Penn

Örhängen i äkta silver - hängande droppar, 16mm

Klassiska örhängen i äkta silver. Dessa silverörhängen i hängande modell bär 5 små runda stenar och en större droppformad sten. Örhängena är 16 mm långa. Våra silversmycken för dam och herr är gjorda av äkta 925 Sterling silver. Bär dem ensamma eller matcha med andra smycken i silver för en komplett look. Sterlingsilver är en legering av silver och koppar som nickelallergiker ofta kan använda utan problem.

Köp hosUr & Penn