Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

Ceannis Cosmetic Medium Sweet Soft Gold Soft Gold
Säljs avElevenEleven

Ceannis Cosmetic Medium Sweet Soft Gold Soft Gold

649kr
Köp produkten hos ElevenDu går vidare till Eleven för att slutföra köpet.

En klassisk necessär från Ceannis i mellanstorlek, tillverkad i handflätat veganläder. Denna eleganta necessär är perfekt för att förvara smink och andra skönhetsprodukter både hemma och på resan. Med ett praktiskt innerfack och möjlighet att fästa ett axelband, blir den en mångsidig accessoar.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper accessoarer?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
Ceannis JLB Cosmetic Medium - pcs 1449 kr
Nordic Feel

Ceannis JLB Cosmetic Medium - pcs 1

I ett exklusivt designsamarbete med Johanna Lind Bagge har Ceannis tagit fram en kollektion som passar alla behov för förvaring av smink och hudvårdsprodukter. Denna necessär passar utmärkt till smink- och reseprodukter. Det finns ett innerfack och necessären är fodrad med ett avtorkningsbart tyg.

Köp hosNordic Feel
Ceannis Cosmetic Medium Khaki Flower Linen Khaki269 kr
Nordic Feel

Ceannis Cosmetic Medium Khaki Flower Linen Khaki

Necessär i tre storlekar i vårt klassiska Flower Linen mönster. Mellannecessären är perfekt förvaring i badrummet. Det finns ett innerfack i varje necessär som stängs med dragkedja. Necessärerna är fodrade med ett avtorkningsbart tyg.Size: 23*19*1 cm

Köp hosNordic Feel
Ceannis Cosmetic Large Khaki Flower Linen Khaki329 kr
Eleven

Ceannis Cosmetic Large Khaki Flower Linen Khaki

Necessär i tre storlekar i vårt klassiska Flower Linen mönster. Den stora necessären är perfekt förvaring i till resan. Det finns ett innerfack i varje necessär som stängs med dragkedja. Necessärerna är fodrade med ett avtorkningsbart tyg.Size: 27*16*1 cm

Köp hosEleven