
Lenoites Smoothing Foundation Brush N°101 Black är en sminkborste designad för att ge en jämn och felfri applicering av foundation. Borsten är tillverkad av syntetiska fibrer som är skonsamma mot huden och lätta att rengöra. Den ergonomiska designen gör den bekväm att använda och ger bra kontroll.

En multifunktionell borste utformad för att definiera konturer, tona ut och skapa en perfekt bas. Denna sminkborste med avsmalnande form är perfekt för en precis applicering av makeupprodukter i puderform. Dess rundade form är framtagen för att framhäva konturer, definiera eller ljusa upp specifika områden. Borsten ger en heltäckande och exakt täckning som kan tonas ut. Resultatet? En makeup-bas med precis det resultat du är ute efter.
• För applikation av bronzer, rouge och Face Sculptor
• Enkelt att framhäva konturer, definiera och ljusa upp specifika områden
• Naturlig täckning med precision
• Tonar ut färger enkelt och sömlöst.
CRUELTY FREE. FRAGRANCE FREE. VEGAN-FRIENDLY











Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.