
Vileda Universal handskar är tillverkade i naturgummi och latex, perfekta för dagliga sysslor i hemmet. Bomullsfodret inuti handsken minskar svett och ökar komforten. Handskarna är inte klorbehandlade, vilket ger ett bra grepp både i vått och torrt tillstånd.




Vileda Miraclean skrubbsvamp, fungerar som ett suddigummi och slits ner allteftersom man använder den då den ”suddar” bort dina fläckar. Använd den endast med vatten, inget rengöringsmedel behövs. Miraclean fungerar även på ytor där smuts ofta blir sittande länge som på ojämna ytor. Släng din Miraclean i vanligt hushållsavfall då den är förbrukad. 4-pack.

Häxan Hällrent avlägsnar effektivt fastbränd mat, fett och smuts. Passar utmärkt för keramik, induktions- och andra glashällar, spisfläktar, rostfria detaljer, kastruller, kakel och diskbänkar. Ger ett glänsande rent resultat och lämnar en skyddande hinna för att motverka repor.


En praktisk rengöringssvamp till din grill. Svampen har en grövre sida för de tuffaste rengöringsuppdragen och en mjukare sida för damm och smuts.
Svampen levereras i 2-pack.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.