
Woogie tuggummikulor är en favorit bland barn! Dessa små, fruktiga tuggummin är perfekta att lägga i godispåsen, använda i fiskdammen eller fylla på en tuggummimaskin.






Grytsked från Eva Solo i en stilren och minimalistisk design. Tillverkad av ekträ och silikon blir denna grytsked ett perfekt tillskott i köket och fungerar utmärkt att använda i alla typer av pannor och grytor – den mjuka silikonspetsen skyddar nämligen dina beläggningar mot onödigt slitage.
Den funktionella formgivningen gör att denna grytsked är ett två-i-ett verktyg som går lika bra att använda som sked i grytor och pannor och som en slickepott under exempelvis bakning. Den skandinaviska designen gör även att du med fördel kan låta denna tjusiga grytsked bli en del av dina middagsserveringar!
För bästa hållbarhet är det rekommenderat att du smörjer in handtaget med olja.
Specifikationer
Färg: Svart/Trä
Material: Silikon och ek
Längd: 27 cm
Bredd: 7,5 cm
Tål ej maskindisk





Det är verkligen något helt magiskt med de starka, läckra färgerna av en riktigt god klubba som får en på gott humör. För om man tänker på det, har du någonsin sett en ledsen person slicka på en godisklubba?
Spiralklubba Tuttifrutti Storpack är en supergod godisklubba med smak av tuttifrutti. Säljs i 20-pack om 50 gram styck.
Ingredienser: Socker, stärkelsesirap, citronsyra, smakämne, färgämne: karmin. betakaroten, E133. Förändringar i produkternas innehåll kan ske. Kontrollera därför alltid produktinformationen på originalförpackningen. Vid frågor kontakta vår kundtjänst. Bäst före: Produkten har minst 4 veckors hållbarhet vid köp om inget annat anges.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.