Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

Holika Holika Honey Royalactin Propolis Ampoule 30 ml
Säljs avElevenEleven

Holika Holika Honey Royalactin Propolis Ampoule 30 ml

359kr
Köp produkten hos ElevenDu går vidare till Eleven för att slutföra köpet.

Denna ampull från Holika Holika är berikad med honung, royalactin och propolis för att ge huden näring och vitalitet. Den lätta formulan absorberas snabbt och ger huden en hälsosam lyster.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper hudvård?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
It'S SKIN Power 10 Formula Formula Propolis Serum - 30 ml224 kr
Nordic Feel

It'S SKIN Power 10 Formula Formula Propolis Serum - 30 ml

It'S SKIN Power 10 Formula Propolis är ett lystergivande serum som ger huden det där lilla extra. Serumet är berikat med honung vilket främjar hudens immunförsvar samt har en rogivande effekt på huden och förebygger irritation. Power 10 Formula Propolis passar alla hudtyper och kan användas i kombination med din övriga hudvårdsrutin oavsett vilka produkter du använder.

Köp hosNordic Feel
Holika Holika 3 Seconds Starter Vita Complex 150 ml159 kr
Nordic Feel

Holika Holika 3 Seconds Starter Vita Complex 150 ml

3 Second Starter Vita Complex är ett serum för dig med acne, finnar eller problemhy. Reducerar hudirritation och lugnar hud i obalans. Berikad med C-vitamin som ljusar upp, jämnar ut hudtonen och ger lyster. Antibakteriella ingredienser håller huden balanserad och är perfekt att använda som bas innan makeup.

Köp hosNordic Feel
By Wishtrend Polyphenol in Propolis 15% 30 ml451 kr
Eleven

By Wishtrend Polyphenol in Propolis 15% 30 ml

En ampoule med propolisextrakt som återfuktar och balanserar hudens oljenivåer, speciellt bra för en acnebenägen eller fet hud. Skyddar även huden från yttre oxidativa skador, minskar rödhet och inflammation samt jämnar ut hudtonen. Ödlebladsextrakt (Houttuynia Cordata) används som "vattenbas" för dess antibakteriella, lugnande egenskaper som passar extra bra för en känslig eller acnebenägen hud. Trollhassel och zink PCA balanserar talgproduktionen, medan hyaluronsyra, pantenol och betain återfuktar och lugnar.Ampoule med propolisextrakt.Återfuktar och lugnar en känslig hud.Balanserar talgproduktionen.Propolis är också känt för sin lystergivande effekt - dutta på några droppar ovanpå din makeup för extra glow.

Köp hosEleven
Holika Holika 3 Seconds Starter (Hyaluronic Acid) 150 ml109 kr
DOZ Apotek

Holika Holika 3 Seconds Starter (Hyaluronic Acid) 150 ml

Holika Holika 3 Seconds Starter Hyaluronic Acid är ett lätt serum med hyaluronsyra som återfuktar huden i ansiktet. Serumet ger maximal fukt och hjälper till att förbereda huden för att ta upp aktiva ingredienser från efterföljande hudvårdsprodukter. Formulan innehåller också extrakt som stjärnflocka, hydrolyserad viol, blåbär, sockerlönn och apelsin som minskar risken för uttorkning. Ansiktsserumet tas snabbt upp av huden och passar alla hudtyper. Återfuktande ansiktsserum med hyaluronsyra Ger maximal fukt och gör huden mjuk och smidig Tas snabbt upp av huden och passar alla hudtyper.

Köp hosDOZ Apotek