449 krRing Moon
Justerbar ring i silverpläterad mässing. Organisk form med pärlor.
Köp hosHallbergs GuldKöpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

Hallbergs GuldMini Drop Ring är en vacker ring med en droppformad kristall av högsta kvalitet. Ringen är justerbar i storlek och passar därför de flesta. Den guldpläterade mässingen ger ringen en lyxig känsla.
449 krJusterbar ring i silverpläterad mässing. Organisk form med pärlor.
Köp hosHallbergs Guld
174 kr
695 krMini Antonia Earrings är creoler med kristaller i olika former utav högsta kvalitet. De ger både en elegant och lekfull look. Diameter: 2,5cm. Tillverkad av mässing med 18K guldplätering. Designad i Sverige, handgjord i Grekland.
Köp hosHallbergs Guld
595 krMini Twisted Bracelet, det tunna vridna armbandet med kristaller på varje sida kommer att få vilken outfit som helst att glittra med sin nätta och eleganta design. Justerbart i storlek. Tillverkad av mässing med 18K guldplätering. Färgställning: Pearl.
Köp hosHallbergs Guld
449 krRing i guldpläterad mässing. Justerbar ring med en hamrad yta. Finns med silverplätering.
Köp hosHallbergs Guld
1 199 krRoséfögylld ring med droppformad Kubisk Zirkonia.
Köp hosHallbergs Guld
795 kr
395 krSilverfärgad justerbar ring med vit kristall. Petite Navette ring Crystal.
Köp hosHallbergs Guld