
Rudolph Care Gentle Cleansing Foam är en mild rengöringsmousse som skonsamt rengör ansiktet utan att torka ut huden. Den lämnar huden ren, klar och återfuktad. Passar alla hudtyper och kan användas både morgon och kväll.





PYOspot® är speciellt utvecklad för att rena huden på hundar med återkommande problem. Innovativ metod för att förbättra kontrollen av oren hud eller som komplement vid antimikrobiella behandlingar. De 100% naturliga aktiva ingredienserna och det innovativa antiseptiska komplexet PhytoC-2® bidrar till att återställa balansen i hudfloran och lugna huden, samtidigt som den stärker hudbarriären, vilket motverkar uttorkning av huden.







French Collection från Gunry är en serie designade och prisvärda handtvålar med dofter från de franska provinserna nu i en större och mer hållbar förpackning med 80% mindre plast jämfört med flaska. Från Bretagne kommer inspirationen till doften Green Apple. Med sin friska ton av gröna äpplen får du en fräsch doft på händerna. Tvålen innehåller 96% ingredienser med naturligt ursprung som skonsamt rengör och efterlämnar en mjuk känsla. Tvålen är även vegansk och fri från mikroplaster. Med den smarta refillförpackningen fyller du enkelt på din tidigare köpta pumpflaska från French Collection eller fyller på din egen tvålpump. Volym: 750ml. Förpackning med 80% mindre plast jämfört med flaska.



Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.