Eyeshadow Shiny Black från Maria Åkerberg är en svart ögonskugga i puderform med ett fint skimmer. Den passar utmärkt för att skapa en sotad ögonmakeup och ger en hållbar färg. Produkten är baserad på naturliga ingredienser och vårdar huden samtidigt som den låter den andas.
Eyeshadow Black Lilac är en mörk, svartlila puderögonskugga. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Black Lilac. Produkten är naturligt självkonserverande.
Eyeshadow Shiny Amber är en skimrande, bronsfärgad puderögonskugga. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Shiny Amber. Produkten är naturligt självkonserverande.
Eyeshadow Golden Grey är en ljusgrå puderögonskugga med gyllene skimmer. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Golden Grey. Produkten är naturligt självkonserverande.
Eyeshadow Shiny Lilac är en mörklila puderögonskugga med skimmer som passar lika fint i en romantisk som i en mörk, sotad makeup. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Shiny Lilac. Produkten är naturligt självkonserverande.
Eyeshadow Soft Pink är en ljust rosalila puderögonskugga med skimmer. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Soft Pink. Produkten är naturligt självkonserverande.
Eyeshadow Soft Pink är en ljust rosalila puderögonskugga med skimmer. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Soft Pink. Produkten är naturligt självkonserverande.
Eyeshadow Shiny Pink är en kallt rosa puderögonskugga med skimmer. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Shiny Pink. Produkten är naturligt självkonserverande.
Eyeshadow Cold Brown är en kallt mörkbrun puderögonskugga med skimmer som passar bra i en sotad ögonmakeup. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Cold Brown. Produkten är naturligt självkonserverande.