Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

IDA WARG Beauty Vanilla Fudge Hair Mist 100 ml
Säljs avElevenEleven

IDA WARG Beauty Vanilla Fudge Hair Mist 100 ml

139kr
Köp produkten hos ElevenDu går vidare till Eleven för att slutföra köpet.

Denna uppfräschande hårmist från IDA WARG Beauty innehåller lugnande aloe vera och näringsgivande vitaminer som ger nytt liv till trött hår. Den återfuktar och ger glans, samtidigt som den lämnar en behaglig doft av kola och vanilj. Perfekt att spraya i torrt hår för en snabb uppfräschning.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper stylingprodukter?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
Ida Warg Dry Volume Spray139 kr
Lindex

Ida Warg Dry Volume Spray

En väldoftande transparent volymspray som fräschar upp och tillför volym till ditt hår med en lättare konsistens. Skaka flaskan och applicera på torrt hår. Håll munstycket ca 30 cm från håret och spraya vid hårrötterna. Borsta igenom eller massera med fingrarna för att sprida produkten i håret. 150ml FARA. EXTREMT BRANDFARLIG AEROSOL. TRYCKBEHÅLLARE: KANSPRÄNGAS VID UPPVÄRMNING. Får inte utsättas för värme, heta ytor, gnistor, öppen låga eller andra antändningskällor. Rökningförbjuden. Spreja inte över öppen låga eller andra antändningskällor. Får inte punkteras eller brännas, gäller även tömd behållare.Skyddas från solljus. Får inte utsättas för temperaturer över 50 °C /122 °F. Förvaras oåtkomligt för barn.

Köp hosLindex
IDA WARG Beauty Sunny Infusion Hair Mist 100 ml139 kr
Eleven

IDA WARG Beauty Sunny Infusion Hair Mist 100 ml

Uppfräschande spray med aloe vera extrakt som verkar lugnande för hår och hårbotten samt näringsgivande vitaminer och mineraler som piggar upp ett trött hår. Lämnar håret upplivat, återfuktat och glansigt. Doftar av jordgubb, bergamott, apelsinblomma och cederträ. Spraya i torrt hår för uppfräschning av håret. Applicera igen vid behov.

Köp hosEleven
IDA WARG Beauty Vanilla Fudge Dry Shampoo Dark Hair 150 ml101 kr
Nordic Feel

IDA WARG Beauty Vanilla Fudge Dry Shampoo Dark Hair 150 ml

Ett väldoftande torrschampo speciellt anpassat för mörkt hår. Fräschar upp ditt hår mellan schamponeringarna. ger en lättare volymeffekt och textur. Skaka flaskan och applicera i torrt hår. Håll munstycket ca 30 cm från håret och spraya mot hårrötterna. Borsta igenom eller massera med fingrarna för att fördela produkten i håret.

Köp hosNordic Feel
IDA WARG Beauty IDA WARG Texturizing Salt Water Spray 150 ml140 kr
Nordic Feel

IDA WARG Beauty IDA WARG Texturizing Salt Water Spray 150 ml

Texturizing Salt Water Spray är perfekt för både långt och kort hår, framtagen för att ge ditt hår struktur samtidigt som den ger varaktig volym, definition och en lätt stadga utan att kompromissa på återfuktningen.Formulan innehåller en blandning av näringsrika ingredienser som mjukgörande Aloe Vera och Extrakt från druvkärnor. Denna kombination hjälper inte bara till att förbättra ditt hårs naturliga struktur, utan skyddar också dina strån från yttre påfrestningar, vilket gör att håret både känns och ser friskare ut.Aloe Vera - Återfuktar och lugnar både hår och hårbotten, främjar hårtillväxt, dämpar friss samt stärker och reparerar varje hårstrå.Extrakt från druvkärnor - Skyddar håret mot fria radikaler, återfuktar och stärker håret samt motverkar mjäll och irriterad hårbotten.Har en fräsch, fruktig doft av fuji äpple och nektarin100% Vegansk & Cruelty-freeFri från silikoner

Köp hosNordic Feel
Ida Warg Vanilla Fudge Hair Mist 100 ml119 kr
Lloyds Apotek

Ida Warg Vanilla Fudge Hair Mist 100 ml

Uppfriskande hårmist med aloe vera-extrakt som har en lugnande effekt på hår och hårbotten samt närande vitaminer och mineraler som piggar upp tröttt hår och förhindrar att håret blir statiskt. Lämnar håret uppfräschat, återfuktat och glänsande. Söt doft av vaniljfudge. Spraya på torrt hår för att fräscha upp håret.

Köp hosLloyds Apotek
Ida Warg Feeling Clean Hair Mist 100 ml119 kr
DOZ Apotek

Ida Warg Feeling Clean Hair Mist 100 ml

Uppfriskande hårmist med aloe vera-extrakt som har en lugnande effekt på hår och hårbotten samt närande vitaminer och mineraler som piggar upp tröttt hår och förhindrar att håret blir statiskt. Lämnar håret uppfräschat, återfuktat och glänsande. Ren doft med en hint av Citrus Verbena. Spraya på torrt hår för att fräscha upp håret.

Köp hosDOZ Apotek
IDA WARG Beauty Sunny Infusion Hair Mist 100 ml175 kr
Nordic Feel

IDA WARG Beauty Sunny Infusion Hair Mist 100 ml

Uppfräschande spray med aloe vera extrakt som verkar lugnande för hår och hårbotten samt näringsgivande vitaminer och mineraler som piggar upp ett trött hår. Lämnar håret upplivat, återfuktat och glansigt. Doftar av jordgubb, bergamott, apelsinblomma och cederträ. Spraya i torrt hår för uppfräschning av håret. Applicera igen vid behov.

Köp hosNordic Feel