
Denna vackra hårklämma är tillverkad av miljövänligt cellulosaacetat och är både stark och skonsam mot håret. Den är designad för att enkelt sätta upp håret och passar lika bra till vardags som till fest. Ett elegant och hållbart val för din frisyr.













Sun Ceutic är mer än bara ett solskydd, det kombinerar fördelarna med den kraftfulla stamcellsstimulatorn phycosaccharide AIP, hyaluronsyra och aloe vera. Dess microutspridda mineralfilter garanterar att krämen är genomskinlig. Sun Ceutic skapar en stark skyddande barriär, återfuktar, och är lätt att använda. Den lufttomma flaskan förbättrar generellt hygienen och begränsar behovet av konserveringsmedel.


Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.